שרשור הכוונה ומודיעין 23/04

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

CyberP

New member
שלום חברים, עזרה קטנה בבקשה

איך אפשר להגיע בשעות הבוקר מראש העין לאיזור רחוב משכית בהרצליה פיתוח?
&nbsp
תודה מראש.

orchilit

New member
תשובה-

איך אפשר להגיע בשעות הבוקר מראש העין לאיזור רחוב משכית בהרצליה פיתוח?
&nbsp
תודה מראש.
תשובה-
(שים לב ששאלת בשרשור הכוונה של אתמול ולא של היום)
לא ציינת מהיכן בראש העין, אבל אם קו 282 עובר באזורך, תוכל לעלות עליו , לרדת במכללת לוינסקי/דרך נמיר ואז באמצעות הגשר לעבור לצד השני ושם לקחת קווים 90/91 של מטרופולין עד הרצליה פיתוח.
&nbsp
שים לב, שאם תרכוש חופשי יומי של גוש דן מורחב (שכולל את גוש דן המרכזי, וגם את ראש העין, ואזור השרון) , זה יחסוך לך כמעט חצי ממחיר הנסיעות הרגיל . מומלץ ביותר.

CyberP

New member
תודה רבה קודם כל

תשובה-
(שים לב ששאלת בשרשור הכוונה של אתמול ולא של היום)
לא ציינת מהיכן בראש העין, אבל אם קו 282 עובר באזורך, תוכל לעלות עליו , לרדת במכללת לוינסקי/דרך נמיר ואז באמצעות הגשר לעבור לצד השני ושם לקחת קווים 90/91 של מטרופולין עד הרצליה פיתוח.
&nbsp
שים לב, שאם תרכוש חופשי יומי של גוש דן מורחב (שכולל את גוש דן המרכזי, וגם את ראש העין, ואזור השרון) , זה יחסוך לך כמעט חצי ממחיר הנסיעות הרגיל . מומלץ ביותר.
תודה רבה קודם כל
עריכה:
עכשיו ראיתי איפה זה מכללת לוינסקי וראיתי שזה די הגיוני דווקא.

יש אפשרויות נוספות כלשהן?

orchilit

New member
לא שאני רואה

תודה רבה קודם כל
עריכה:

לא שאני רואה
בגדול את ההחלפה אפשר לבצע גם בצומת גלילות (התחנה של 90/91 נמצאת נדמה לי בין שני הצמתים המרומזרים) . בחזור לא ניתן לבצע זאת כמדומני.
&nbsp
לא חושב על אופציית נסיעה יותר טובה, ראש התחבורה מראש העין היא לפ"ת או לת"א, והחלפה בפ"ת נראית לי מיותרת.

CyberP

New member
מעולה. תודה רבה.

לא שאני רואה
בגדול את ההחלפה אפשר לבצע גם בצומת גלילות (התחנה של 90/91 נמצאת נדמה לי בין שני הצמתים המרומזרים) . בחזור לא ניתן לבצע זאת כמדומני.
&nbsp
לא חושב על אופציית נסיעה יותר טובה, ראש התחבורה מראש העין היא לפ"ת או לת"א, והחלפה בפ"ת נראית לי מיותרת.
מעולה. תודה רבה.

olli3

New member
מנהל
אפשר לרדת מ282 במחלף הכפר הירוק ומאותה התחנה להמשיך עם 553

תודה רבה קודם כל
עריכה:

אפשר לרדת מ282 במחלף הכפר הירוק ומאותה התחנה להמשיך עם 553
של אגד. לקו יש 3 נסיעות בוקר לכיוון הרצליה פיתוח ו3 נסיעות אחה"צ מהרצליה לכיוון הכפר הירוק.

האופציה הזו טובה רק אם 553 עתיד להגיע תוך זמן קצר יחסית לכפר הירוק (כשאתה עובר עם 282 בכפר הירוק). ממליץ להשתמש באיפה בוס כדי לראות את ההשקה בין שני הקווים. לשם כך אתה מבצע חיפוש לפי מספר קו ובוחר ב282, אתה לוחץ על מספר הקו בכיוון המתאים והקו יפתח לך על גבי המפה, בחר את תחנת הכפר הירוק ולחץ על הצג קווים נוספים, לאחר מכן לחץ לצד שורת קו 553 על התפריט (מוצג על ידי 3 נקודות) ואז בחר בהוסף למפה, המתן שתי שניות ועל המפה יופיעו לך גם 282 וגם 553.כך תוכל לראות כמה 553 רחוק ממך או אם הוא בכלל לפניך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה