איזו אפליקצית תח"ץ תתאים לי

מצב
הנושא נעול.

ניסיתי אפליקציות תח"ץ ולא הצלחתי למצוא משהו פשוט שיתאים לי.
אני מחפש אפליקציה כזאת שתגיד כמה זמן יקח לאוטובוס להגיע לתחנה ספציפית, וגם את מיקום התחנות בתוך העיר.
איזו אפליקציה מתאימה

האם צריך להדליק GPS כדי שהאפליקציות יעבדו?

Bus Nerd

Active member
איפה בוס, מוביט, כל קו

אני מחפש אפליקציה כזאת שתגיד כמה זמן יקח לאוטובוס להגיע לתחנה ספציפית, וגם את מיקום התחנות בתוך העיר.
איזו אפליקציה מתאימה

איפה בוס, מוביט, כל קו
אחת משלושת האפליקציות האלו.
ב"איפה בוס" אפשר להשתמש גם באינטרנט https://www.efobus.com/
כדי לראות את מפת התחנות יש ללחוץ על "מפה" בצד שמאל.
&nbsp
בעיקרון צריך GPS אם אתה לא רוצה לחפש ידנית את התחנה שבה אתה נמצא או להקליד את המספר שלה.
&nbsp
לכל אחת מהן יש ממשק קצת שונה והבדלים ברמת הדיוק (כמו שאמרתי בשרשור אחר, מניסיוני האישי איפה בוס הכי מדוייקת, למרות שהממשק שלה לא הכי נוח בלשון המעטה).

trilliane

Well-known member
מנהל
מאז מותה של "תחנות"
אני משתמשת ב"איפה בוס" אבל זה לא זה

איפה בוס, מוביט, כל קו
אחת משלושת האפליקציות האלו.
ב"איפה בוס" אפשר להשתמש גם באינטרנט https://www.efobus.com/
כדי לראות את מפת התחנות יש ללחוץ על "מפה" בצד שמאל.
&nbsp
בעיקרון צריך GPS אם אתה לא רוצה לחפש ידנית את התחנה שבה אתה נמצא או להקליד את המספר שלה.
&nbsp
לכל אחת מהן יש ממשק קצת שונה והבדלים ברמת הדיוק (כמו שאמרתי בשרשור אחר, מניסיוני האישי איפה בוס הכי מדוייקת, למרות שהממשק שלה לא הכי נוח בלשון המעטה).
מאז מותה של "תחנות"
ל"תחנות" היה יישומון על המסך (וידג'ט) שאפשר היה להגדיר מראש והוא היה מציג לי את הקווים בכל תחנה, זה היה נפלא. אני מחפשת משהו קטן וקל (לא כבד) שבו אני יכולה לשמור מראש תחנות קבועות ולבדוק נקודתית רק אותן. יש משהו כזה?
&nbsp
אם אני כבר בתחנה זה פחות קריטי כי ברוב התחנות כיום יש לוח אלקטרוני עם השעות (ואז גם אפשר לראות את מספר התחנה, לא צריך GPS, אצלי הוא די אטי). אבל אני רוצה לשמור תחנות מראש כי כל המטרה שלי היא לדעת מתי הקווים הרלוונטיים לי יגיעו לתחנה לפני שאני בה... דווקא כשאני בה זה פחות דחוף; אבל לפני אני יוצאת מהבית (או מכל מקום אחר) אני רוצה לתזמן את היציאה באופן יעיל או לדעת אם להילחץ או שאני יכולה ללכת בנחת...

Bus Nerd

Active member
למוביט יש פיצ'ר של תחנות מועדפות עם ווידג'ט למסך הבית

מאז מותה של "תחנות"
ל"תחנות" היה יישומון על המסך (וידג'ט) שאפשר היה להגדיר מראש והוא היה מציג לי את הקווים בכל תחנה, זה היה נפלא. אני מחפשת משהו קטן וקל (לא כבד) שבו אני יכולה לשמור מראש תחנות קבועות ולבדוק נקודתית רק אותן. יש משהו כזה?
&nbsp
אם אני כבר בתחנה זה פחות קריטי כי ברוב התחנות כיום יש לוח אלקטרוני עם השעות (ואז גם אפשר לראות את מספר התחנה, לא צריך GPS, אצלי הוא די אטי). אבל אני רוצה לשמור תחנות מראש כי כל המטרה שלי היא לדעת מתי הקווים הרלוונטיים לי יגיעו לתחנה לפני שאני בה... דווקא כשאני בה זה פחות דחוף; אבל לפני אני יוצאת מהבית (או מכל מקום אחר) אני רוצה לתזמן את היציאה באופן יעיל או לדעת אם להילחץ או שאני יכולה ללכת בנחת...
זה בערך מה שאת רוצה... אבל זה בהחלט לא ממש "קטן וקל".
&nbsp
ניסית לשלוח מייל למפתח של "איפה בוס" ולבקש ממנו להוסיף את הפיצ'ר שאת צריכה? הוא עונה מהר בד"כ.

trilliane

Well-known member
מנהל
מוביט לא התקנתי בשל דרישות פרטיות מוגזמות בעיניי

זה בערך מה שאת רוצה... אבל זה בהחלט לא ממש "קטן וקל".
&nbsp
ניסית לשלוח מייל למפתח של "איפה בוס" ולבקש ממנו להוסיף את הפיצ'ר שאת צריכה? הוא עונה מהר בד"כ.
יישומים של אוטובוסים לא צריכים לדעת מי אני ומה אני ומי החברים שלי, אני לא נותנת גישה לספר הטלפונים ולחשובונת ליישומים שאין להם קשר ישיר לעניין.

Bus Nerd

Active member
מסכים בהחלט

יישומים של אוטובוסים לא צריכים לדעת מי אני ומה אני ומי החברים שלי, אני לא נותנת גישה לספר הטלפונים ולחשובונת ליישומים שאין להם קשר ישיר לעניין.
מסכים בהחלט
בגרסה האחרונה של אנדרויד אפשר למנוע ממוביט לקרוא את הפרטים האלו, וכך עשיתי. אבל אנדרויד 7 לא זמינה בטלפונים ישנים יותר, אז זה כמובן לא פתרון שמתאים לכל אחד.

את לא חייבת לאשר את כל ההרשאות שלהם

היום המערכת מבקשת אישור על כל דבר ואת יכולה לדחות. זה לא מפריע למהלך התקין שלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
היום = בטלפון חדש. הטלפון שלי בגרסה ישנה יותר שלא משתדרגת

היום המערכת מבקשת אישור על כל דבר ואת יכולה לדחות. זה לא מפריע למהלך התקין שלה.
היום = בטלפון חדש. הטלפון שלי בגרסה ישנה יותר שלא משתדרגת

WarDog

New member
נסה BUS REALTIME

איזו אפליקציה מתאימה

נסה BUS REALTIME

מצב
הנושא נעול.
למעלה