שרשור הכוונה ומודיעין 7/2

מצב
הנושא נעול.
מת"א לצומת סגולה בפ"ת

שרשור הכוונה ומודיעין 7/2
מת"א לצומת סגולה בפ"ת
אני צריך להגיע מחר מאזור אבן גבירול/ז'בוטינסקי בת"א לרח' בן-ציון גליס בפתח תקווה (צומת סגולה), שעת יציאה סביב 1500 מת"א. מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בתחבורה ציבורית (עם אפשרות לשילוב הליכה ברגל) וכמה זמן בערך זה צפוי לקחת (חשוב שאגיע עד 16:45 לכל המאוחר לצומת סגולה).

כרגע חשבתי לקחת רכבת מת"א לתחנת סגולה ואולי אוטובוס קצר ממתחם ירקונים לצומת סגולה (אם לא אהיה לחוץ בזמן - ללכת ברגל לצומת). סביר?

תודה מראש.

אורי404

New member
רכבת או קווים 282 ו-248

מת"א לצומת סגולה בפ"ת
אני צריך להגיע מחר מאזור אבן גבירול/ז'בוטינסקי בת"א לרח' בן-ציון גליס בפתח תקווה (צומת סגולה), שעת יציאה סביב 1500 מת"א. מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת בתחבורה ציבורית (עם אפשרות לשילוב הליכה ברגל) וכמה זמן בערך זה צפוי לקחת (חשוב שאגיע עד 16:45 לכל המאוחר לצומת סגולה).

כרגע חשבתי לקחת רכבת מת"א לתחנת סגולה ואולי אוטובוס קצר ממתחם ירקונים לצומת סגולה (אם לא אהיה לחוץ בזמן - ללכת ברגל לצומת). סביר?

תודה מראש.
רכבת או קווים 282 ו-248
רכבת כנראה אפשרות טובה מאוד. כלומר הרכבת עצמה טובה. לא יודע מה המצב בתחנת סגולה. אם אפשר ללכת או שעדיין צריך לבצע סיבוב גדול או אם בכלל האם יש שביל הליכה. אולי אלה הנמצאים בתחנה עצמה, יידעו על מצב ההליכה עצמה. במידה ויש קו אוטובוס יעיל מתחנת הרכבת סגולה או קרית אריה, לכיוון רחוב גליס, זוהי אפשרות טובה.
אפשרות אחרת מדרך נמיר או אזורים אחרים בתל אביב, לנסוע בקו 282 "אפיקים" או 248 "מטרופולין"( לאחרון 3 נסיעות. גם לראשון התדירות לא כל כך גבוהה), לצומת ירקון. משם נסיעה קצרצה, בקווי אוטובוסים שונים כמו 551, 561, 571, 641 וכנראה קווים נוספים.

Bus Nerd

Active member
אין שביל.

רכבת או קווים 282 ו-248
רכבת כנראה אפשרות טובה מאוד. כלומר הרכבת עצמה טובה. לא יודע מה המצב בתחנת סגולה. אם אפשר ללכת או שעדיין צריך לבצע סיבוב גדול או אם בכלל האם יש שביל הליכה. אולי אלה הנמצאים בתחנה עצמה, יידעו על מצב ההליכה עצמה. במידה ויש קו אוטובוס יעיל מתחנת הרכבת סגולה או קרית אריה, לכיוון רחוב גליס, זוהי אפשרות טובה.
אפשרות אחרת מדרך נמיר או אזורים אחרים בתל אביב, לנסוע בקו 282 "אפיקים" או 248 "מטרופולין"( לאחרון 3 נסיעות. גם לראשון התדירות לא כל כך גבוהה), לצומת ירקון. משם נסיעה קצרצה, בקווי אוטובוסים שונים כמו 551, 561, 571, 641 וכנראה קווים נוספים.
אין שביל.

mishat

New member
אכן אוטובוס מומלץ

מת"א לצומת סגולה בפ"ת

תודה מראש.
אכן אוטובוס מומלץ
אז אכן, אפשרות אחת היא לנסוע באוטובוס 66, עד התחנה המרכזית של פתח-תקוה, ומשם זו הליכה רגלית של כ-10 דקות עד לצומת סגולה.
אפשרות אחרת, היא לעלות באבן גבירול, על כל אוטובוס שנוסע לכיוון ארלוזורוב, שם לעלות רגלית על גשר ז'בוטינסקי (לכיוון רמת-גן), ומשם לקחת את אחד האוטובוסים שנוסע עד לצומת סגולה - למשל 641.
עד כמה שזה נשמע אבסורדי - הנסיעה ברכבת לא מומלצת, כי אין שום מעבר רגלי בין תחנת רכבת סגולה, לצומת סגולה.

תודה למגיבים. הנסיעה בסוף התבטלה, אך יובא בחשבון להבא.

מת"א לצומת סגולה בפ"ת

תודה מראש.
תודה למגיבים. הנסיעה בסוף התבטלה, אך יובא בחשבון להבא.

DanBus43Maalit72

Active member
אבן גבירול ת"א >> צומת סגולה פ"ת

מת"א לצומת סגולה בפ"ת

תודה מראש.
אפשרות ראשונה:
מאבן גבירול קח את קו 82 מכיכר רבין או בלונדון מיניסטורס ורד בקניון הגדול. בקניון הגדול החלף לקו 5/5א או 641/642 ורד בצומת סגולה.

אפשרות שנייה:
קווים 641/642 מקניון עזריאלי או רכבת מרכז. שני הקווים מורידים בצומת סגולה.

אל תקשיב להודעות של משה12333. משה12333 הינו טרול שמפיץ דיסאינפורמציה בפורום.

משה12333

New member
טוב שאמרת לו לרדת בקצה השני של העיר ומשם לקחת אוטובוס. לפי

אפשרות ראשונה:
מאבן גבירול קח את קו 82 מכיכר רבין או בלונדון מיניסטורס ורד בקניון הגדול. בקניון הגדול החלף לקו 5/5א או 641/642 ורד בצומת סגולה.

אפשרות שנייה:
קווים 641/642 מקניון עזריאלי או רכבת מרכז. שני הקווים מורידים בצומת סגולה.

אל תקשיב להודעות של משה12333. משה12333 הינו טרול שמפיץ דיסאינפורמציה בפורום.
ההיגיון שלך, האם לא היה עדיף לו לרדת מקו 82 במחלף גהה, ממש בגבול העיר? הוא היה עורך מסע מגבול לגבול בפ"ת. אם כבר, אז כבר.

(נראה שאתה מכיר את פ"ת ואת ת"א כפי שאתה מכיר את הפורום הזה).

DanBus43Maalit72

Active member
איזה מחלף גהה בראש שלך?

ההיגיון שלך, האם לא היה עדיף לו לרדת מקו 82 במחלף גהה, ממש בגבול העיר? הוא היה עורך מסע מגבול לגבול בפ"ת. אם כבר, אז כבר.

איזה מחלף גהה בראש שלך?
רשמתי לו לרדת בקניון הגדול ומשם להחליף ל 641/642. תחנה הרבה יותר טובה לרדת בה.

לעשות טיול עם 66 דרך מרכז פ"ת יותר הגיוני ויותר יעיל, נכון?

לעשות טיול עם 66 דרך מרכז פ"ת יותר הגיוני ויותר יעיל, נכון?

אתה יכול לקחת קו 641 או 642 של קווים, או 921 של אגד

מת"א לצומת סגולה בפ"ת

תודה מראש.
641/642 של קווים יוצאים מקומה 6 בתחנה מרכזית תל אביב,
ו-921 אם אני לא טועה מקומה 7 של אגד.
641 ו-921 יוצאים בתדירות גבוהה לאורך כול היום, 642 קצת פחות אני לא סגור על התדירות שלו.
בכול מקרה תבדוק באתר bus.gov.il
רובריקת חיפוש "מוצא ויעד", תקליד:
עיר מוצא תל אביב, תחנת מוצא: תחנה מרכזית חדשה
עיר יעד פתח תקווה, תחנת יעד: צומת סגולה.
ואז זה ייתן לך את כול הלו"ז של כול הקווים של כול החברות.
מקווה שעזרתי!

DanBus43Maalit72

Active member
לקו 642 יש נסיעה ביום לכיוון נתניה בלבד.

641/642 של קווים יוצאים מקומה 6 בתחנה מרכזית תל אביב,
ו-921 אם אני לא טועה מקומה 7 של אגד.
641 ו-921 יוצאים בתדירות גבוהה לאורך כול היום, 642 קצת פחות אני לא סגור על התדירות שלו.
בכול מקרה תבדוק באתר bus.gov.il
רובריקת חיפוש "מוצא ויעד", תקליד:
עיר מוצא תל אביב, תחנת מוצא: תחנה מרכזית חדשה
עיר יעד פתח תקווה, תחנת יעד: צומת סגולה.
ואז זה ייתן לך את כול הלו"ז של כול הקווים של כול החברות.
מקווה שעזרתי!
לקו 642 יש נסיעה ביום לכיוון נתניה בלבד.
נוסע אותו דבר כמו קו 641 עד ישובי השרון. משם הקו נכנס לתוך קדימה צורן ותל מונד בדרכו לנתניה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה