השבתת מסילות החוף באזור צפון ת"א והרצליה בין 21-25.12

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
כתוב שם שקווים 142, 271, 274 יתוגברו

גם תחנות מסילות הירקון והשרון יושבתו.

[URL]http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/DecemberClosure.aspx[/URL]
כתוב שם שקווים 142, 271, 274 יתוגברו
מעניין אם זה באמת יקרה.
קווי 888/999 של נתיב אקספרס מבית יהושע לת"א (888 סיבובי עד האוניברסיטה וחזרה דרך הרצליה) ו-999 דו כיווני ישיר לת"א (ללא איסוף בת"א בכיוון ת"א וללא הורדה בת"א מכיוון ת"א) מבית יהושע דרך תחנות ת"א בלבד.
הרכבת מנהריה לנתב"ג בלילה תפעל רק מנהריה עד נתניה ומשם שאטל דרך תחנות הרצליה ורכבת מרכז. (קו היום מצפון לנתב"ג יופעל גם משאטלים מנתניה).

benshap2

New member
למה לסיים את הקו להוד השרון בהגנה ולא במרכז??

גם תחנות מסילות הירקון והשרון יושבתו.

[URL]http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/DecemberClosure.aspx[/URL]
ועוד בלי תגבור קווים ובלי שאטל לרפואה בין התחנות, ביום חמישי. זה עצור כאוס היסטרי בכל פעם שתגיע רכבת...
אוף, איזה רשעות.

אולי יעבדו על רציף האי המזרחי בת"א מרכז?

ועוד בלי תגבור קווים ובלי שאטל לרפואה בין התחנות, ביום חמישי. זה עצור כאוס היסטרי בכל פעם שתגיע רכבת...
אוף, איזה רשעות.
רואים את זה רק במפה (לפיה גם קו בית שמש / ירושלים יתחיל ויסיים בהגנה).
כנראה יהיו עבודות גם בסביבת תחנת ת"א מרכז.

aryeri

Member
תשובה נכונה חלקית.

רואים את זה רק במפה (לפיה גם קו בית שמש / ירושלים יתחיל ויסיים בהגנה).
כנראה יהיו עבודות גם בסביבת תחנת ת"א מרכז.
תשובה נכונה חלקית.
אני לא רואה שום קו רכבת שהולך לצאת ב-22/12 מרציפים 5 ו-6. בגלל זה הקו מאשקלון דרך משה דיין יסיים רק בהגנה.

אבל הקו מירושלים או מבית שמש תופש את רציפים 1/2/3/4 נראה לי, ולכן הסיבה שהוא לא פעיל עד ת"א מרכז זה בגלל שת"א מרכז תשמש כתחנת קצה ולכן הרבה רכבות יתפסו את המסילה בהמתנה לנסיעה דרומה בחזרה, כדי להיצמד ללו"ז הרגיל. בגלל זה אין כנראה מקום לרכבת מירושלים או מבית שמש, שנחשבת לפחות חשובה.

Bus Nerd

Active member
הולכים לעבוד על התקנת מפלג כפול בת"א מרכז

תשובה נכונה חלקית.
אני לא רואה שום קו רכבת שהולך לצאת ב-22/12 מרציפים 5 ו-6. בגלל זה הקו מאשקלון דרך משה דיין יסיים רק בהגנה.

אבל הקו מירושלים או מבית שמש תופש את רציפים 1/2/3/4 נראה לי, ולכן הסיבה שהוא לא פעיל עד ת"א מרכז זה בגלל שת"א מרכז תשמש כתחנת קצה ולכן הרבה רכבות יתפסו את המסילה בהמתנה לנסיעה דרומה בחזרה, כדי להיצמד ללו"ז הרגיל. בגלל זה אין כנראה מקום לרכבת מירושלים או מבית שמש, שנחשבת לפחות חשובה.
הולכים לעבוד על התקנת מפלג כפול בת"א מרכז
מפלג שהוסר בהשבתה האחרונה (כנראה רצו להזדרז ולשים מסילה רגילה במקום מפלג בהשבתה הקודמת), וזו הסיבה שהיא לא משמשת כתחנת קצה.

קו 415

Active member
יש היגיון בדבר

תשובה נכונה חלקית.

יש היגיון בדבר
בגלל שרכבות מבית שמש ולבית שמש נכנסות בשעה XX:44 לת"א סבידור מרכז,
לכן הם לא רוצים לתפוס רציף לשעה שלימה, ומאידך גיסא לא רוצים לגרום לעיכובים גדולים.
בת"א ההגנה זה נותן לרכבת כרבע שעה הפסקה, דבר שלא תופס רציף לאורך זמן, ומאפשר לעמוד בזמנים.
&nbsp
שלא תבינו אותי לא נכון... מרגיז אותי שדווקא הקו של בית שמש מסתיים בההגנה, אך זה עדיף מההשבתה הקודמת, שאז הרכבת מירולשםי ובית שמש סיימה בלוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה