שרשור הכוונה ומודיעין 19/12

מצב
הנושא נעול.

אילקו

New member
שאלה על הרב קו וריבוי כרטיסי רכבת עליו

שרשור הכוונה ומודיעין 19/12
אם יש לי כרטיס הלוך ושוב חיפה-ת"א
וקרה לי שהייתי בת"א ורציתי לנסוע ברכבת לראשון אבל לא ידעתי מה ייקרה אם אקנה את הכרטיס ת"א ראשון כיוון אחד ברב קו וכשאעביר אותו בכניסה לרכבת מה יירד לי, וקניתי כרטיס נייר.

אז איך הרכבת יודעת מה להוריד? כי הרי כבר בכניסה רשום למשל יתרה של 1/0 כרטיסים במידה והיה משהו... או לחילופין אם אני קונה חופשי יומי כלשהוא של גוש דן ונוסע ברכבת בו שלא בטעות תירד לי הכרטיס חזור של חיפה

אני משתדל כמה שאפשר עם ערך צבור מהסיבה הזו ולא כרטיסי הלוך חזור, אבל רציתי לדעת בכל אופן איך זה עובד

יש חיוב זמני בתחנת העליה

וקרה לי שהייתי בת"א ורציתי לנסוע ברכבת לראשון אבל לא ידעתי מה ייקרה אם אקנה את הכרטיס ת"א ראשון כיוון אחד ברב קו וכשאעביר אותו בכניסה לרכבת מה יירד לי, וקניתי כרטיס נייר.

אז איך הרכבת יודעת מה להוריד? כי הרי כבר בכניסה רשום למשל יתרה של 1/0 כרטיסים במידה והיה משהו... או לחילופין אם אני קונה חופשי יומי כלשהוא של גוש דן ונוסע ברכבת בו שלא בטעות תירד לי הכרטיס חזור של חיפה

אני משתדל כמה שאפשר עם ערך צבור מהסיבה הזו ולא כרטיסי הלוך חזור, אבל רציתי לדעת בכל אופן איך זה עובד
יש חיוב זמני בתחנת העליה
אבל אם אתה יורד בתחנה אחרת שיש לך כרטיס אליה, מתבטל הזמני ומחויב המתאים

רב קו

רב קו
נגיד ויש לך ברב קו חוזה תל אביב-ראשל"צ ותל אביב-חיפה.
בכניסה בתל אביב הוא מחייב אותך באחד מהחוזים הנ"ל, (למשל חייב אותך ת"א-חיפה ויצאת בראשל"צ)-יעשה ביטול חיוב וחיוב בחוזה הנכון.
&nbsp
החיוב הוא ביציאה
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה