NIGHTJET

מצב
הנושא נעול.
NIGHTJET

NIGHTJET
זו לא חברת תעופה Low cost חדשה!
מדובר על שרות רכבות לילי חדש בין Zurich ל Hamburg דרך Freiburg ו Berlin, עם השם הזה.
השרות ינתן על ידי חברת הרכבות האוסטרית(ÖBB) שקנתה מחברת הרכבות הגרמנית(DB) את קרונות השינה ו הקושט (couchette) שלה.
שאילה לכלכלנים שבינינו: איך זה משתלם לחברה האוסטרית בשעה שממשיכים לסגור כל כך הרבה קווי לילה באירופה מחוסר כדאיות?
אני מביא את הידיעה כי ידוע שהיער השחור(פרייבורג) כמו ברלין הם יעדים מועדפים לישראלים.

Ccyclist

Well-known member
יכול להיות שזה מתאים למנטאליות של תיירות גרמנית.

NIGHTJET
זו לא חברת תעופה Low cost חדשה!
מדובר על שרות רכבות לילי חדש בין Zurich ל Hamburg דרך Freiburg ו Berlin, עם השם הזה.
השרות ינתן על ידי חברת הרכבות האוסטרית(ÖBB) שקנתה מחברת הרכבות הגרמנית(DB) את קרונות השינה ו הקושט (couchette) שלה.
שאילה לכלכלנים שבינינו: איך זה משתלם לחברה האוסטרית בשעה שממשיכים לסגור כל כך הרבה קווי לילה באירופה מחוסר כדאיות?
אני מביא את הידיעה כי ידוע שהיער השחור(פרייבורג) כמו ברלין הם יעדים מועדפים לישראלים.
יכול להיות שזה מתאים למנטאליות של תיירות גרמנית.
במלון של מכון הכושר שלי יש מלא תיירים מגרמניה והגרמנית שלי טובה מספיק לשיחות חולין בסאונה שאחרי המכון. ככלל הם באים לשבועיים ובשבוע הראשון הם חורשים אתרים המרוחקים עד 3 שעות נסיעה לכיוון באוטובוס תיירים (שניתן להזמין במלון) שכתושבי חורף בעלי ואני הקדשנו להם חופשות פנים קצרות של 3-4 ימים במלון ביעד: גראנדה (ואלהמברה), סיביליה, וכן מאלגה וגיברלטר שנמצאות במרחק של שעה. אחרי הנסיעות האינטנסיביות הם מקדישים את השבוע השני לבטן-גב. כשביקרנו בשוויץ עם כל הרכבות בהרים הלו"ז הוכתב לנו מראש ע"י מרכז התיירות השוויצרי בלונדון והאינטנסיביות היתה דומה - כל יומיים רכבת בוקר ב 9 בבוקר בקירוב. רכבות לילה מתאימות לסוג התיירות הזה שלא מסתפק במנוחה אלא רוצה למקסם את החופשה ביעילות גרמנית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה