לא מצליח להשתחרר

מצב
הנושא נעול.

נייף

New member
לא מצליח להשתחרר

לא מצליח להשתחרר
מהסנטימנטים לקטרי ה- G12.

כל הקטרים שלאחריו לא מזיזים לי בכהוא זה, מתייחס אליהם כאל משהו טכני בלבד.

האם יש כאן עוד מישהו עם הבעיה הזו
?

25306yosef

New member
הרבה אנשים לא מצליחים להשתחרר מהמוסיקה שאהבו בגיל הנעורים

לא מצליח להשתחרר
מהסנטימנטים לקטרי ה- G12.

כל הקטרים שלאחריו לא מזיזים לי בכהוא זה, מתייחס אליהם כאל משהו טכני בלבד.

האם יש כאן עוד מישהו עם הבעיה הזו
?
והרבה אנשים יטענו שהמוסיקה והסגנון המוסיקלי שהיה בשנים שבהם היו בגיל הנעורים, זה השיא של השיא של כל הזמנים במוסיקה וכל מה שהיה לאחר מכן זו ירידה באיכות וברמה וכל מה שהיה לפני כן זה אלטע זאכן. ויטענו את הטענה שזר לא יצליח להבין זאת לעולם. זה משהו שקשור לפסיכולוגיה.

כנראה שחוסר האפשרות להשתחרר מה-G12 קשורה לגיל הנעורים.

אני מוחה על ההשוואה

והרבה אנשים יטענו שהמוסיקה והסגנון המוסיקלי שהיה בשנים שבהם היו בגיל הנעורים, זה השיא של השיא של כל הזמנים במוסיקה וכל מה שהיה לאחר מכן זו ירידה באיכות וברמה וכל מה שהיה לפני כן זה אלטע זאכן. ויטענו את הטענה שזר לא יצליח להבין זאת לעולם. זה משהו שקשור לפסיכולוגיה.

אני מוחה על ההשוואה
כיליד 1980 אני מאמין באמונה שלמה שמוסיקה טובה נוצרה לפני שנולדתי (שנות ה-50) עד ילדותי ונערותי המוקדמת (סוף ה-80 ותחילת ה-90), ואילו ההידרדרות המוסיקלית הגדולה החלה לקראת אמצע שנות ה-90.

וכמובן שמה שהצעירים שומעים היום זה זבל. לרעש הזה הם קוראים מוסיקה? והמילים אוי ואבוי.
בקיצור, נער מעולם לא הייתי, אבל איך זקנתי.

mister K

New member
תעבור לשמוע אינדי

אני מוחה על ההשוואה
כיליד 1980 אני מאמין באמונה שלמה שמוסיקה טובה נוצרה לפני שנולדתי (שנות ה-50) עד ילדותי ונערותי המוקדמת (סוף ה-80 ותחילת ה-90), ואילו ההידרדרות המוסיקלית הגדולה החלה לקראת אמצע שנות ה-90.

וכמובן שמה שהצעירים שומעים היום זה זבל. לרעש הזה הם קוראים מוסיקה? והמילים אוי ואבוי.
בקיצור, נער מעולם לא הייתי, אבל איך זקנתי.
תעבור לשמוע אינדי
בסצינה האלטרנטיבית על כל גווניה עושים היום מוזיקה מעולה.
גם בישראל וגם בחו"ל.
אני מסכים שהחל מאמצע שנות ה-90 ועד היום, המיינסטרים זה שיט.

נייף

New member
לא דומה לנושא

לא דומה לנושא
לטעמי בקטרי הדיזל מסוג G12 היה משהו אחר ומיוחד.

כשהקטר היה נכנס לרציף התחוללה דרמה.... הגודל... המאסיביות.... רעש המנוע.... הצופר
.
גם נהג הקטר שהציץ מחלון המפלצת לבוש בכובע שהיה כמין כובע שוטר ...

כילד הייתי נכנס לרציף רק בשביל להתרגש מהנ"ל ואח"כ יוצא וממשיך בעיסוקיי.

אגב, כשהיינו נוסעים מחיפה לת"א סבידור, הייתי מחכה תמיד להתנתקות הקטר מהרכבת ונסיעתו לקצה השני ורק אז הייתי עוזב את התחנה וממשיך לאוטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה