‫שרשור הכוונה ומודיעין 11/01‬

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

אורי404

New member
אזור טיילת בת ים

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אזור טיילת בת ים
* איך מגיעים ממתחם שורק/אזור תעשייה איקיאה בראשון לציון לאזור הטיילת בת ים? ליתר דיוק אזור טיילת/בן גוריון פינת יוספטל?
* כיצד מגיעים מבת ים (כאמור אזור בן גוריון פינת יוספטל) לכפר סבא?
אני רואה, שיש אוטובוסים בדרך יוספטל לתחנת הרכבת. במידה ושעות הרכבת בערב לא מסתדרות, באילו אוטובוסים סבירים ניתן לנסוע לתל אביב, כדי להמשיך ב-149 או 567?

תודה מראש

orchilit

New member
תשובות-

אזור טיילת בת ים
* איך מגיעים ממתחם שורק/אזור תעשייה איקיאה בראשון לציון לאזור הטיילת בת ים? ליתר דיוק אזור טיילת/בן גוריון פינת יוספטל?
* כיצד מגיעים מבת ים (כאמור אזור בן גוריון פינת יוספטל) לכפר סבא?
אני רואה, שיש אוטובוסים בדרך יוספטל לתחנת הרכבת. במידה ושעות הרכבת בערב לא מסתדרות, באילו אוטובוסים סבירים ניתן לנסוע לתל אביב, כדי להמשיך ב-149 או 567?

תודה מראש
תשובות-
א) איקאה -> טיילת בת ים : קו 84 עד רכבת משה דיין ואז קו 10 עד יוספטל/מסריק. (עם 3 אוטובוסים זה יכול לקחת יותר מהר, אבל בהנחה שתתזמן החלפה מהירה, וזה לא מובטח)
&nbsp
ב) אם דרך הרכבת : 6/99 (גם 87, אבל הוא איטי יותר) מיוספטל/מסריק עד תחנת יוספטל.
קו 10 מגיע עד רכבת מרכז (87/99 לחולון, 6 לוולפסון)
&nbsp

אורי404

New member
תודה רבה על הפירוט. מעט חידודים, אם אפשר

תשובות-
א) איקאה -> טיילת בת ים : קו 84 עד רכבת משה דיין ואז קו 10 עד יוספטל/מסריק. (עם 3 אוטובוסים זה יכול לקחת יותר מהר, אבל בהנחה שתתזמן החלפה מהירה, וזה לא מובטח)
&nbsp
ב) אם דרך הרכבת : 6/99 (גם 87, אבל הוא איטי יותר) מיוספטל/מסריק עד תחנת יוספטל.
קו 10 מגיע עד רכבת מרכז (87/99 לחולון, 6 לוולפסון)
&nbsp
רבה על ההסבר.
שאלה להלוך (א): אם אסע בקו 84 ובקו 10, אני חושב שאחליף ביניהם באזור בר לב-משה דיין. "אותר" על סיבוב נוסף באזור קניון הזהב. עד חיים בר לב, יש די והותר נסיעה
.
איזו דרך יש בשלושה אוטובוסים? החלפה בתחנה המרכזית בראשל"צ לקו אוטובוס (למשל 83) לכיוון משה דיין ושם החלפה לקו 10? דרכים נוספות אחרות?

בנוגע לנסיעה לכפר סבא (ב) - מקווה, שזמני הרכבת (פעם בשעה בשעות הערב) יסתדרו. במידה ולא, אני חושב אסע בקו 10. אבדוק אולי את תזמון 149 ואחליף באזור אלנבי לאוטובוס.
טוב, שאמרת לי, שקו 87. לא אעלה עליו

orchilit

New member
תשובה

רבה על ההסבר.
שאלה להלוך (א): אם אסע בקו 84 ובקו 10, אני חושב שאחליף ביניהם באזור בר לב-משה דיין. "אותר" על סיבוב נוסף באזור קניון הזהב. עד חיים בר לב, יש די והותר נסיעה
.
איזו דרך יש בשלושה אוטובוסים? החלפה בתחנה המרכזית בראשל"צ לקו אוטובוס (למשל 83) לכיוון משה דיין ושם החלפה לקו 10? דרכים נוספות אחרות?

בנוגע לנסיעה לכפר סבא (ב) - מקווה, שזמני הרכבת (פעם בשעה בשעות הערב) יסתדרו. במידה ולא, אני חושב אסע בקו 10. אבדוק אולי את תזמון 149 ואחליף באזור אלנבי לאוטובוס.
טוב, שאמרת לי, שקו 87. לא אעלה עליו
תשובה
כן, הסיבובים של האוטובוסים בשכונות המערב, מעצבן. אולי באמת עדיף כך.
לגבי שלושה אוטובוסים - אפשר להחליף במרכזית ראשל"צ עם 173/6 שיוצאים משם (אז פשוט תתזמן ותראה אם בדיוק אוטובוס אמור לצאת) שקצת לוקח להם פחות זמן.
&nbsp
לגבי 10 - רשמתי לך עד רכבת מרכז, כי שם 149 ו-567 משיקים (בערך). 10 לא מגיע לאלנבי באותו אזור (10 מגיע מהירקון ואז ממשיך במוגרבי לבן יהודה, ו-149 באלנבי רק מבית הכנסת הגדול ועד המלך ג'ורג'). אולי דווקא שווה להחליף באזור הכרמלית עצמה, כי 10 עוצר ליד ו-149 יוצא משם.

אורי404

New member
תודה רבה על הפירוט

תשובה
כן, הסיבובים של האוטובוסים בשכונות המערב, מעצבן. אולי באמת עדיף כך.
לגבי שלושה אוטובוסים - אפשר להחליף במרכזית ראשל"צ עם 173/6 שיוצאים משם (אז פשוט תתזמן ותראה אם בדיוק אוטובוס אמור לצאת) שקצת לוקח להם פחות זמן.
&nbsp
לגבי 10 - רשמתי לך עד רכבת מרכז, כי שם 149 ו-567 משיקים (בערך). 10 לא מגיע לאלנבי באותו אזור (10 מגיע מהירקון ואז ממשיך במוגרבי לבן יהודה, ו-149 באלנבי רק מבית הכנסת הגדול ועד המלך ג'ורג'). אולי דווקא שווה להחליף באזור הכרמלית עצמה, כי 10 עוצר ליד ו-149 יוצא משם.
תודה רבה על הפירוט
חושב, שאסע ב-84 המייגע. בקטע עד בר לב, המסלול של 173 דומה. גם את קו 6 ניסיתי וגם הוא קו מייגע בקטע הזה.

שציינת על קו 10 ומסוף כרמלית. אולי שם אבצע את ההחלפה, במידה והזמנים (של 149, שיוצא משם) יסתדרו.

מתחנת רכבת אונברסיטה בת"א לשער הראשי של האונברסיטה

שלום

איזה קו מגיע מהתחנת רכבת אונברסיטה בתל אביב לשער הראשי של האונברסיטה ברחוב לבנון נראה לי

*כמעט* כל הקווים שיוצאים מהמסוף המערבי (בצד של האוניברסיטה):

שלום

איזה קו מגיע מהתחנת רכבת אונברסיטה בתל אביב לשער הראשי של האונברסיטה ברחוב לבנון נראה לי
*כמעט* כל הקווים שיוצאים מהמסוף המערבי (בצד של האוניברסיטה):
7, 45, 49, 289, ובטח שכחתי שניים או שלושה.

nfwo

New member
היי, מרחוב מרים ילין שטיקלס 10 בפתח תקווה לרחוב אבא הלל 7 רג

תודה רבה רבה ! (אם צריך ללכת כמה דק לדרך רבין בשביל תחבורה ציבורית אז אשמח להכוונה משם..)

orchilit

New member
תשובה-

תודה רבה רבה ! (אם צריך ללכת כמה דק לדרך רבין בשביל תחבורה ציבורית אז אשמח להכוונה משם..)
תשובה-
בבוקר יש 3 נסיעות של 350 מכיכר יפה נוף לצומת עלית , אבל אם מדובר בשעה אחרת, אז מכיכר יפה נוף לקחת 64 (לכיוון ת"א) או 87 (לכיוון תל השומר) עד בר אילן ומשם לקחת קו כלשהו לצומת עלית (68/69/70/268).

nfwo

New member
ראשית תודה,

תשובה-
בבוקר יש 3 נסיעות של 350 מכיכר יפה נוף לצומת עלית , אבל אם מדובר בשעה אחרת, אז מכיכר יפה נוף לקחת 64 (לכיוון ת"א) או 87 (לכיוון תל השומר) עד בר אילן ומשם לקחת קו כלשהו לצומת עלית (68/69/70/268).
ראשית תודה,
צומת עלית מעולה לי
ידוע לך את הזמנים של 350 מהכיכר שם?
והאם 64 מגיע גם הוא לצומת עלית ?

64 מגיע לעזריאלי ומשם יש המון קווים לצומת עלית (2-3 תחנות).

ראשית תודה,
צומת עלית מעולה לי
64 מגיע לעזריאלי ומשם יש המון קווים לצומת עלית (2-3 תחנות).
מעזריאלי לצומת עלית יש אוטובוס בערך כל שתי דקות, ויש גם רכבת בערך כל 8 דקות שכלולה בחופשי יומי, חופשי חודשי וכו׳.

את הזמנים של כל הקווים אפשר למצוא באתרים:
callkav.gov.il
beta.govmap.gov.il/app08
אתרי החברות (דן, אפיקים, קווים)
ואתרים נוספים

orchilit

New member
תשובה-

ראשית תודה,
צומת עלית מעולה לי
תשובה-
64 מגיע לעזריאלי מדרך השלום ואלוף שדה. אם מדובר בשעות הבוקר, מדובר בציר עמוס ולא תענוג לנסוע בו (לא שמז'בוטינסקי כן תענוג, רק שלדעתי שם זזים מעט יותר טוב מאלוף שדה). הקו עצמו לא עמוס בנוסעים כי הוא חדש, אז בשעות שפל עשוי להיות גם פתרון ואז נוסעים איתו עד לעזריאלי ומשם הולכים לדרך בגין ונוסעים לבורסה מהכיוון ההפוך (ויש קווים למכביר משם - 1/40/42/50/51/68/140/141/238/240/268/169/75/76)
350 יוצא מבית רבקה ב-6:15, 6:40 ו-7:10 . לכיכר יפה נוף זה בטח ייקח לו כ-10 דק'.

nfwo

New member
תודה רבה

תשובה-
64 מגיע לעזריאלי מדרך השלום ואלוף שדה. אם מדובר בשעות הבוקר, מדובר בציר עמוס ולא תענוג לנסוע בו (לא שמז'בוטינסקי כן תענוג, רק שלדעתי שם זזים מעט יותר טוב מאלוף שדה). הקו עצמו לא עמוס בנוסעים כי הוא חדש, אז בשעות שפל עשוי להיות גם פתרון ואז נוסעים איתו עד לעזריאלי ומשם הולכים לדרך בגין ונוסעים לבורסה מהכיוון ההפוך (ויש קווים למכביר משם - 1/40/42/50/51/68/140/141/238/240/268/169/75/76)
350 יוצא מבית רבקה ב-6:15, 6:40 ו-7:10 . לכיכר יפה נוף זה בטח ייקח לו כ-10 דק'.
תודה רבה

aryeri

Member
מהי התחנה הראשונה של קווים 422,425 של אפיקים בירושלים?

האם הם מתחילים בתחנה מרכזית קומה 3? אם כן באיזה רציף? לא כתוב רציף ב"כל קו". או, שהם מחוץ למבנה? אם כן איפה? ב"כל קו" כתוב שבמרכזית בקומה 3!

orchilit

New member
כן רשום שם, בפירוט התחנות מצד שמאל

האם הם מתחילים בתחנה מרכזית קומה 3? אם כן באיזה רציף? לא כתוב רציף ב"כל קו". או, שהם מחוץ למבנה? אם כן איפה? ב"כל קו" כתוב שבמרכזית בקומה 3!
קו 425 - רציף 322
קו 422 לא עובר במרכזית ולא מתחיל שם אלא ברוממה עילית - תחנת המ"ג/ירמיהו.

aryeri

Member
כן, את זה אני ראיתי, אבל רציף 322 זה לא רציף הגיוני.

קו 425 - רציף 322
קו 422 לא עובר במרכזית ולא מתחיל שם אלא ברוממה עילית - תחנת המ"ג/ירמיהו.
אני מכיר את התחנה המרכזית בירושלים, אני ירושלמי; יש שם רק 20-22 רציפים.
לכן אני שואל...
בדרך כלל שבכל-קו כתוב רציף עם מספר גבוה, מעל 30 נגיד, בתחנה מרכזית ירושלים - זה אומר שזה בבנייני האומה או באחת התחנות האחרות באזור, כגון אולי שדרות הנשיא השישי, רחוב שרי ישראל או רחוב ירמיהו. אבל פה כתוב "קומה 3" אז זה מוזר!!!
מה זה רציף 322?

לדעתי יוצא מהרציף של 400

לכן אני שואל...
בדרך כלל שבכל-קו כתוב רציף עם מספר גבוה, מעל 30 נגיד, בתחנה מרכזית ירושלים - זה אומר שזה בבנייני האומה או באחת התחנות האחרות באזור, כגון אולי שדרות הנשיא השישי, רחוב שרי ישראל או רחוב ירמיהו. אבל פה כתוב "קומה 3" אז זה מוזר!!!
מה זה רציף 322?
לדעתי יוצא מהרציף של 400
שהוא ליד עמדת הרב קו בתחנה

orchilit

New member
אני חושב שזה כמו בתחנה בת"א 322 = קומה 3 רציף 22

לכן אני שואל...
מה זה רציף 322?
אני חושב שזה כמו בתחנה בת"א 322 = קומה 3 רציף 22
כמו שבתמח"ת יש רציפים 412-415 601-636 ו701-715 נדמה לי. (ובזמנו גם בקומה 1 היו רציפים 101-118)

מצב
הנושא נעול.
למעלה