צמצום שעות הפעילות ביום שישי

מצב
הנושא נעול.

kingisme1

New member

מישהו יודע למה צמצמו פעילות של שעות האוטובוסים (לפחות ככל שזה נוגע לקווים 25,24,126) ביום שישי בתל-אביב? בעבר הם פעלו עד איזור 17:00, ובשבוע-שבועיים האחרונים עד השעה 15:00.

בגלל שכניסת השבת מוקדמת יותר

מישהו יודע למה צמצמו פעילות של שעות האוטובוסים (לפחות ככל שזה נוגע לקווים 25,24,126) ביום שישי בתל-אביב? בעבר הם פעלו עד איזור 17:00, ובשבוע-שבועיים האחרונים עד השעה 15:00.
זמני הנסיעה של הנסיעות האחרונות בימי שישי נקבעים לפי זמן כניסת השבת.

bralor4247

New member
אני נוסע עכשיו (ערב שישי) לליצמן הביתה

זמני הנסיעה של הנסיעות האחרונות בימי שישי נקבעים לפי זמן כניסת השבת.
אני אסע לו ברחוב ואצפור. מי שמפריע לי בשבת, אפריע לו בחזרה

למה לליצמן? סע לשר התחבורה.

אני אסע לו ברחוב ואצפור. מי שמפריע לי בשבת, אפריע לו בחזרה
הוא האחראי. רק תבדוק קודם שהאדון בבית, ולא נסע לטייל/ לסידורים/ לאכול גלידה ברכב השרד שלו, שהוא , כמו האוטובוס, ממומן ע"י הציבור , ונהגו הוא עובד ציבור.

הייתה הפגנה מול היישוב שלו לפני כשנה ובקושי הגיעו

הוא האחראי. רק תבדוק קודם שהאדון בבית, ולא נסע לטייל/ לסידורים/ לאכול גלידה ברכב השרד שלו, שהוא , כמו האוטובוס, ממומן ע"י הציבור , ונהגו הוא עובד ציבור.
הייתה הפגנה מול היישוב שלו לפני כשנה ובקושי הגיעו

orchilit

New member
משדר התחבורה החליט לקצץ כל נסיעה שגולשת לשבת

משדר התחבורה החליט לקצץ כל נסיעה שגולשת לשבת
ולא לאפשר נסיעות שיוצאות לפני כניסת שבת, אבל מסיימות לאחר כניסתה. כמו כן, בנובמבר-דצמבר שבת נכנסת הכי מוקדם ולכן זה נראה לך קיצוץ משמעותי. בנובמבר גם הוחלף השעון לשעון חורף מה שמקצץ גם שעה אחת אוטומטית.

הצימצום הנוראי הזה התחיל בנובמבר 2015

הצימצום הנוראי הזה התחיל בנובמבר 2015
כל הקווים עד 15:00 וכמה קווים בודדים עד 15:30, לפני כמה שנים קווי התחבורה הציבורית היו מסיימים את הפעילות שלהם לקראת שעה 16:00 אפילו שהשבת הייתה נכנסת ב16:15

מצב
הנושא נעול.
למעלה