שרשור הכוונה ומודיעין 25/12

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

הגעה לרחוב שאול המלך בתל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
איזה קו מגיעה מתחנת רכבת שלום לרחוב שאול המלך, באיזו תדירות וכמה זמן לוקח לו להגיע? תודה

orchilit

New member
תשובה-

איזה קו מגיעה מתחנת רכבת שלום לרחוב שאול המלך, באיזו תדירות וכמה זמן לוקח לו להגיע? תודה
תשובה-
מרכבת השלום - קו 56 (אבל מגיע רק לאזור לונדון מיניסטור)
מרכבת מרכז - מתוך המסוף - קו 18 שנוסע בין דרך בגין לרח' ויצמן (שתדירותו גבוהה יחסית).
על דרך בגין (לאחר היציאה משביל המעקף מרכבת מרכז) - קווים 70, 82 ו-142 שנוסעים לכל אורכו של הרחוב. (שזו האופציה העדיפה, לדעתי).

olli3

New member
מנהל
על דרך בגין גם קווים 38/138 של דן.

תשובה-
מרכבת מרכז - מתוך המסוף - קו 18 שנוסע בין דרך בגין לרח' ויצמן (שתדירותו גבוהה יחסית).
על דרך בגין (לאחר היציאה משביל המעקף מרכבת מרכז) - קווים 70, 82 ו-142 שנוסעים לכל אורכו של הרחוב. (שזו האופציה העדיפה, לדעתי).
על דרך בגין גם קווים 38/138 של דן.

תודה, באיזו תחנה לרדת?

תשובה-
תודה, באיזו תחנה לרדת?

orchilit

New member
על שאול המלך יש 3 תחנות -

תודה, באיזו תחנה לרדת?
על שאול המלך יש 3 תחנות -
(מצפון לדרום) : בית הדר דפנה/שד' שאול המלך/בית אסיה/בית אירופה
בית המשפט/שד' שאול המלך (7/18 לא עוצרים פה)
לונדון מיניסטור/שד' שאול המלך (7/18 לא עוצרים פה)
&nbsp

אני במקומך הייתי הולך ברגל, אלא אם יש גשם חזק...

אני במקומך הייתי הולך ברגל, אלא אם יש גשם חזק...

orchilit

New member
שוב - זה תלוי באיזה חלק את צריכה (ולא פירטת עדיין)?

לאיזה כיוון?
אפשר פירוט בבקשה?
ואגב הימים הבאים יהיו די גשומים, לא בטוח שיהיה תענוג ללכת ברגל, בחלק מהדרך המדרכה מאוד נמוכה והמים שם מגיעים והרכבים (והאוטובוסים) גורמים להולכי רגל להתקלח שלא מרצונם.
&nbsp
בכל מקרה - אם מדובר בחלק המערבי (המספרים הגבוהים), ניתן לצאת דרך קניון עזריאלי (או מצומת קפלן/בגין ימינה ולחצות לצד הקרייה) כבר לצד הקרייה ומשם ימינה דרך שביל העבודות של תחנת שאול המלך, עד הפינה עם שאול המלך (החניון) ואז שמאלה.
&nbsp
אם מדובר בחלק המזרחי (לונדון מיניסטור), להמשיך ברח' קפלן מערבה עד פינת ליאונרדו דה וינצ'י (או דובנוב) ואז ימינה ושמאלה לשאול המלך.

התבלבלת בין מערב למזרח. והמדרכות בקפלן דווקא סבבה למיטב

ואגב הימים הבאים יהיו די גשומים, לא בטוח שיהיה תענוג ללכת ברגל, בחלק מהדרך המדרכה מאוד נמוכה והמים שם מגיעים והרכבים (והאוטובוסים) גורמים להולכי רגל להתקלח שלא מרצונם.
&nbsp
בכל מקרה - אם מדובר בחלק המערבי (המספרים הגבוהים), ניתן לצאת דרך קניון עזריאלי (או מצומת קפלן/בגין ימינה ולחצות לצד הקרייה) כבר לצד הקרייה ומשם ימינה דרך שביל העבודות של תחנת שאול המלך, עד הפינה עם שאול המלך (החניון) ואז שמאלה.
&nbsp
אם מדובר בחלק המזרחי (לונדון מיניסטור), להמשיך ברח' קפלן מערבה עד פינת ליאונרדו דה וינצ'י (או דובנוב) ואז ימינה ושמאלה לשאול המלך.
התבלבלת בין מערב למזרח. והמדרכות בקפלן דווקא סבבה למיטב
זכרוני.

down und

New member
מה הקשר למדרכות?

התכוונתי למדרכות (לפחות כשהיו) על דרך בגין
מה הקשר למדרכות?
אמרת שאם צריכים את הצד המזרחי של שאול המלך וכתבת לונדון מיניסטור.
מה לעשות ולונדון מיניסטור הוא בצד המערבי של שד' שאול המלך.

orchilit

New member
על הטעות הזו לא היה לי ויכוח. אכן התבלבלתי כשכתבתי את הכיוון

מה הקשר למדרכות?
אמרת שאם צריכים את הצד המזרחי של שאול המלך וכתבת לונדון מיניסטור.
מה לעשות ולונדון מיניסטור הוא בצד המערבי של שד' שאול המלך.
על הטעות הזו לא היה לי ויכוח. אכן התבלבלתי כשכתבתי את הכיוון
התייחסתי רק לעניין המדרכות בתגובה הקודמת.

rigidid

New member
לוד-->באר יעקב, דרך חיים רבין.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
ביקשו ממני בעבודה למלא עלויות תחבורה ציבורית אפשריות מהבית שלי וחזרה, רק שאין לי מושג באיזה קווים מדובר ומה המחיר, נוהג ברכב פרטי!
אשמח להכוונה, איזה קווים ואפשרויות קיימות הלוך חזור מלוד, רחוב החשמונאים או רחוב חיים משה שפירא, לבאר יעקב, המרכז לבריאות הנפש. כולל עלויות חופשי חודשי שביקשו להוסיף.

תודה מראש
.

orchilit

New member
אתה משרשר לשרשור הכוונה ישן יותר, חפש את השרשור של 27/12

ביקשו ממני בעבודה למלא עלויות תחבורה ציבורית אפשריות מהבית שלי וחזרה, רק שאין לי מושג באיזה קווים מדובר ומה המחיר, נוהג ברכב פרטי!
אשמח להכוונה, איזה קווים ואפשרויות קיימות הלוך חזור מלוד, רחוב החשמונאים או רחוב חיים משה שפירא, לבאר יעקב, המרכז לבריאות הנפש. כולל עלויות חופשי חודשי שביקשו להוסיף.

תודה מראש
.
אתה משרשר לשרשור הכוונה ישן יותר, חפש את השרשור של 27/12
וכתוב לשם ונענה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה