שרשור הכוונה ומודיעין 23/1

מצב
הנושא נעול.
הזמנת מקום מירושלים לעין גדי בקו 444 בבוקר

ברצוני לנסוע בימים הקרובים (לא יום ראשון/חמישי) לעין גדי באוטובוס. כיוון שזה קו שממשיך לאילת, עד כמה קריטי להזמין מקום מראש? (להערכתי נהיה 3-2 מטיילים).

olli3

New member
מנהל
אין אפשרות להזמנת מקומות למעט לנסיעה ליישובי הערבה ואילת.

ברצוני לנסוע בימים הקרובים (לא יום ראשון/חמישי) לעין גדי באוטובוס. כיוון שזה קו שממשיך לאילת, עד כמה קריטי להזמין מקום מראש? (להערכתי נהיה 3-2 מטיילים).
אין אפשרות להזמנת מקומות למעט לנסיעה ליישובי הערבה ואילת.
כך הדבר בכל קווי אילת.
&nbsp
לעין גדי ניתן להשתמש גם בקווים 486/487 אגד.
&nbsp
לא נראה לי שבתקופה הזאת 444 יהיה מלא בנוסעים.

לדעתי תקחי 486 או 487

לדעתי תקחי 486 או 487
למיטב ידיעתי הם נכנסים ממש לתוך הקיבוץ, 444 עוצר בצומת בכביש 90.
תבדקי באגד ליתר בטחון.
נסיע טובה

olli3

New member
מנהל
486 גם רלוונטי לך, ראה את מסלולו.

אני
. הנסיעה היא לשמורה ולא לקיבוץ. תודה.
ההבדל בין 444 ל486 הוא ש444 לא נכנס לקיבוץ, אבל שאר התחנות שתחת איזור עין גדי הן אותו הדבר.
&nbsp
אני לא יודע מה התחנה שהכי קרובה לשמורה, אבל אין הבדל בין 444 ל486 מבחינת תחנות לאורך כביש 90.
&nbsp
שים לב כי חופשי יומי עולה רק 26.5 ש"ח. קוד כרטיס: 674 שם כרטיס: סובב ירושלים + מזרח.
&nbsp
החופשי יומי מקנה נסיעות חופשיות בטווח כל היישובים המוגדרים תחת איזורים אלו ובכל מפעילות התחבורה הציבורית הקיימות, כולל הרכבת הקלה. במילים אחרות, גם אם אתה יוצא לדרכך בבוקר מהבית בירושלים, אתה כבר יכול לרכוש אותו בקו העירוני והוא יהיה תקף לכל שאר הנסיעות שתבצע באותו היום.

תודה. 486 פחות רלוונטי בגלל השעה. החופשי יומי מעניין...ייבדק

ההבדל בין 444 ל486 הוא ש444 לא נכנס לקיבוץ, אבל שאר התחנות שתחת איזור עין גדי הן אותו הדבר.
&nbsp
אני לא יודע מה התחנה שהכי קרובה לשמורה, אבל אין הבדל בין 444 ל486 מבחינת תחנות לאורך כביש 90.
&nbsp
שים לב כי חופשי יומי עולה רק 26.5 ש"ח. קוד כרטיס: 674 שם כרטיס: סובב ירושלים + מזרח.
&nbsp
החופשי יומי מקנה נסיעות חופשיות בטווח כל היישובים המוגדרים תחת איזורים אלו ובכל מפעילות התחבורה הציבורית הקיימות, כולל הרכבת הקלה. במילים אחרות, גם אם אתה יוצא לדרכך בבוקר מהבית בירושלים, אתה כבר יכול לרכוש אותו בקו העירוני והוא יהיה תקף לכל שאר הנסיעות שתבצע באותו היום.
תודה. 486 פחות רלוונטי בגלל השעה. החופשי יומי מעניין...ייבדק

סתוונית333

Well-known member
שאלה :כדי להגיע לרחוב אלפסי בתל אביב (בקו 25/125 מצפון העיר)

באיזו תחנה עליי לרדת ?
(דרך שלמה/ דרך קיבוץ גלויות) ,(שדרות ירושלים / מרזוק ועזר) או (שדרות ירושלים /דרך בן צבי) .
אני צריכה להגיע לתחילת הרחוב.

תודה

orchilit

New member
דרך שלמה / בן עטר

באיזו תחנה עליי לרדת ?
(דרך שלמה/ דרך קיבוץ גלויות) ,(שדרות ירושלים / מרזוק ועזר) או (שדרות ירושלים /דרך בן צבי) .
אני צריכה להגיע לתחילת הרחוב.

תודה
דרך שלמה / בן עטר
משם שמאלה לבן עטר עד פינת אלפסי ומשם ימינה עד תחילת אלפסי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה