סרטון שראיתי בפייסבוק

מצב
הנושא נעול.

gal-or

New member
סרטון שראיתי בפייסבוק

סרטון שראיתי בפייסבוק
נהג אוטובוס עוצר את האוטובוס לאחר שהבחין במבוגרת, פונה לאדם צעיר ושואל אותו למה להוא לא קם. בתגובה, ההוא מפליא בו את מכותיו. הנהג מעיף אותו מהאוטובוס. הוא גם מעיף נוסע שבא לעזור לאותו צעיר (פרשנות שלי) אחר כך הוא מושיב את המבוגרת. מה אתם אומרים? על פי מה שאני מספרת? אני חושבת שאסור לשפוט אנשים. גם מבוגרים לא תמיד יודעים להתנהג. אלימות - לא מוצדקת בשום מקרה!

א ווארט

New member
בחוק היבש, הטרדת נוסע היא פלילית

סרטון שראיתי בפייסבוק
נהג אוטובוס עוצר את האוטובוס לאחר שהבחין במבוגרת, פונה לאדם צעיר ושואל אותו למה להוא לא קם. בתגובה, ההוא מפליא בו את מכותיו. הנהג מעיף אותו מהאוטובוס. הוא גם מעיף נוסע שבא לעזור לאותו צעיר (פרשנות שלי) אחר כך הוא מושיב את המבוגרת. מה אתם אומרים? על פי מה שאני מספרת? אני חושבת שאסור לשפוט אנשים. גם מבוגרים לא תמיד יודעים להתנהג. אלימות - לא מוצדקת בשום מקרה!
כלומר, אם הנער לא ישב במקום המיועד לאנשים מבוגרים/בעלי מוגבלות, אין להטריד אותו ולהכריח אותו לעבור מקום. בלי קשר, תמיד צריך להוסיף קצת מוסר לחוק ולדעתי, אם האוטובוס עמוס, יש לתת עדיפות למבוגרים במקומות הישיבה.

gal-or

New member
אני מוצאת את עצמי מסבירה לנהגים שאני לא קמה כי

כלומר, אם הנער לא ישב במקום המיועד לאנשים מבוגרים/בעלי מוגבלות, אין להטריד אותו ולהכריח אותו לעבור מקום. בלי קשר, תמיד צריך להוסיף קצת מוסר לחוק ולדעתי, אם האוטובוס עמוס, יש לתת עדיפות למבוגרים במקומות הישיבה.
אני מוצאת את עצמי מסבירה לנהגים שאני לא קמה כי
אני סובלת ממספר מחלות. אני גם הרבה פעמים יושבת בגלל זה במושב הראשון של האוטובוס

לא ראיתי את הסרטון אבל זה לא נשמע כמו הטרדה

לא ראיתי את הסרטון אבל זה לא נשמע כמו הטרדה
ובכל מקרה - תקיפה היא עבירה הרבה יותר חמורה מסוג ה"הטרדה" הזה.

Ynhockey

New member
כנראה שלא הבנתי את המקרה

סרטון שראיתי בפייסבוק
כנראה שלא הבנתי את המקרה
אולי כשל בשפה העברית בצד שלי, אבל לא הבנתי את זה:
&nbsp
"בתגובה, ההוא מפליא בו את מכותיו."
&nbsp
מה בעצם הצעיר עשה?

gal-or

New member
הצעיר הכניס לו בוקס לפנים

כנראה שלא הבנתי את המקרה
אולי כשל בשפה העברית בצד שלי, אבל לא הבנתי את זה:
&nbsp