אלה חלק מהשינויים שתקפים החל מהיום. יש גם שינויים נוספים שטרם חקרתי:
בקעת אונו:
קווים 36/37 - הופרדו בשעות הערב וכעת ייסעו כקווים נפרדים גם אחרי 20:00. בשלב זה למעט במוצ"ש, אז ממשיכה לפעול חלופת 37 שנכנסת לאור יהודה (ובתדירות נמוכה מדי לדעתי של כל 30 דקות).
קו 56 - תגבור תדירות מאסיבי במשך כל שעות היום
קו 68 - תגבור תדירות בלילה ובמוצ"ש: בימי חול החל מ-22:00 כל 15 דקות מהתמח"ת אבל אחרון הוקדם ל-23:45. במוצ"ש כל 20 דקות במקום 30 אבל האחרון הוקדם לחצות (היה 24:20 נדמה לי).
קו 69 - הוארך חזרה לתמח"ת כמו בימי דן.
קו 71 - תוספת תדירות משמעותית בין יהוד לתל השומר. ביטול החלופות 72 ו-73.
קו 137 - תגבור תדירות. מהאוניברסיטה פעם בשעה מ-11:00 ועד שעות הערב.
קו 185 - קו חדש ממסוף החרש בפתח תקוה לשוהם דרך קרית אונו.
קו 168 - תגבור תדירות: יפעל כל 20-30 דקות כל היום. אחרון ב-21:00 מהכרמלית וב-21:30 מקרית אונו. בשלב זה עדיין לא יופעל במוצ"ש.
בנוסף גם שינוי במסלול: הקו הפך למהיר בקרית אונו. נוסע ישר על לוי אשכול כמו 56 ולא נכנס להרצל ולצה"ל.
קו 268 - קו חדש שמחליף חלק מהנסיעות של 68. נוסע גם הוא על לוי אשכול לכל אורכו, ללא כניסה לשכונות וללשכת הגיוס. בין התמח"ת לבר אילן המסלול זהה למסלול קו 68.
הפרדת קו הלילה 555 לשני קווים החל ממחר: 555 שייסע מרידינג לאור יהודה ויהוד ו-556 שייסע מרידינג לקרית אונו ויהוד. בקטע שבין עזריאלי ליהוד הקו ייסע במסלול קו 56, שחלופת הלילה הקיימת שלו כנראה תבוטל.
פתח תקווה:
קווים 4, 5, 6, 83 ו-183 עברו לאפיקים החל מהיום.
נוספה חלופה לקו 5 תחת המספור 5א וכן חלופת לילה לקו 4 תחת המספור 4א.
קו 85 וכן קו 185 החדש שוייכו לאשכול בקעת אונו ומופעלים על ידי קווים.
קווים שטרם החלו לפעול והפעלתם כנראה נדחתה לפעימה הבאה:
64 - כפר גנים - תל אביב דרך אלוף שדה (מופיע כבר במפות גוגל)
77 - פתח תקוה - אור יהודה מהיר דרך קרית אונו
470 - ראש העין - בני ברק דרך כביש 471 וגבעת שמואל (מופיע בגוגל)
קו חדש שיפעל מאור יהודה לרידינג (במכרז מופיע תחת המספר 45)
כמו כן, נכון לעכשיו נדחתה הפעלת קו 168 במוצ"ש וכן הפרדת קווים 36 ו-37 במוצ"ש. שינויים שאמורים להתבצע לפי המכרז.
גם קווים 49 ו-127 שאמורים לעבור מדן לאפיקים עדיין לא מועברים.