שרשור הכוונה ומודיעין 7/12

מצב
הנושא נעול.
מירושלים לאונברסיטה תל אביב

שתי שאלות ברשותכם
1. האם יש באזור האונברסיטה חניה בשפע, מדובר על שעות אחה"צ 5 בערך.
2. האם יש שאטלים מהכביש המהיר לאזור האונברסיטה ובמידה ולא להיכן בכי מומלץ לי לנסוע מהכביש המהיר ולקחת משם אוטובוס לאונברסיטה.

Bus Nerd

Active member
חניה "בשפע" אין בסביבות האוניברסיטה, גם לא בערב

שתי שאלות ברשותכם
1. האם יש באזור האונברסיטה חניה בשפע, מדובר על שעות אחה"צ 5 בערך.
2. האם יש שאטלים מהכביש המהיר לאזור האונברסיטה ובמידה ולא להיכן בכי מומלץ לי לנסוע מהכביש המהיר ולקחת משם אוטובוס לאונברסיטה.
חניה "בשפע" אין בסביבות האוניברסיטה, גם לא בערב
החניונים באיזור האוניברסיטה קטנים יחסית ואי אפשר לסמוך על מציאת חנייה שם (לפעמים יש כנסים בערב ואז הם מלאים).
&nbsp
אין שאטלים מחניון הנתיב המהיר לאיזור האוניברסיטה, אבל ניתן לקחת את השאטל לעזריאלי, ושם (בתחנות על דרך נמיר לכיוון צפון) להחליף לקו 279 של דן, 171 של אגד, או 274 של אגד שיביאו אותך לשער הראשי של האוניברסיטה.

מיכי 10

Member
מהרא"ה/חיים אינטרטור (כמעט סוף הרא"ה) לבני ברק.

שלום חברים,

שכחתי לציין שזה מרמת גן למרכז בני ברק.
התוכלו לכתוב לי באיזה אוטובוס עלי לנסוע מהרא"ה/אינטרטור לר' עקיבא 93 בבני ברק?
האם יש קו תדיר כדי להגיע לשם (לא היום) בסביבות 09:20?
והאם התחנה בחזרה, נמצאת בערך ממול לתחנת ההגעה?

בתודה!

orchilit

New member
תשובה-

שלום חברים,

שכחתי לציין שזה מרמת גן למרכז בני ברק.
התוכלו לכתוב לי באיזה אוטובוס עלי לנסוע מהרא"ה/אינטרטור לר' עקיבא 93 בבני ברק?
האם יש קו תדיר כדי להגיע לשם (לא היום) בסביבות 09:20?
והאם התחנה בחזרה, נמצאת בערך ממול לתחנת ההגעה?

בתודה!
תשובה-
קו 34 בתחנת הרא"ה בן גוריון עד לתחנה הלפני אחרונה (ירושלים / בן זכאי) ואז ממשיכים בירושלים עד פינת רבי עקיבא ואז ימינה (תוך חציית הכביש) עד הכתובת. 34 אינו קו תדיר במיוחד (25-30 דק'), אז כדאי להיות בתחנה בסביבות 8:40 לדעתי/בדיקה ב-MOOVIT. (מדובר ב-11 תחנות)

מיכי 10

Member
יופי. תודה רבה. זה נשמע טוב.

תשובה-
קו 34 בתחנת הרא"ה בן גוריון עד לתחנה הלפני אחרונה (ירושלים / בן זכאי) ואז ממשיכים בירושלים עד פינת רבי עקיבא ואז ימינה (תוך חציית הכביש) עד הכתובת. 34 אינו קו תדיר במיוחד (25-30 דק'), אז כדאי להיות בתחנה בסביבות 8:40 לדעתי/בדיקה ב-MOOVIT. (מדובר ב-11 תחנות)

רק משהו אחד לא הבנתי, ואני חושבת שזאת טעות. נראה לי שהרא"ה ובן גוריון בערך מקבילים ולא נפגשים באזור שלי. אז התכוונת להרא"ה פינת דרך רבין? או לפינה אחרת של הרא"ה? הרא"ה חיים אינטרטור? מקווה שכן, כי זה הכי קרוב אלי.

כל השאר ברור, ותודה על שאפילו הצעת לי את השעה בה עלי להיות בתחנה. זה כבר צ'ופר אמיתי!! :)

אין לי MOOVIT, אבל לא נורא. יש לי אפליקציית "איפה בוס", אבל אף פעם לא השתמשתי בה... אולי באמת הגיע הזמן שאנסה אותה. :)

תודה!

orchilit

New member
דרך רבין, סליחה, נכון.

רק משהו אחד לא הבנתי, ואני חושבת שזאת טעות. נראה לי שהרא"ה ובן גוריון בערך מקבילים ולא נפגשים באזור שלי. אז התכוונת להרא"ה פינת דרך רבין? או לפינה אחרת של הרא"ה? הרא"ה חיים אינטרטור? מקווה שכן, כי זה הכי קרוב אלי.

כל השאר ברור, ותודה על שאפילו הצעת לי את השעה בה עלי להיות בתחנה. זה כבר צ'ופר אמיתי!! :)

אין לי MOOVIT, אבל לא נורא. יש לי אפליקציית "איפה בוס", אבל אף פעם לא השתמשתי בה... אולי באמת הגיע הזמן שאנסה אותה. :)

תודה!
דרך רבין, סליחה, נכון.
איפה בוס/מוביט, כל עוד יש אפליקציית זמן אמת להיעזר בה.

מיכי 10

Member
אולי אנסה הערב, בדרך חזרה. כי בדרך הלוך,

דרך רבין, סליחה, נכון.
איפה בוס/מוביט, כל עוד יש אפליקציית זמן אמת להיעזר בה.
אולי אנסה הערב, בדרך חזרה. כי בדרך הלוך,

אהיה בלחץ של להגיע בזמן, ולרדת בתחנה הנכונה. :)
בחזרה יהיה הרבה יותר נוח לשחק באפליקציה.

ושוב תודה לך על הכל!!
מיכל.

מיכי 10

Member
מִסוף הרא"ה או צומת דרך רבין אלוף שדה ברמת גן לבית מעריב

בתל אביב.

עלי להגיע לשם הערב ב-18:20, כי חוששת שאין חניה בשעה כזאת.
רצוי אוטובוס אחד בלבד, גם אם אצטרך ללכת מעט ברגל.
האם הוא תדיר, ואיפה התחנה כדי לחזור הביתה.

בתודה מראש,
מיכל.

מיכי 10

Member
סליחה, שכחתי לציין כתובת מדוייקת למען שביקשתי:

בתל אביב.

עלי להגיע לשם הערב ב-18:20, כי חוששת שאין חניה בשעה כזאת.
רצוי אוטובוס אחד בלבד, גם אם אצטרך ללכת מעט ברגל.
האם הוא תדיר, ואיפה התחנה כדי לחזור הביתה.

בתודה מראש,
מיכל.

בית מעריב - מנחם בגין 53 תל אביב.
יש בכלל אוטובוסים לשם, אחרי שהרסו את הגשר, ועם כל הבלגן של עבודות הרכבת הקָּשָׁה?

orchilit

New member
תשובה-

בית מעריב - מנחם בגין 53 תל אביב.
יש בכלל אוטובוסים לשם, אחרי שהרסו את הגשר, ועם כל הבלגן של עבודות הרכבת הקָּשָׁה?
תשובה-
כל האוטובוסים ברובם עוברים בציר המסגר פינת יצחק שדה , שזה מרחק כ-4 דק' הליכה מצומת מעריב ז"ל (אותו אפשר לחצות רגלית ממש בפינה הצפונית) לעבר בית מעריב עצמו.
&nbsp
לגביך - בגדול קו 39 מגיע ממש ליצחק שדה פינת המסגר (ליד ביטוח לאומי) ואחר כך ממשיך לכיוון רח' החשמונאים מדרך בגין. נראה לי הכי טוב בשבילך. קו 39 לכיוון רדינג, עוצר אף הוא בתחנת הרא"ה/דרך רבין (נדמה לי בצד המערבי שפונה לדרך בן גוריון). קו 39 נוסע על צירים שפחות מושפעים מעבודות הרק"ל.

מיכי 10

Member
מעולה.

תשובה-
כל האוטובוסים ברובם עוברים בציר המסגר פינת יצחק שדה , שזה מרחק כ-4 דק' הליכה מצומת מעריב ז"ל (אותו אפשר לחצות רגלית ממש בפינה הצפונית) לעבר בית מעריב עצמו.
&nbsp
לגביך - בגדול קו 39 מגיע ממש ליצחק שדה פינת המסגר (ליד ביטוח לאומי) ואחר כך ממשיך לכיוון רח' החשמונאים מדרך בגין. נראה לי הכי טוב בשבילך. קו 39 לכיוון רדינג, עוצר אף הוא בתחנת הרא"ה/דרך רבין (נדמה לי בצד המערבי שפונה לדרך בן גוריון). קו 39 נוסע על צירים שפחות מושפעים מעבודות הרק"ל.
מעולה.

תודה רבה רבה ניר. וכמו שאני אומרת לך הרבה פעמים: "אין עליך!".
אני גם "משוויצה" בכם ובפורום שלכם, בפורומים אחרים. בעיקר בכאלה שיש בהם אנשים עצבניים. :)

orchilit

New member
בכיף

מעולה.

תודה רבה רבה ניר. וכמו שאני אומרת לך הרבה פעמים: "אין עליך!".
אני גם "משוויצה" בכם ובפורום שלכם, בפורומים אחרים. בעיקר בכאלה שיש בהם אנשים עצבניים. :)
בכיף
(גם כיף לעזור לך במיוחד!
)

מיכי 10

Member
היום עדיין מותר לכתוב בשרשור זה, לא רק ללא תוכן. ובכן,

בכיף
(גם כיף לעזור לך במיוחד!
)

ניר, רציתי לספר לך שהוראות הנסיעה שלך היו מדוייקות להפליא, והייתי מרוצה מאד מהנסיעה. וגם מהנהג הצעיר הנחמד. קיוויתי שאצליח גם לחזור איתו, אז הוא אמר לי מתי הוא חוזר. אבל נסעתי לפגישה חשובה, שלא ידעתי מתי תסתיים, והוא אֵחֵר ביותר מעשרים דקות, ובאמת יצא לי לחזור איתו. התיידדנו בדרך הלוך, והעמקנו את ידידותנו בדרך חזרה.
סתם, אני לא צעירה, אבל היה נחמד מאד לנסוע עם נהג חביב כזה, והדרך עברה במהירות. טוב שלא לקחתי את האוטו שלי לתוך הבלגן הנורא שבסביבה הזאת. בטח הייתי מתבלבלת שם לגמרי בחיפוש חניה. ולצאת משם, היה ממש מפחיד עם כל כמויות הרכב העצומות, כולל גם המון אופניים ואופנועים.

אז שוב מודה לך מאד,

מיכל.

orchilit

New member
איזה כיף לשמוע!

ניר, רציתי לספר לך שהוראות הנסיעה שלך היו מדוייקות להפליא, והייתי מרוצה מאד מהנסיעה. וגם מהנהג הצעיר הנחמד. קיוויתי שאצליח גם לחזור איתו, אז הוא אמר לי מתי הוא חוזר. אבל נסעתי לפגישה חשובה, שלא ידעתי מתי תסתיים, והוא אֵחֵר ביותר מעשרים דקות, ובאמת יצא לי לחזור איתו. התיידדנו בדרך הלוך, והעמקנו את ידידותנו בדרך חזרה.
סתם, אני לא צעירה, אבל היה נחמד מאד לנסוע עם נהג חביב כזה, והדרך עברה במהירות. טוב שלא לקחתי את האוטו שלי לתוך הבלגן הנורא שבסביבה הזאת. בטח הייתי מתבלבלת שם לגמרי בחיפוש חניה. ולצאת משם, היה ממש מפחיד עם כל כמויות הרכב העצומות, כולל גם המון אופניים ואופנועים.

אז שוב מודה לך מאד,

מיכל.
איזה כיף לשמוע!

וגם שמח לשמוע שנסעת עם נהג נחמד במיוחד, כי לא תמיד נופלים על כאלו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה