שאלה: איחורי אוטובוס קבועים

מצב
הנושא נעול.

יבגני מ

New member
תודה לכל המשיבים

שלום וברכה,

בשבועות האחרונים יצא לי לנסוע באופן קבוע בשעות הלילה, ביום מסויים, באחד מקווי האוטובוס בירושלים.

בכל פעם מתרחשת התופעה הבאה: השלט האלקטרוני בתחנה (ואפליקצייה כמו Moovit למשל) מראים את הזמן עד להגעת האוטובוס (למשל 20 דקות) שכמובן הולך ומתקצר ככל שמתקרבת הגעת האוטובוס. אבל... כאשר זמן ההגעה הגיע לאחר ציפיה ארוכה לדקה אחת - פתאום הוא שוב השתנה ל-23 דקות.

ככל שתיעדתי לעצמי, הדבר קורה באופן קבוע באותו אוטובוס ואותה תחנה, וככל שהשתמשתי - באותו היום ובאותה השעה (לא בדקתי בדרך כלל ימים אחרים. כמובן, לא משנה המספר והמיקום - משנה כאן העיקרון).

בשבוע האחרון זה היה בלתי נסבל בגלל הקור. וה-"תרגיל" התרחש באופן כפול (כלומר, חיכיתי כעשרים דקות, שכאשר הסתיימו בדקה האחרונה - נהפכו לעוד 25 דקות, וכאשר אלו הסתיימו חזר התהליך על עצמו שוב - לעוד 25 דקות).

מה ניתן לעשות? למי ניתן לפנות באופן שהבעיה אכן תטופל ותתוקן באופן יעיל (אם בכלל יש דבר כזה)?

תודה על עזרתכם.
תודה לכל המשיבים
המידע על האפליקציות חשוב ומעניין, תודה על התשובות.

כפי שכתבתי, במקרים אלו, אפליקציית Moovit לא היתה שונה בהרבה מהשלט האלקטרוני בתחנה, אינני יודע אם גם "איפה-בוס" היתה יכולה להיות שונה בהרבה. בסופו של דבר לפי לוח הזמנים הסטטי - הנסיעה המתוכננת (וגם זו שאחריה) כלל לא יצאו, והדבר נעשה באופן קבוע באותו יום ובאותה השעה...

כמובן, אגיש את התלונה למשרד התחבורה כפי שהמלצתם ונראה כיצד יגיבו. לצערי, אינני בטוח (בלשון המעטה) שבעקבות התלונה יבוא האוטובוס.

שוב תודה,
יבגני

WarDog

New member
אני אישית משתמש בBUS REALTIME ולא נתקלתי בתקלות

שלום וברכה,

בשבועות האחרונים יצא לי לנסוע באופן קבוע בשעות הלילה, ביום מסויים, באחד מקווי האוטובוס בירושלים.

בכל פעם מתרחשת התופעה הבאה: השלט האלקטרוני בתחנה (ואפליקצייה כמו Moovit למשל) מראים את הזמן עד להגעת האוטובוס (למשל 20 דקות) שכמובן הולך ומתקצר ככל שמתקרבת הגעת האוטובוס. אבל... כאשר זמן ההגעה הגיע לאחר ציפיה ארוכה לדקה אחת - פתאום הוא שוב השתנה ל-23 דקות.

ככל שתיעדתי לעצמי, הדבר קורה באופן קבוע באותו אוטובוס ואותה תחנה, וככל שהשתמשתי - באותו היום ובאותה השעה (לא בדקתי בדרך כלל ימים אחרים. כמובן, לא משנה המספר והמיקום - משנה כאן העיקרון).

בשבוע האחרון זה היה בלתי נסבל בגלל הקור. וה-"תרגיל" התרחש באופן כפול (כלומר, חיכיתי כעשרים דקות, שכאשר הסתיימו בדקה האחרונה - נהפכו לעוד 25 דקות, וכאשר אלו הסתיימו חזר התהליך על עצמו שוב - לעוד 25 דקות).

מה ניתן לעשות? למי ניתן לפנות באופן שהבעיה אכן תטופל ותתוקן באופן יעיל (אם בכלל יש דבר כזה)?

תודה על עזרתכם.
אני אישית משתמש בBUS REALTIME ולא נתקלתי בתקלות
אני אישית משתמש בBUS REALTIME ולא נתקלתי בתקלות ב3 השנים האחרונות ברמה של דיוק נמוך(הסטיה הכי גדולה שראיתי היתה 2 דק') , ברוב המקרים גם היתה יותר מדויקת מהשלט בתחנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה