איך רואים באיפה בוס זמנים ממוצעים למחר?

מצב
הנושא נעול.

אילקו

New member

אני מחפש לפי מס' קו, בחלופה המתאימה אני בוחר בתחנות, שם הולך לתחנה הרצוייה ולוחץ על זמנים ממוצעים ואין טבלה. זה קו שלא פועל במוצ"ש כנראה בגלל זה, אבל אני מנסה להבין לא רק את הלו"ז מחר (שאפשר לדעת מלו"ז שבועי באותה תחנה) אלא הזמנים הממוצעים של כל יציאה בקו

mosh345

New member
בעניין הזמנים הממוצעים באיפה בוס

אני מחפש לפי מס' קו, בחלופה המתאימה אני בוחר בתחנות, שם הולך לתחנה הרצוייה ולוחץ על זמנים ממוצעים ואין טבלה. זה קו שלא פועל במוצ"ש כנראה בגלל זה, אבל אני מנסה להבין לא רק את הלו"ז מחר (שאפשר לדעת מלו"ז שבועי באותה תחנה) אלא הזמנים הממוצעים של כל יציאה בקו
לכל קו ולכל יציאה מתוכננת לפי הלו"ז המערכת צוברת זמני הגעה לכל תחנה לאורך המסלול.
לדוגמה קו מספר 1 שיוצא ב 7:00 כל יום, המערכת מתעדת את זמני ההגעה לכל תחנה בכל יום.

עם הזמן מתחילים להצטבר זמני הגעה רבים לכל תחנה ואז אפשר להתחיל לחשב ממוצע.
אך לפעמים, משרד התחבורה משנה את זהוי הקו, למשל מוסיף תחנה או מוריד תחנה, או משנה את הלו"ז, אז זה גורם לכל הסטטיסטיקה הישנה להעלם ומתחילה סטטיסטיקה חדשה.

ולכן, יש הרבה פעמים קווים שאין להם זמנים ממוצעים כי קרה אחד הדברים שתארתי קודם.

תודה
מושיקו
איפה בוס

השאלה היא אם אפשר לראות זמנים ממוצעים ליום אחר שאינו היום.

לכל קו ולכל יציאה מתוכננת לפי הלו"ז המערכת צוברת זמני הגעה לכל תחנה לאורך המסלול.
לדוגמה קו מספר 1 שיוצא ב 7:00 כל יום, המערכת מתעדת את זמני ההגעה לכל תחנה בכל יום.

אך לפעמים, משרד התחבורה משנה את זהוי הקו, למשל מוסיף תחנה או מוריד תחנה, או משנה את הלו"ז, אז זה גורם לכל הסטטיסטיקה הישנה להעלם ומתחילה סטטיסטיקה חדשה.

תודה
מושיקו
איפה בוס

mosh345

New member
הזמנים הממוצעים

הזמנים הממוצעים
הם לא ליום ספציפי.
במסך הזמנים הממוצעים יש עמודה שהיא זמני ההגעה שהיו היום עד לרגע השאילתא.
יש עמודה שמראה זמני הגעה של הקו הספציפי (במונחי GTFS זה ה Trip ולא ה route) בזמני יציאה שונים לאורך היממה.

אם זה קו שנוסע כל יום בשבוע, אזי זה משקף את זמני ההגעה של הקו היומי הזה.
אבל כמו שאתה יודע, קוי סופ"ש הם שונים מקווי אמצע השבוע ולכן יש להם סטטיסטיקה משל עצמם.

מושיקו

אילקו

New member
בדיוק, רציתי לראות ליום אחר...

תודה
מושיקו
איפה בוס
אחרי חצות פשוט נכנסתי שוב והיה הלו"ז הממוצעים (ספציפית על הזמן שרציתי לא היה אבל זה מילא
)

הבעיה שאי אפשר לראות ספציפית ביום שהקו לא עובד, את הזמנים הממוצעים של יום למחרת... באמצע שבוע זה אחלה

אבל תודה על התשובה

mosh345

New member
אילקו, אפשר !

אחרי חצות פשוט נכנסתי שוב והיה הלו"ז הממוצעים (ספציפית על הזמן שרציתי לא היה אבל זה מילא
)

הבעיה שאי אפשר לראות ספציפית ביום שהקו לא עובד, את הזמנים הממוצעים של יום למחרת... באמצע שבוע זה אחלה

אבל תודה על התשובה
אילקו, אפשר !
אתה פשוט צריך להציג את החלופה שנוסעת ביום הרלוונטי.

לדוגמה, נניח שהיום יש חלופה מסויימת, אבל מחר זו חלופה אחרת לגמרי.
במסך הראשי, הקלק על שורת החלופה של היום, זה יעבור אותך למסך שמציג את כל חלופות הקו, ואם אני לא טועה, עד שבוע קדימה.
שם את יכול לבחור ברשימת התחנות של החלופה הרלוונטית ולראות זמנים ממוצעים לכל תחנה, של החלופה הספציפית.

זה אמנם קצת מסורבל, אך זה נובע רק מהעובדה שמשרד התחבורה מגדיר הרבה חלופות לאותו מספר קו.

מושיקו

אילקו

New member
זה קו שאין לו חלופות

אילקו, אפשר !
אתה פשוט צריך להציג את החלופה שנוסעת ביום הרלוונטי.

לדוגמה, נניח שהיום יש חלופה מסויימת, אבל מחר זו חלופה אחרת לגמרי.
במסך הראשי, הקלק על שורת החלופה של היום, זה יעבור אותך למסך שמציג את כל חלופות הקו, ואם אני לא טועה, עד שבוע קדימה.
שם את יכול לבחור ברשימת התחנות של החלופה הרלוונטית ולראות זמנים ממוצעים לכל תחנה, של החלופה הספציפית.

זה אמנם קצת מסורבל, אך זה נובע רק מהעובדה שמשרד התחבורה מגדיר הרבה חלופות לאותו מספר קו.

מושיקו
זה קו שאין לו חלופות
סה"כ חלופה 1 לכל כיוון ופועל א-ו' בלי מוצש...
אז שבמוצש בחרתי את החלופה והכיוון המתאים להסתכל עליה שפועלת רק באמצע שבוע, לא הופיעה טבלה כלל, רק אחרי חצות

mosh345

New member
אולי תשלח את פרטי הקו המדובר ואבצע בדיקה?

זה קו שאין לו חלופות
סה"כ חלופה 1 לכל כיוון ופועל א-ו' בלי מוצש...
אז שבמוצש בחרתי את החלופה והכיוון המתאים להסתכל עליה שפועלת רק באמצע שבוע, לא הופיעה טבלה כלל, רק אחרי חצות

אילקו

New member
קו 146 בחיפה לכיוון מרכזית חוף הכרמל

בכללי שני הכיוונים שלו לא הראו לי זמנים ממוצעים
היום כבר כן.

תודה

mosh345

New member
אני חושב שיש לי באג

בכללי שני הכיוונים שלו לא הראו לי זמנים ממוצעים
היום כבר כן.

תודה
אני חושב שיש לי באג
זה לא אמור לקרות, אני צריך לבדוק את העניין

תודה

מושיקו

נתנאל531

Well-known member
האם יש חישוב נפרד לבוקר א' וצהרי ה'

תודה
מושיקו
איפה בוס
כלומר האם יש התחשבות בזמני עומס ידועים ומחושב להם ממוצע נפרד?
&nbsp
המערכת שבנית מדהימה ויעילה מאוד בזמנים של תקלות מערכת כלליות כמו היום בחיפה. כל הכבוד!

mosh345

New member
הרזולוציה היא יותר גבוהה

כלומר האם יש התחשבות בזמני עומס ידועים ומחושב להם ממוצע נפרד?
&nbsp
המערכת שבנית מדהימה ויעילה מאוד בזמנים של תקלות מערכת כלליות כמו היום בחיפה. כל הכבוד!
הרזולוציה היא יותר גבוהה
כפי שכתבתי, הזמנים הממוצעים הם לפי כל שעת יציאה של אותו קו.
לדוגמה, אתה יכול לראות שלקו שיוצא ב 7:20 יש זמנים ממוצעים שונים לחלוטין מאשר אותו קו שיוצא ב 10:00.

הזמנים, וחיזויי איפה בוס שנגזרים מזמנים אלה, מבוססים על התנהגות הקו והתנועה בכלל בכל דקה לאורך היממה ולכן, חיזויי איפה בוס שמבוססים על המידע ההיסטורי לכל יציאה, אמורים לחזות יותר טוב בשעות השונות של היממה.

מושיקו

מצב
הנושא נעול.
למעלה