האם יש מנגנון במטרונית שמתקף את הרב קו רק אחרי

מצב
הנושא נעול.

yeh11

New member

שלום! האם יש מנגנון במטרונית (של דן בצפון כמובן)שמתקף את הרב קו רק אחרי שעלית לאוטובוס .למה אני שואל עלית על קו 2 בלב המפרץ בדרכי לגבעת טל תקפתי הכרטיס בתחנה ולא ראיתי ברב קו את התיקוף ,כשעליתי ליד קולנוע שביט בקרית אתא לקו 24 כדי להמשיך לגבעת טל הרב קו הראה תיקוף ,ואם כן הרעיון שזמן ה90 דקות יספר מרגע התחלת הנסיעה הראשונה נכון (כי אם מחכים למטרונית והזמן מתחיל להספר זה על חשבון ההמתנה למטרונית -למה ).
אם כך כיצד זה פועל ?

yeh11

New member
עוד ברצוני להוסיף שהגעה מהירה לגבעת טל מצומת ביג קרית אתא

שלום! האם יש מנגנון במטרונית (של דן בצפון כמובן)שמתקף את הרב קו רק אחרי שעלית לאוטובוס .למה אני שואל עלית על קו 2 בלב המפרץ בדרכי לגבעת טל תקפתי הכרטיס בתחנה ולא ראיתי ברב קו את התיקוף ,כשעליתי ליד קולנוע שביט בקרית אתא לקו 24 כדי להמשיך לגבעת טל הרב קו הראה תיקוף ,ואם כן הרעיון שזמן ה90 דקות יספר מרגע התחלת הנסיעה הראשונה נכון (כי אם מחכים למטרונית והזמן מתחיל להספר זה על חשבון ההמתנה למטרונית -למה ).
אם כך כיצד זה פועל ?
עוד ברצוני להוסיף שהגעה מהירה לגבעת טל מצומת ביג קרית אתא
שלום! הגעה מהירה לגבעת טל מצומת ביג קרית אתא היא לקחת מטרונית קו 2 עד איינשטיין ,יוספטל ושם לעבור לאחד הקוים שממשיך לגבעת טל ,מותנה כמובן כאשר בצומת ביג מגיעים בו זמנית קו 24 ומטרונית בערך באותו זמן ,אגב חלופה כזו אינה מצוינת במדריכים לתח"צ שבאינטרנט .

אין. הזמן מתחיל להיספר מהרגע שהעברת את הכרטיס בתחנה

אם כך כיצד זה פועל ?
אין. הזמן מתחיל להיספר מהרגע שהעברת את הכרטיס בתחנה
בדומה לרכבות תחתיות באירופה, שבהן הזמן מתחיל להיספר מהרגע שאתה נכנס לתחנה ולא מהרגע שעלית על הרכבת.

oshlick1

New member
נצל''ש הבורות של פקחי רכבת ישראל בקשר לחופשי יומי

אם כך כיצד זה פועל ?
אתמול היתה לי בעיה קטנה עם התיקוף ביציאה קרית מוצקין
למרות שהיה לי חופשי יומי של חיפה-קריות
אמרתי לפקח שיושב קבוע ליד הואלידטורים ביציאה שיש לי חופשי
יומי שעשיתי במטרונית
הוא אמר לי "זה לא תקף. היית צריך לעשות חופשי יומי ברכבת".
:(((((((((((((((((((
בסוף מנהל התחנה סידר את זה
(בלי לעשות חופשי יומי ברכבת).
&nbsp

במודו

New member
הוא לא פקח

אתמול היתה לי בעיה קטנה עם התיקוף ביציאה קרית מוצקין
למרות שהיה לי חופשי יומי של חיפה-קריות
אמרתי לפקח שיושב קבוע ליד הואלידטורים ביציאה שיש לי חופשי
יומי שעשיתי במטרונית
הוא אמר לי "זה לא תקף. היית צריך לעשות חופשי יומי ברכבת".
:(((((((((((((((((((
בסוף מנהל התחנה סידר את זה
(בלי לעשות חופשי יומי ברכבת).
&nbsp
הוא לא פקח
הוא עובד כדייל באמצעות חברת כוח אדם. כנראה דייל חדש, הקבועים היו יודעים על זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה