חברת "עילית" זכתה במכרז בביתר

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member

*ביתר: חברת עילית זכתה במכרז התחבורה החדש; רה"ע רובינשטיין: בשורה גדולה לביתר. נמשיך להיות מס' 1 בארץ בתחבורה ציבורית*

דיווח ממשרד התחבורה: חברת "עילית" - זכיינית התחבורה הנוכחית בביתר עילית, זכתה במכרז משרד התחבורה החדש לאספקת שירותי תחבורה לביתר עילית והסביבה, למשך השנים הקרובות, כך נודע לפני זמן קצר.
רה"ע ביתר רובינשטיין בירך על התוצאה: אני שמח שהניסיון והאיכות ניצחו ומברך את חברת עילית על זכייתה. יחד איתם עשינו את מהפכת התחבורה בביתר. כעת ברור, שגם בעשור הקרוב ביתר עילית תמשיך להיות העיר עם השירות מס' 1 בארץ בתחבורה ציבורית.
כזכור, עיריית ביתר עתרה לבית המשפט בדרישה להכניס במכרז סעיפים שימנעו מחברות חסרות ניסיון בהפעלת תחבורה ציבורית להתמודד במכרז. בסופו של דבר, מבוקשו של רה"ע התממש, והחברה עימה עשה את מהפכת התחבורה בביתר זכתה במכרז החדש.

kobimor549

New member
אכזבה קשה לתושבים

*ביתר: חברת עילית זכתה במכרז התחבורה החדש; רה"ע רובינשטיין: בשורה גדולה לביתר. נמשיך להיות מס' 1 בארץ בתחבורה ציבורית*

דיווח ממשרד התחבורה: חברת "עילית" - זכיינית התחבורה הנוכחית בביתר עילית, זכתה במכרז משרד התחבורה החדש לאספקת שירותי תחבורה לביתר עילית והסביבה, למשך השנים הקרובות, כך נודע לפני זמן קצר.
רה"ע ביתר רובינשטיין בירך על התוצאה: אני שמח שהניסיון והאיכות ניצחו ומברך את חברת עילית על זכייתה. יחד איתם עשינו את מהפכת התחבורה בביתר. כעת ברור, שגם בעשור הקרוב ביתר עילית תמשיך להיות העיר עם השירות מס' 1 בארץ בתחבורה ציבורית.
כזכור, עיריית ביתר עתרה לבית המשפט בדרישה להכניס במכרז סעיפים שימנעו מחברות חסרות ניסיון בהפעלת תחבורה ציבורית להתמודד במכרז. בסופו של דבר, מבוקשו של רה"ע התממש, והחברה עימה עשה את מהפכת התחבורה בביתר זכתה במכרז החדש.
אכזבה קשה לתושבים
קיוו לשיפור תחבורה לאוטובוסים חדשים
ימשיכו לקוות.

נ.ב. הייתי ממליץ לבדוק מה קרה מתחת לשולחן:
רה"ע נלחם לבטל את המכרז להשאיר את עילית ובסוף אחרי בג"צ עילית זוכה לא מריח טוב.

יהיו אוטובוסים חדשים

אכזבה קשה לתושבים
ימשיכו לקוות.

יהיו אוטובוסים חדשים
יהיו גם אוטובוסים חדשים מונעים באנרגיה חלופית...
כל הזבל יתחלף

Bus Nerd

Active member
אתה טועה

הלוואי
ה קורה רק בחברות חדשות שמחוייבות פה זה חברה קיימת לא בטוח שהיא מחוייבת
אתה טועה
גם חברה קיימת שזוכה במכרז מתחייבת במכרז לחדש את צי האוטובוסים שלה. המכרז (בד"כ) מגדיר גיל מקסימלי של אוטובוס בודד וגיל מקסימלי ממוצע לכל הצי (נמוך יותר) שמחייב את החברה לחדש את הצי.
&nbsp
למרות זאת, עוד לא ראיתי מכרז של משרד התחבורה שמחייב אנרגיה חלופית, ובנתיים כל הניסיונות בזה (אגד עם אוטובוס ניסיוני בגז בחיפה שלדעתי לא ביצע לעולם נסיעות שירות) ודן בגוש דן (קודם עם סוללות, עכשיו עם קבלי על) נעשים ביוזמת המפעיל עם (אם אני זוכר נכון) מענק של משרד התחבורה.
&nbsp
עוד לא קם מפעיל אחד בארץ שהחליט להחליף את כל הצי שלו באוטובוסים המונעים באנרגיה חלופית. דן דיברו על זה שאם החשמליים שלהם יעבדו טוב הם ירצו להחליף בהדרגה את כל הצי לכאלו, אבל בנתיים הם ממשיכים להצטייד באוטובוסים חדישים שמונעים בדלק מאובנים.
&nbsp
כמובן שאוטובוס חדיש, אפילו כזה שמונע בדלק מאובנים, מזהם את האוויר פחות מאוטובוס מיושן.

אורי404

New member
אוטובוסים מונעים באנרגיה חלופית

אתה טועה
גם חברה קיימת שזוכה במכרז מתחייבת במכרז לחדש את צי האוטובוסים שלה. המכרז (בד"כ) מגדיר גיל מקסימלי של אוטובוס בודד וגיל מקסימלי ממוצע לכל הצי (נמוך יותר) שמחייב את החברה לחדש את הצי.
&nbsp
למרות זאת, עוד לא ראיתי מכרז של משרד התחבורה שמחייב אנרגיה חלופית, ובנתיים כל הניסיונות בזה (אגד עם אוטובוס ניסיוני בגז בחיפה שלדעתי לא ביצע לעולם נסיעות שירות) ודן בגוש דן (קודם עם סוללות, עכשיו עם קבלי על) נעשים ביוזמת המפעיל עם (אם אני זוכר נכון) מענק של משרד התחבורה.
&nbsp
עוד לא קם מפעיל אחד בארץ שהחליט להחליף את כל הצי שלו באוטובוסים המונעים באנרגיה חלופית. דן דיברו על זה שאם החשמליים שלהם יעבדו טוב הם ירצו להחליף בהדרגה את כל הצי לכאלו, אבל בנתיים הם ממשיכים להצטייד באוטובוסים חדישים שמונעים בדלק מאובנים.
&nbsp
כמובן שאוטובוס חדיש, אפילו כזה שמונע בדלק מאובנים, מזהם את האוויר פחות מאוטובוס מיושן.
לגבי "אגד" בחיפה - הם זכו במכרז, שבו יפעילו אוטובוסים חשמליים. לא יודע אם זה יוצא לפועל, אך כך הייתה התכנית.[URL]http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.3039733[/URL]

לגבי מכרזים; במכרז שרון-חולון, היה סעיף שהתייחס לבונוסים בניקוד, למפעיל שיציע אוטובוסים באנרגיה חלופית של גז טבעי או חשמל. בלי קשר לסעיף הזה, מה קורה עם המכרז הזה ויישומו - שאלה טובה, על מכרז שיצא, אם אני לא טועה לפני שנה פלוס-מינוס.

מכרז שרון-חולון מרחבי פורסם ב 6 בינואר 2016

לגבי "אגד" בחיפה - הם זכו במכרז, שבו יפעילו אוטובוסים חשמליים. לא יודע אם זה יוצא לפועל, אך כך הייתה התכנית.[URL]http://www.themarker.com/dynamo/cars/1.3039733[/URL]

לגבי מכרזים; במכרז שרון-חולון, היה סעיף שהתייחס לבונוסים בניקוד, למפעיל שיציע אוטובוסים באנרגיה חלופית של גז טבעי או חשמל. בלי קשר לסעיף הזה, מה קורה עם המכרז הזה ויישומו - שאלה טובה, על מכרז שיצא, אם אני לא טועה לפני שנה פלוס-מינוס.
מכרז ביתר עילית פורסם ביוני 2016.

אורי404

New member
קרוב לשנה עברה למכרז שרון-חולון

מכרז ביתר עילית פורסם ביוני 2016.
קרוב לשנה עברה למכרז שרון-חולון
מכרז ביתר עילית יצא חצי שנה אחרי ונבחר זוכה.
במכרז שרון-חולון או שהוחלט זוכה וזה לא פורסם או שקרו דברים אחרים. מי יודע מה. אולי עיכוב מכרז לביטולו אולי פיצול מכרז לנתניה-תל אביב ולשרון דרומי וחולון.

המכרז של ביתר עילית חייב גם אוטובוסים מפרקיים

אכזבה קשה לתושבים
ימשיכו לקוות.

dctgdctg

Member
זה אומר שלראשונה נראה מפרקיים שאינם של אגד או דן???

זה אומר שלראשונה נראה מפרקיים שאינם של אגד או דן???
הגיע הזמן.
מעניין אם הם יהיו של MAN או שלראשונה נראה מפרקיים של יצרן אחר.
(למעט הפיליאס שפעלו במטרונית. אגב - הם עדיין שם?)

חברת "עילית" לא קיימת. כלומר, אם המותג "עילית" זכה, המסקנה

חברת "עילית" לא קיימת. כלומר, אם המותג "עילית" זכה, המסקנה
היא שחברת "קווים-עילית" זכתה.

שאלה במתימטיקה לכיתה ה':

שאלה במתימטיקה לכיתה ה':
משרד התחבורה הישראלי פירסם מכרז בינואר 2016 ומכרז אחר ביוני 2016.
פירסום הזוכה באיזה מהמכרזים יקרה קודם?

התשובה מאוד פשוטה...מה שיחליט ביהמ"ש

שאלה במתימטיקה לכיתה ה':
משרד התחבורה הישראלי פירסם מכרז בינואר 2016 ומכרז אחר ביוני 2016.
פירסום הזוכה באיזה מהמכרזים יקרה קודם?
התשובה מאוד פשוטה...מה שיחליט ביהמ"ש
להבנתי ביהמ"ש עיכב את שרון חולון וזו הסיבה שביתר הסתיים לפניו

מצב
הנושא נעול.
למעלה