בית המשפט המחוזי דחה את עתירת "קווים" בקשר למכרז שרון-חולון

מצב
הנושא נעול.
תנסי את הקישור הבא:

אפשר לינק ישיר או מישהו יכול להעלות את קובץ פסק הדין?
מצאתי להורדה קובץ ZIP בשם DOWNLOAD
הורדתי ובתוך התיקיה הופיע קובץ DOC אז הפעלתי אותו ואז הייתה שגיאה
"שם הספריה אינו חוקי" וזה הפרוטוקול היחידי שניתן לקרוא מכל הדיונים שהיו(היו באפריל ומאי 2016) מה עושים?
אשמח לעזרתכם
תנסי את הקישור הבא:
[URL]https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/Viewer/NGCSViewerPage.aspx?DocumentNumber=1ff04af51744447fac0a9e536b6a5b9c[/URL]

משם את יכולה להדפיס את פסק הדין לקובץ.

Hani99

New member
תודה רבה,הצלחתי לקרוא והמשך תהליך המכרז לא ברור לי

תנסי את הקישור הבא:
[URL]https://www.court.gov.il/NGCS.Web.Site/Viewer/NGCSViewerPage.aspx?DocumentNumber=1ff04af51744447fac0a9e536b6a5b9c[/URL]

משם את יכולה להדפיס את פסק הדין לקובץ.
תודה רבה,
קראתי והבנתי שכלכלית היה שווה לנתיב אקספרס וסופרבוס להצטרף לעתירה
קווים שילמה למשרד התחבורה 50,000 שקל ולסופרבוס ונתיב אקספרס 30,000
נקווה באמת שלא יהיה ערעור לעליון
הבנתי שבין הדיונים התכנסה וועדת המכרז לדון בטענות של קווים ובכל זאת עברו 7 חודשים מאז (הדיונים היו במאי וההחלטה מבית המשפט ניתנה בסוף דצמבר)
משרד התחבורה גם התעכב חודש-חודשיים עם הליך תכנון ופרסום המכרז (במקום הכנתו בספטמבר ופרסומו באוקטובר הוא הוכן בנובמבר ופורסם בדצמבר או הוכן באוקטובר ופורסם בדצמבר) ובכל אופן ההפעלה שהייתה צריכה להיות במהלך רבעון שני של 2017 בטח תדחה בעוד שנה.. ייקח זמן עד שיוכרז הזוכה ויהיה עוד חצי שנה-שנה הסתגלות והכנה להפעלת הקווים בשטח בקיצור לפחות ב2018 כך אני מעריכה
מקווה שזה לא אומר שהגלגל יתחיל לנוע מחדש ויהיה אפשר להכריז על הזוכה בהקדם מכיוון שבכל אופן יש טווח זמן ארוך להכנה של הזוכה ולפחות מה שאפשר לזרז-יזורז...
אם יש מידע אשמח אם תוכלו לשתף אותנו
בהצלחה

אבירם74

New member
הערכה שלי:עד אפריל יהיה זוכה

תודה רבה,
הבנתי שבין הדיונים התכנסה וועדת המכרז לדון בטענות של קווים ובכל זאת עברו 7 חודשים מאז (הדיונים היו במאי וההחלטה מבית המשפט ניתנה בסוף דצמבר)
משרד התחבורה גם התעכב חודש-חודשיים עם הליך תכנון ופרסום המכרז (במקום הכנתו בספטמבר ופרסומו באוקטובר הוא הוכן בנובמבר ופורסם בדצמבר או הוכן באוקטובר ופורסם בדצמבר) ובכל אופן ההפעלה שהייתה צריכה להיות במהלך רבעון שני של 2017 בטח תדחה בעוד שנה.. ייקח זמן עד שיוכרז הזוכה ויהיה עוד חצי שנה-שנה הסתגלות והכנה להפעלת הקווים בשטח בקיצור לפחות ב2018 כך אני מעריכה
מקווה שזה לא אומר שהגלגל יתחיל לנוע מחדש ויהיה אפשר להכריז על הזוכה בהקדם מכיוון שבכל אופן יש טווח זמן ארוך להכנה של הזוכה ולפחות מה שאפשר לזרז-יזורז...
בהצלחה
כבר יש הצעות וכעת המשרד צריך לבחון אותם וזה ייקח 3 חודשים אלא אם כן המשרד יעשה את זה זריז

Hani99

New member
ואז מה ההמשך?מתי הפעלה בשטח?

כבר יש הצעות וכעת המשרד צריך לבחון אותם וזה ייקח 3 חודשים אלא אם כן המשרד יעשה את זה זריז
זה לוקח גג 3 חודשים בד"כ או שסתם השערה?
הלוואי והיה מידע מבוסס ועדכני..
בינתיים שתיקה ארוכה

במכרז הזה יש הגדרה ברורה לגבי מועדי היישום ממועד הזכיה:

זה לוקח גג 3 חודשים בד"כ או שסתם השערה?
הלוואי והיה מידע מבוסס ועדכני..
בינתיים שתיקה ארוכה
"
האשכול יופעל ע"י הזוכה במכרז באופן מדורג בהתאם למפורט להלן :
1.6.1.1 שלב א': הפעלת קווי אשכול נתניה-ת"א המופעלים ע"י נתיב אקספרס, כהגדרתם בסעיפים 31 להלן, יופעלו לא יאוחר מתום 9 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה, במסגרת ההפעלה בשלב זה תופעל לכל הפחות מפת הרישוי הקיימת של המפעיל היוצא ביום ההפעלה בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
1.6.1.2 שלב ב' : קווי השירות מראשל"צ וחולון המופעלים ע"י אגד וקווי השירות בעבר הירקון המופעלים ע"י דן, כהגדרתם בסעיף 31 להלן, יופעלו לא יאוחר מתום 13 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה, במסגרת ההפעלה בשלב זה תופעל לכל הפחות מפת רישוי קיימת של המפעיל היוצא ביום ההפעלה בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
1.6.1.3 שלב ג': קווי השירות ממרחב השרון לגוש דן המופעלים ע"י אגד והשלמת הפעלת יתר קווי השירות המפורטים במכרז וטרם החלה הפעלתם. השלמת הפעלת קווי השירות תחל לכל המאוחר מתום 17 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה. הכל בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
"

Hani99

New member
תודה רבה על התגובה,כמה שהדיונים והעתירה דפקו את הציבור...

"
האשכול יופעל ע"י הזוכה במכרז באופן מדורג בהתאם למפורט להלן :
1.6.1.1 שלב א': הפעלת קווי אשכול נתניה-ת"א המופעלים ע"י נתיב אקספרס, כהגדרתם בסעיפים 31 להלן, יופעלו לא יאוחר מתום 9 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה, במסגרת ההפעלה בשלב זה תופעל לכל הפחות מפת הרישוי הקיימת של המפעיל היוצא ביום ההפעלה בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
1.6.1.2 שלב ב' : קווי השירות מראשל"צ וחולון המופעלים ע"י אגד וקווי השירות בעבר הירקון המופעלים ע"י דן, כהגדרתם בסעיף 31 להלן, יופעלו לא יאוחר מתום 13 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה, במסגרת ההפעלה בשלב זה תופעל לכל הפחות מפת רישוי קיימת של המפעיל היוצא ביום ההפעלה בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
1.6.1.3 שלב ג': קווי השירות ממרחב השרון לגוש דן המופעלים ע"י אגד והשלמת הפעלת יתר קווי השירות המפורטים במכרז וטרם החלה הפעלתם. השלמת הפעלת קווי השירות תחל לכל המאוחר מתום 17 חודשים ממועד ההודעה על הזכייה. הכל בכפוף לאמור בסעיף 1.6.2 להלן.
"
תודה רבה על התגובה,כמה שהדיונים והעתירה דפקו את הציבור...
תודה על המענה
אם יכריזו על הזוכה תוך 3 חודשים מקסימום אז נראה רק באזור תחילת 2018 את הפעלת קווי נתניה-ת"א,רק ברבעון ראשון 2018 את קווי ראשון וחולון ורק באמצע 2018 את קווי השרון-ת"א
חבל מאוד,לחשוב שהתאריכים הללו היו צריכים להיות פחות שנה
וזה עוד בלי להחשיבאפשרות לעתירה של קווים לבית המשפט העליון (וכרגיל במהלך התקופה עד ההחלטה הציבור לא יעודכן בנעשה) חייבים שם לזרז תהליכים
לטובת כולנו

זה גם משליך על רמת השירות של אגד

תודה רבה,
בהצלחה
זה גם משליך על רמת השירות של אגד
אגד ממתינה ליישום המכרז, כדי שישתחררו לה נהגים מאשכול שרון-חולון ואז הם יוכלו לסגור סידורים פתוחים באזור המרכז (ובמידה מועטה אולי גם במקומות אחרים עם בעיות כמו חיפה וירושלים, כי יש נהגים בשרון שמגיעים מכל קצווי הארץ).

מצב
הנושא נעול.
למעלה