שרשור הכוונה ומודיעין 13/3

מצב
הנושא נעול.
מנתבג -לתל אביב, שישי אחרי צהריים? 31-03שעון קיץ

שרשור הכוונה ומודיעין 13/3

משעה 16-17..

שבת נכנסת בשעה 18:30

התחבורה של הרכבת מסתיימת ב14:30

מהן האפשרויות העומדות לפני?

תודה.

orchilit

New member
נשמע לי לא הגיוני , נראה שהאתר של הרכבת לא עודכן בשעון קיץ

משעה 16-17..

שבת נכנסת בשעה 18:30

התחבורה של הרכבת מסתיימת ב14:30

מהן האפשרויות העומדות לפני?

תודה.
כי גם ב-17.03 וגם ב-24 ו-31.03 זה אותן שעות (ובד"כ הכל מתאחר בשעה/שעה וחצי).

תודה. זה בטח יהיה גבולי- כי 14:30+1.5 --16..

כי גם ב-17.03 וגם ב-24 ו-31.03 זה אותן שעות (ובד"כ הכל מתאחר בשעה/שעה וחצי).
והנחתיה רק ב16....

orchilit

New member
כן, הרכבת האחרונה בטח תהיה סביבות ארבע/ארבע וחצי

והנחתיה רק ב16....
כן, הרכבת האחרונה בטח תהיה סביבות ארבע/ארבע וחצי
וצריך כשעה עד שיוצאים.
אני לא מאמין שתהיה תח"צ של אוטובוסים בשעה הזו, אבל אין דרך לדעת, עד שלא יתעדכן שעון הקיץ , אני מציע לשאול את השאלה בתחילת השבוע - 26/03 ואז מתפרסמות לוחות הזמנים לאותו שבוע ואפשר לדעת יותר טוב.

orchilit

New member
תשובה-

אני צריך להגיע מהרא"ה 125 רמת גן
אל רחוב תוצרת הארץ 4.
מה האפשרויות?
תשובה-
הדרך הסבירה, היא ללכת כ-12 דק ברגל ברח' הרא"ה לכיוון דרום (המספרים גדלים), עד פינת שד' ירושלים *של רמת גן* ושם ימינה, עד אחרי פינת עוזיאל , ומשם לקחת קו 63 עד תחנת עמק ברכה/יגאל אלון, משם לחתוך שמאלה מאחד הרחובות הקטנים לרח' נחלת יצחק המקביל, להיכנס לתוך מגדלי ת"א ולצאת מצידם השני לרח' תוצרת הארץ. מספר 4 אמור להיות ימינה.
&nbsp
אפשרות נוספת היא ללכת ברגל כ-8 דק' בכיוון ההפוך (לכיוון צפון, המספרים קטנים) עד פינת רח' ירושלים *של בני ברק* ושם ימינה מעט , יש תחנה של קו 160 לכיוון תחנה מרכזית ת"א, לעלות עליו, לרדת בעזריאלי, להמשיך לצומת קפלן/בגין, שמאלה לכיוון מחלף השלום, להמשיך עד פינת יגאל אלון שאחרי המחלף, שמאלה, ואז ימינה לרח' תוצרת הארץ.

תודה.

תשובה-
הדרך הסבירה, היא ללכת כ-12 דק ברגל ברח' הרא"ה לכיוון דרום (המספרים גדלים), עד פינת שד' ירושלים *של רמת גן* ושם ימינה, עד אחרי פינת עוזיאל , ומשם לקחת קו 63 עד תחנת עמק ברכה/יגאל אלון, משם לחתוך שמאלה מאחד הרחובות הקטנים לרח' נחלת יצחק המקביל, להיכנס לתוך מגדלי ת"א ולצאת מצידם השני לרח' תוצרת הארץ. מספר 4 אמור להיות ימינה.
&nbsp
אפשרות נוספת היא ללכת ברגל כ-8 דק' בכיוון ההפוך (לכיוון צפון, המספרים קטנים) עד פינת רח' ירושלים *של בני ברק* ושם ימינה מעט , יש תחנה של קו 160 לכיוון תחנה מרכזית ת"א, לעלות עליו, לרדת בעזריאלי, להמשיך לצומת קפלן/בגין, שמאלה לכיוון מחלף השלום, להמשיך עד פינת יגאל אלון שאחרי המחלף, שמאלה, ואז ימינה לרח' תוצרת הארץ.
תודה.

orchilit

New member
תשובה=

איזה קו מגיע מקניון עזריאלי לקניון רמת אביב?
תשובה=
קווים 171/222/274 של אגד (התחנה נמצאת אחרי השופרסל, לא רחוק ממה שהיה בית ידיעות אחרונות) או קו 279 של דן (שתחנתו נמצאת הכי קרוב לקפלן/בגין. תדירותו היא אחת לחצי שעה, כך שרק אם יודעים שהקו מגיע, מומלץ לחכות לו, כי הוא אינו עמוס כמעט אף פעם).

shuli 1

New member
תודה. נראה לי רק קו 171 עונה על שאלתי

תשובה=
קווים 171/222/274 של אגד (התחנה נמצאת אחרי השופרסל, לא רחוק ממה שהיה בית ידיעות אחרונות) או קו 279 של דן (שתחנתו נמצאת הכי קרוב לקפלן/בגין. תדירותו היא אחת לחצי שעה, כך שרק אם יודעים שהקו מגיע, מומלץ לחכות לו, כי הוא אינו עמוס כמעט אף פעם).
אין קוים של דן?

Bus Nerd

Active member
למה רק 171?

אין קוים של דן?
למה רק 171?
כל הקווים שהמליצו לך עליהם עונים לשאלתך והתדירות המשותפת שלהם גבוהה במיוחד.

ויש את קו 279 של דן, כמו ש־orchilit כתב, אבל התדירות שלו נמוכה ולכן הקווים של אגד עדיפים.

יש סיבה שאת רוצה קו של דן באופן ספציפי?
אם משום מה אגד זו לא אפשרות (למה שזו לא תהיה אפשרות? המחיר אותו מחיר וגם הם מקבלים רב קו) וקו 279 של דן לא מתאים בתדירותו, יש אפשרויות ארוכות יותר שכוללות החלפה של כמה קווים, או רכבת ואוטובוס, או הרבה הליכה - אבל זה באמת מיותר כשיש כל כך הרבה קווים ישירים של אגד שיביאו אותך ליעד די מהר.

shuli 1

New member
כי ראיתי שרק קו 171 מגיע ישירות לקניון רמת אביב

למה רק 171?
כל הקווים שהמליצו לך עליהם עונים לשאלתך והתדירות המשותפת שלהם גבוהה במיוחד.

ויש את קו 279 של דן, כמו ש־orchilit כתב, אבל התדירות שלו נמוכה ולכן הקווים של אגד עדיפים.

יש סיבה שאת רוצה קו של דן באופן ספציפי?
אם משום מה אגד זו לא אפשרות (למה שזו לא תהיה אפשרות? המחיר אותו מחיר וגם הם מקבלים רב קו) וקו 279 של דן לא מתאים בתדירותו, יש אפשרויות ארוכות יותר שכוללות החלפה של כמה קווים, או רכבת ואוטובוס, או הרבה הליכה - אבל זה באמת מיותר כשיש כל כך הרבה קווים ישירים של אגד שיביאו אותך ליעד די מהר.

orchilit

New member
גם שני הקווים האחרים מגיעים, פשוט מהצד השני שלו

גם שני הקווים האחרים מגיעים, פשוט מהצד השני שלו
מרח' איינשטיין (תחנת איינשטיין/ברודצקי היא תחנת קניון רמת אביב).
&nbsp
אם לא איכפת לך להשתמש גם בתחבורת מעברים, אתה יכול גם לקחת קווים כמו 501, 71, 271 עד תחנת דרך נמיר/יהודה המכבי ומשם אפשר , בנוסף לקווים שהוזכרו אפשר לקחת גם את 7, 45, 25, 126

מצב
הנושא נעול.
למעלה