מכרז ביתר עילית

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member
מכרז ביתר עילית

מכרז ביתר עילית
מישהו יודע מה קורה עם זה ?
בפורום פורסם שהמכרז הוארך עד 30/10/16 ובימים האחרונים אני שומע נהגים של חברת עילית חלקם טוענים שסופרבוס וחלקם טוענים שאגד תעבורה זכו במכרז.
(חלקם מתכנן לעזוב אם חברה אחרת תזכה כי לטענתם הם יעבדו גם בערים אחרות כמו אם זה יהיה אגד תעבורה יצטרכו לעבוד גם במעלה אדומים וכד').

846

Active member
עדיין לא פירסמו מי זכה

מכרז ביתר עילית
בפורום פורסם שהמכרז הוארך עד 30/10/16 ובימים האחרונים אני שומע נהגים של חברת עילית חלקם טוענים שסופרבוס וחלקם טוענים שאגד תעבורה זכו במכרז.
(חלקם מתכנן לעזוב אם חברה אחרת תזכה כי לטענתם הם יעבדו גם בערים אחרות כמו אם זה יהיה אגד תעבורה יצטרכו לעבוד גם במעלה אדומים וכד').
עדיין לא פירסמו מי זכה
ובעיניין שיבוץ הנהגים. קודם כל שיצליחו לגייס מספיק נהגים להפעלת האשכול....
חוץ מזה, במיקרה של חברה כמו אגד תעבורה למשל, יתכן ונהג יקבל סידור עבודה שאומר:
בבוקר נסיעה מביתר לי"ם
אחר כך נסיעה הלו"ש למעלה אדומים ולאיזור
ואחרכך חזרה לביתר.
זה לא משהו חריג או לא מקובלת אצל כל החברות, ומבחינת הנהג לא צריכה להיות בעיה אם הוא מחיל ומסיים ליד הבית.
במיקרים אחרים נהגים מסניף אחד מתגברים סניפים אחרים, כך זה נעשה למשל במטרופולין ששולחים נהגים מב"ש לתגבר את סניף השרון בכ"ס .
אני כאחד שנוהג מידי פעם, מעדיף גיוון.
למשל: פעם ביצעתי את קו 123 בחיפה ( חוף הכרמל למרכזית המיפרץ דרך נווה שאנן) עם האוטובוס הצהוב של מכבי ת"א......
לא רק הנוסעים התבלבלו... גם הנהגים האחרים שבאו מולי לא ממש הבינו מה הם רואים....

londonisrael

New member
בעקבות האשכול שלך דיברתי עם נהגים

מכרז ביתר עילית
בעקבות האשכול שלך דיברתי עם נהגים
רובם יעברו לכל חברה חדשה, הם טוענים שמרוויחים פיצויים ולא מאבדים וותק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה