יוטונג של דן בדרום

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member
יוטונג של דן בדרום

יוטונג של דן בדרום
נסעתי בערב החג באוטובוס של דן בדרום מדגם יוטונג כל הנסיעה היה רעש מהמנוע כמו של טרקטור.
ככה נשמע אוטובוס שנה על הכביש ?

scooby5

Member
כבר אחרי חודש נשמעו ככה

יוטונג של דן בדרום
נסעתי בערב החג באוטובוס של דן בדרום מדגם יוטונג כל הנסיעה היה רעש מהמנוע כמו של טרקטור.
כבר אחרי חודש נשמעו ככה

Bus Nerd

Active member
זה מה שמקבלים כשקונים סיני בזול. על איכות צריך לשלם.

יוטונג של דן בדרום
זה מה שמקבלים כשקונים סיני בזול. על איכות צריך לשלם.

mister K

New member
הכוונה לדן באר שבע

בקרוב גם בדן (מרכז)?
"החברה (גולדן דראגון) סיכמה לפני כשנה עיסקה עם חברת דן, שהזמינה ממנה 137 אוטובוסים עירוניים בשווי כ־100 מיליון שקל."
&nbsp
הכוונה לדן באר שבע
לדן במרכז אין כרגע הזמנה של סינים.

אורי404

New member
נסעתי ב"יוטונג" באזורים הרריים. הוא היה דווקא שקט

יוטונג של דן בדרום
נסעתי ב"יוטונג" באזורים הרריים. הוא היה דווקא שקט
לא נסעתי באוטובוסים של "דן-דרום". כך שאני לא יודע מה קורה שם.
לעומת זאת בשנה שעברה נסעתי באוטובוס "יוטונג" של חברת הסעה פרטית. הנסיעה גם הייתה בתנאים מאומצים של עליות. למרות זאת הוא היה שקט מאוד. מה גם שבמהלך הנסיעות גם ישבתי בחלק האחורי של האוטובוס.
אולי הגרסה שונה או מצב התחזוקה שונה.
אבל אותו אוטובוס היה שקט, גם בהשוואה לחלק מהאוטובוסים עם שלדה תוצרת אירופה ומרכב תוצרת ישראל.

מה שכן הדלת הקדמית לא נפתחה, באופן חלק. באיזשהו שלב, אחרי שהנהג לחץ על הכפתור לפתיחת הדלת, היה צריך גם לדחוף אותה בידיים החוצה

gsi13579

New member
מוזמנים לנסוע בסופרבוס עפולה

יוטונג של דן בדרום
אוטובוסים סינים של גולדן דרגון חצי זוחלים כבר.. אוטובוס אחד הדלתות כבר מתות ונוסעים מתבקשים לבעוט בהן כדי שיפתחו
רעשים מחרישי אוזניים מהמנוע כאילו שהמנוע כבר מתפרק
מושבים נשברים בקלות (ריפודים בחוץ ופלסטיקה זולה של המושב עצמו)
צגים שבורים עם בהירות מאוד נמוכה וצג לא ברור
גולדן דרגון בעפולה זה סיוט.. כל שנה סופרבוס רוכשים גולדנים חדשים (לפי מה שאני רואה)

DanBus43Maalit72

Active member
לצערך הרב יבואני גולדן דרגון הינם מבעלי סופרבוס.

אוטובוסים סינים של גולדן דרגון חצי זוחלים כבר.. אוטובוס אחד הדלתות כבר מתות ונוסעים מתבקשים לבעוט בהן כדי שיפתחו
גולדן דרגון בעפולה זה סיוט.. כל שנה סופרבוס רוכשים גולדנים חדשים (לפי מה שאני רואה)
לצערך הרב יבואני גולדן דרגון הינם מבעלי סופרבוס.
אז הם ימשיכו לרכוש כאלה אלא אם כן להגביל אותם בחקיקה על כך אבל הממשלה לא תעשה את זה בגלל מקורב לליכוד שמייבא יוטונג.

WarDog

New member
נסעתי באחד דומה ב"דן-בש"

נסעתי באחד דומה ב"דן-בש"
בפחות מחודש-חודשיים לא זוכר כבר, בלפחות 2 אוטובוסים שונים היו כבר בעיות בדלתות האחוריות שלא נפתחו גם לאחר כמה לחיצות של הנהג על הכפתור לפתיחה.
&nbsp
הגולדן שלהם יותר שקט מהוולוו שהגיע בירושה במטרודן אבל די זהה מבחינת הרעש לוולוו החדשים שהגיעו באותו הזמן.

Orel2096

New member
לא יוצא לי הרבה לנסוע על הבינעירוני

יוטונג של דן בדרום
לא יוצא לי הרבה לנסוע על הבינעירוני
אבל נסעתי לפני שבוע והם בסדר,תמיד אם יש אוטובוס לא תקין אני כותב להם פנייה עם המספר הפנימי של הרכב והם מטפלים בשמחה למשל היה מקרה שבגולדן דרגון עירוני העמוד שמוחזק בכיסא התנתק והם תיקנו אותו אחריי הפנייה שלי.
כנראה הם לא יודעים על כך כי אולי הנהג לא מדווח לחברה אבל כעיקרון כדאי לפנות אליהם ואם זה לא עוזר אז למשרד התחבורה והם בטוח יטפלו בזה
&nbsp
&nbsp

Guest31

New member
אם כבר סינים, מהו הסיני (פנימי 103) שנוסע בקו 4 בתל אביב?

יוטונג של דן בדרום
אם כבר סינים, מהו הסיני (פנימי 103) שנוסע בקו 4 בתל אביב?

מצב
הנושא נעול.
למעלה