שרשור הכוונה ומודיעין 3/11

מצב
הנושא נעול.

מיכי 10

Member
מרמת גן לתל אביב, בסביבות 14:30, 14:45.

ערב טוב חברים יקרים,

זה קצת פינוק שלקראת כל נסיעה שלי בתח"צ, אני מבקשת את עזרתכם, אבל אתם בעצמכם "קִלקלתם" אותי, עם העזרה הטובה והמהירה תמיד.

1. עלי להגיע ביום שני בשעות אחה"צ המוקדמות, מסוף רחוב הרא"ה ברמת גן או מפינת אלוף שדה/דרך רבין - למרמורק 9 בתל אביב (קרוב ל"הבימה").
מעדיפה אוטובוס אחד בלבד, גם אם צריך ללכת קצת ברגל.

2. אצטרך להגיע אחרי זה לפינת שד' דוד המלך/ויצמן.
יש לשם אוטובוס סביר, או שאצטרך לקחת מונית?

3. אם לא אוכל מבחינת הראייה לנסוע לדוד המלך/ויצמן, איפה אוכל למצוא אוטובוס בחזרה ממרמורק לנקודת המוצא ברמת גן?

סליחה על ריבוי השאלות הפעם. :)
ובתודה מראש,
מיכל.

orchilit

New member
תשובות-

ערב טוב חברים יקרים,

זה קצת פינוק שלקראת כל נסיעה שלי בתח"צ, אני מבקשת את עזרתכם, אבל אתם בעצמכם "קִלקלתם" אותי, עם העזרה הטובה והמהירה תמיד.

1. עלי להגיע ביום שני בשעות אחה"צ המוקדמות, מסוף רחוב הרא"ה ברמת גן או מפינת אלוף שדה/דרך רבין - למרמורק 9 בתל אביב (קרוב ל"הבימה").
מעדיפה אוטובוס אחד בלבד, גם אם צריך ללכת קצת ברגל.

2. אצטרך להגיע אחרי זה לפינת שד' דוד המלך/ויצמן.
יש לשם אוטובוס סביר, או שאצטרך לקחת מונית?

3. אם לא אוכל מבחינת הראייה לנסוע לדוד המלך/ויצמן, איפה אוכל למצוא אוטובוס בחזרה ממרמורק לנקודת המוצא ברמת גן?

סליחה על ריבוי השאלות הפעם. :)
ובתודה מראש,
מיכל.
תשובות-
1. קו 63 שיוצא ממסוף אלוף שדה ופונה לדרך רבין ולאחר מכן לרח' הרא"ה , מגיע לבימה, כך שהוא מושלם בשבילך בהיותו קו אחד. מה שכן, הוא עושה מסלול לא קצר בר"ג וגבעתיים עד הגיעו לשם, כך שתכנני לצאת כשעה / שעה וקצת קודם . את עולה בתחנת הרא"ה / דרך רבין , ויורדת בתחנת הבימה/מרמורק.
2. יורדים מרח' מרמורק לרח' אבן גבירול שמאלה, ושם יש לקחת את קו 9 או 89 שמגיעים לאיכילוב (89 מגיע מדוד המלך, ו-9 מויצמן) .
3. אם לחזור לאזור הרא"ה /רבין מאיזור איכילוב - קו 55 מרח' ויצמן שמגיע לאלוף שדה פינת דרך רבין ומשם ברגל, אם לחזור מאזור הבימה - קו 63 נמצא בשד' רוטשילד מייד לאחר הבימה.
&nbsp

מיכי 10

Member
מהירות הבזק, תודה רבה

תשובות-
1. קו 63 שיוצא ממסוף אלוף שדה ופונה לדרך רבין ולאחר מכן לרח' הרא"ה , מגיע לבימה, כך שהוא מושלם בשבילך בהיותו קו אחד. מה שכן, הוא עושה מסלול לא קצר בר"ג וגבעתיים עד הגיעו לשם, כך שתכנני לצאת כשעה / שעה וקצת קודם . את עולה בתחנת הרא"ה / דרך רבין , ויורדת בתחנת הבימה/מרמורק.
2. יורדים מרח' מרמורק לרח' אבן גבירול שמאלה, ושם יש לקחת את קו 9 או 89 שמגיעים לאיכילוב (89 מגיע מדוד המלך, ו-9 מויצמן) .
3. אם לחזור לאזור הרא"ה /רבין מאיזור איכילוב - קו 55 מרח' ויצמן שמגיע לאלוף שדה פינת דרך רבין ומשם ברגל, אם לחזור מאזור הבימה - קו 63 נמצא בשד' רוטשילד מייד לאחר הבימה.
&nbsp
מהירות הבזק, תודה רבה

אבל ניר, יש אפשרות אחרת להגיע לקרבת מקום אל מרמורק? כי את קו 63 אני ממש לא אוהבת, ונמנעת ממנו שנים. זאת, כיוון שהוא עושה "מסלול לא קצר" כפי שכתבת. ואני אומרת שהוא עושה "מסע להכרת הבסיס" ברמת גן, גבעתיים ותל אביב. ולכך ממש אין לי סבלנות וכוח. יש קו אחר דרך אלוף שדה, לקרבת מקום למרמורק?
או אולי 34 מרמת חן, ברחוב אלוף דוד?

ושאלה שנייה (כי על 55 מאזור איכילוב אני יודעת). האם גם ממרמורק הביתה, אפשר להימנע מ-63 ולמצוא קו אחר לאזור אלוף שדה/רבין או סוף הרא"ה?

ושוב תודה מראש. :)

orchilit

New member
עכשיו שאני חושב על זה יש את קו 39 מהצד הנגדי

מהירות הבזק, תודה רבה

אבל ניר, יש אפשרות אחרת להגיע לקרבת מקום אל מרמורק? כי את קו 63 אני ממש לא אוהבת, ונמנעת ממנו שנים. זאת, כיוון שהוא עושה "מסלול לא קצר" כפי שכתבת. ואני אומרת שהוא עושה "מסע להכרת הבסיס" ברמת גן, גבעתיים ותל אביב. ולכך ממש אין לי סבלנות וכוח. יש קו אחר דרך אלוף שדה, לקרבת מקום למרמורק?
או אולי 34 מרמת חן, ברחוב אלוף דוד?

ושאלה שנייה (כי על 55 מאזור איכילוב אני יודעת). האם גם ממרמורק הביתה, אפשר להימנע מ-63 ולמצוא קו אחר לאזור אלוף שדה/רבין או סוף הרא"ה?

ושוב תודה מראש. :)
של תחנת הרא"ה/דרך רבין , שעושה מסלול קצת יותר קצר (דרך קניון גבעתיים, בית גיל הזהב, סינרמה וסינמטק) שגם מגיע לבימה. התדירות שלו מעט יותר נמוכה מ-63 , אבל בשעות כאלו יספק את הצורך שלך , לדעתי. תחנתו בבימה לשני הכיוונים זהה לזו של 63.

מיכי 10

Member
אה, יופי! זה נשמע יותר טוב ופחות משעמם מ-63.

של תחנת הרא"ה/דרך רבין , שעושה מסלול קצת יותר קצר (דרך קניון גבעתיים, בית גיל הזהב, סינרמה וסינמטק) שגם מגיע לבימה. התדירות שלו מעט יותר נמוכה מ-63 , אבל בשעות כאלו יספק את הצורך שלך , לדעתי. תחנתו בבימה לשני הכיוונים זהה לזו של 63.
אה, יופי! זה נשמע יותר טוב ופחות משעמם מ-63.
אז אחפש את לוח הזמנים של 39, ואקח אותו.
המון תודה, ניר.

raya

Well-known member
לא כל כך הכוונה, מודיעין - כן.

היכן נמצאת התחנה של קו 18 במסוף ארלוזורוב (לכיוון כיכר רבין).
לא מצאתי אותה ברחוב על פרשת דרכים.
המפה של קו 18 באתר של "דן" לא עזרה לי למצוא היכן התחנה.
תודה,
רעיה

orchilit

New member
קו 18 יוצא ממסוף ארלוזורוב, התחנה נמצאת מאחורי על פרשת דרכים

היכן נמצאת התחנה של קו 18 במסוף ארלוזורוב (לכיוון כיכר רבין).
לא מצאתי אותה ברחוב על פרשת דרכים.
המפה של קו 18 באתר של "דן" לא עזרה לי למצוא היכן התחנה.
תודה,
רעיה
יש שם מסוף של כמה אוטובוסים של דן (10, 18, 5) ואגד (173, 83, ו480 לירושלים).
פשוט מהתחנות של דן שנמצאות שם (61, 161, 166, 55, 58) עולים מעט על הגבעונת הקטנה ואז רואים את המסוף , 18 די מלפנים טיפה מצד ימין. צירפת תמונה

orchilit

New member
נזכרתי שגם יש תחנה בלולאת וולובלסקי

פשוט מהתחנות של דן שנמצאות שם (61, 161, 166, 55, 58) עולים מעט על הגבעונת הקטנה ואז רואים את המסוף , 18 די מלפנים טיפה מצד ימין. צירפת תמונה
נזכרתי שגם יש תחנה בלולאת וולובלסקי
נמצאת בפנייה ימינה מעל פרשת דרכים ללולאה, בתחנה הראשונה. זוהי תחנתו השנייה של הקו לכיוון בת ים (וכיכר רבין).

raya

Well-known member
מבקשת הבהרה....

מבקשת הבהרה....
הכוונה שלך שהתחנה נמצאת ברציפים של דן (היכן שנמצאת גם התחנה של קו 5 למשל?
אחפש גם את התחנה השניה שצינת, אין לי מושג היכן נמצאת ה"לולאה" הזו ברחוב וולובסקי (אם לא טעיתי כרגע בשם- אבדוק גם בהודעה השניה שלך).

כן, ליד התחנה של קו 5.

מבקשת הבהרה....
הכוונה שלך שהתחנה נמצאת ברציפים של דן (היכן שנמצאת גם התחנה של קו 5 למשל?
אחפש גם את התחנה השניה שצינת, אין לי מושג היכן נמצאת ה"לולאה" הזו ברחוב וולובסקי (אם לא טעיתי כרגע בשם- אבדוק גם בהודעה השניה שלך).
כן, ליד התחנה של קו 5.
ולגבי התחנה השנייה, זה לא רחוב וולובלסקי, אלא רחוב על פרשת דרכים. וולבלסקי הוא שמו של מה שהיה פעם גן...

orchilit

New member
כן, לא ציינתי שזה שם רחוב, אלא שם המקטע

כן, ליד התחנה של קו 5.
ולגבי התחנה השנייה, זה לא רחוב וולובלסקי, אלא רחוב על פרשת דרכים. וולבלסקי הוא שמו של מה שהיה פעם גן...
המכונה "לולאת וולובלסקי" על-שם גן וולובלסקי-קרני ז"ל היפהפה שהיה שם, וכעת לא נשאר ממנו כלום כמעט, למעט חלק קטן בדרך נמיר/ארלוזורוב שבעיקר משמש את מאהל חסרי הבית.
רשמית - זה למעשה רח' על פרשת דרכים רק במתווה החדש שלו.

raya

Well-known member
גם לך.....

המכונה "לולאת וולובלסקי" על-שם גן וולובלסקי-קרני ז"ל היפהפה שהיה שם, וכעת לא נשאר ממנו כלום כמעט, למעט חלק קטן בדרך נמיר/ארלוזורוב שבעיקר משמש את מאהל חסרי הבית.
רשמית - זה למעשה רח' על פרשת דרכים רק במתווה החדש שלו.
גם לך.....

raya

Well-known member
רבה.. לרגע לא חשבתי לחפש

כן, ליד התחנה של קו 5.
רבה.. לרגע לא חשבתי לחפש
את התחנה הראשונה של קו 18 במסוף של דן.
ולפי המפה באתר של דן - זה ממש לא ברור.
מדי פעם עלי להגיע מהמסוף לרחוב גורדון 78, וקו 18 נראה חלופה מתאימה. במיוחד אם יורד גשם.
בדרך כלל אני הולכת ברגל.
רעיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה