מתי אגד ודן יוכלו להתחרות על מכרזים?

מצב
הנושא נעול.

חעחעחע11

Active member

הבנתי שחלק מהרפורמה בתח"צ היא שמתישהו השוק ייפתח לתחרות חופשית וגם אגד ודן יוכלו להתמודד על מכרזי הפעלת קווים, זה נכון?

אבירם74

New member
כאשר הנתח של אגד ודן יהיה שווה לנתח של שאר המפעילים

הבנתי שחלק מהרפורמה בתח"צ היא שמתישהו השוק ייפתח לתחרות חופשית וגם אגד ודן יוכלו להתמודד על מכרזי הפעלת קווים, זה נכון?
כאשר הנתח של אגד ודן יהיה שווה לנתח של שאר המפעילים
2020 או 2024 אם אינני טועה

אורי404

New member
עם "אגד" המצב בינתיים תקוע. אלא אם קרה דבר לאחרונה

עם "אגד" המצב בינתיים תקוע. אלא אם קרה דבר לאחרונה
עדיין אין הסכם בין הממשלה ל"אגד". אלא אם זה השתנה לאחרונה ופספסתי את זה.
יש משא ומתן בין "אגד" למשרדי הממשלה. בין המחלוקות זה, בכך ש"אגד" לא מעוניינים בהמשך העברת הקווים השונים שהם מפעילים למכרז ואילו בממשלה כן מעוניינים. אולי אחרי שייסגר העניין הזה, בדומה לדברים אחרים במשא ומתן, יהיה סיכום גם מתי "אגד" עצמה תוכל להתמודד במכרזים.

gsi13579

New member
אני לא רואה היגיון בכך שאגד ודן שוב יתחרו על מכרזי תחבורה

מ2 סיבות :
* אגד ודן חברות וותיקות בעלות ניסיון רב, ולמיטב ידיעתי הן יכלו לזכות בכל מכרז שרק יתמודדו עליו, כך הם שוב ישתלטו על נתח התח"צ ואז שוב משרד התחבורה יצטרך לקחת מהן קווים
* לאגד יש את אגד תעבורה שמתמודדת במכרזים ולדן את דן בצפון, דן בדרום ודן באר שבע

srulak

Member
כי הם הכי טובות

מ2 סיבות :
* אגד ודן חברות וותיקות בעלות ניסיון רב, ולמיטב ידיעתי הן יכלו לזכות בכל מכרז שרק יתמודדו עליו, כך הם שוב ישתלטו על נתח התח"צ ואז שוב משרד התחבורה יצטרך לקחת מהן קווים
כי הם הכי טובות
אין מה לעשות אגד ודן נותנות את השירות הכי טוב.

gsi13579

New member
לא חשבתי אחרת.. זאת בדיוק הסיבה שאני חושבת שזאת החלטה טיפשית

כי הם הכי טובות
הרי אגד ודן באמת נותנות שירות טוב ובעלות ניסיון רב עוד לפני שקמה המדינה בכלל
אם באמת תוסר המגבלה שלהן להשתתף אפשר להגיד ביי ביי לסופרבוס, קווים, מטרופולין ונתיב אקספרס
&nbsp

cwen

New member
את מטרופולין אפשר להשאיר

הרי אגד ודן באמת נותנות שירות טוב ובעלות ניסיון רב עוד לפני שקמה המדינה בכלל
אם באמת תוסר המגבלה שלהן להשתתף אפשר להגיד ביי ביי לסופרבוס, קווים, מטרופולין ונתיב אקספרס
&nbsp
את מטרופולין אפשר להשאיר
לאחרות אני ממש לא אתגעגע.

א ווארט

New member
השירות של אגד חיפה זוועה

כי הם הכי טובות
השירות של אגד חיפה זוועה
לאגד יש מונופול ענק באיזור חיפה והשירות פשוט נוראי, אוטובוסים חדשים אבל המצב של התחבורה נשאר כבר שנים אותו דבר כשהעיר גדלה, לא מוסיפים תדירות והאוטובוסים מפוצצים עד סכנה. השמועות אומרות שגם בירושלים הם לא משהו.

Bus Nerd

Active member
חדשים? לא כזה

השירות של אגד חיפה זוועה
לאגד יש מונופול ענק באיזור חיפה והשירות פשוט נוראי, אוטובוסים חדשים אבל המצב של התחבורה נשאר כבר שנים אותו דבר כשהעיר גדלה, לא מוסיפים תדירות והאוטובוסים מפוצצים עד סכנה. השמועות אומרות שגם בירושלים הם לא משהו.
חדשים? לא כזה
בפעם האחרונה (לפני כמה חודשים) שיצא לי לנסוע בחיפה באוטובוסים של אגד הם היו בני יותר מ־10 שנים, מתפרקים, רועשים, ולא היה בהם אפילו מזגן.

א ווארט

New member
תלוי איפה

חדשים? לא כזה
בפעם האחרונה (לפני כמה חודשים) שיצא לי לנסוע בחיפה באוטובוסים של אגד הם היו בני יותר מ־10 שנים, מתפרקים, רועשים, ולא היה בהם אפילו מזגן.
תלוי איפה
בקווים העמוסים כמו 133, 30, 136 ו37א יש סקניות במצב טוב מאוד.

אוהד1110

New member
כשמדברים חזור ודבר על תחרות אי אפשר שהיא תהיה חלקית

מ2 סיבות :
כשמדברים חזור ודבר על תחרות אי אפשר שהיא תהיה חלקית
כבר 20 שנה מתקיימת לכאורה תחרות בצורה של מכרזי מפעילים, ואחרי תקופה כזו אין כל סיבה לקיים תחרות חופשית. אני טוען כבר שנים, שבמכרזים הללו אין שקיפות והגבלת המשתתפים מוכיחה את טענתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה