עצה לסטודנטים: ניתן לחדש פרופיל ברב קו אונליין

מצב
הנושא נעול.

Bus Nerd

Active member

במקום לעמוד בתור לעמדות של חברות האוטובוסים עם כל הסטודנטים שנזכרו ששנת הלימודים עוד מעט מתחילה וצריך לחדש פרופיל, אפשר לעשות את זה דרך האפליקציה של רב קו אונליין.

ניסיתי את זה עכשיו, ונראה שזה עובד. אפשר גם לרכוש את החופשי-שנתי באפליקציה.

הקאץ' היחיד הוא שלא ניתן לחדש פרופיל באפליקציה בלי לרכוש חוזה, בין אם זה חופשי כלשהו או ערך צבור. מה שאומר שאם יש לכם הרבה כסף בערך צבור ואתם לא רוצים להוסיף עוד (ולא משתמשים בחופשי שנתי/סמסטריאלי) האפשרות היא אולי לא בשבילכם.

איך הם מאשרים את המסמכים שהן תקינים.

במקום לעמוד בתור לעמדות של חברות האוטובוסים עם כל הסטודנטים שנזכרו ששנת הלימודים עוד מעט מתחילה וצריך לחדש פרופיל, אפשר לעשות את זה דרך האפליקציה של רב קו אונליין.

הקאץ' היחיד הוא שלא ניתן לחדש פרופיל באפליקציה בלי לרכוש חוזה, בין אם זה חופשי כלשהו או ערך צבור. מה שאומר שאם יש לכם הרבה כסף בערך צבור ואתם לא רוצים להוסיף עוד (ולא משתמשים בחופשי שנתי/סמסטריאלי) האפשרות היא אולי לא בשבילכם.
זה עובר לאישור של משרד התחבורה לפני שמאושר

Bus Nerd

Active member
לא יודע.

לא יודע.
הם דורשים צילום או צירוף קובץ לכל המסמכים השונים, והתהליך הוא מיידי בלי התערבות אנושית.
&nbsp
איך הפקיד בעמדה של דן "מאשר" את המסמכים? אותו דבר, הם לא בודקים מול האוניברסיטה או משהו כזה.

לא הבנתם אותי

לא יודע.
הם דורשים צילום או צירוף קובץ לכל המסמכים השונים, והתהליך הוא מיידי בלי התערבות אנושית.
&nbsp
איך הפקיד בעמדה של דן "מאשר" את המסמכים? אותו דבר, הם לא בודקים מול האוניברסיטה או משהו כזה.
לא הבנתם אותי
הרי זה מחשב . אתה יכול לצרף כל קובץ שקיים רצלך ואפילו בטעות ואף אחד לא ידע. לכן שאלצי אם זה עובר לאישור של בן אדם אנושי שיעבור על זה ויאשר. כמו בכל מקום אחר.

Bus Nerd

Active member
שוב, זה הטעין לי את הכרטיס במיידית, בלי לחכות לאיש

לא הבנתם אותי
הרי זה מחשב . אתה יכול לצרף כל קובץ שקיים רצלך ואפילו בטעות ואף אחד לא ידע. לכן שאלצי אם זה עובר לאישור של בן אדם אנושי שיעבור על זה ויאשר. כמו בכל מקום אחר.
שוב, זה הטעין לי את הכרטיס במיידית, בלי לחכות לאיש
והיה disclaimer שבו היה כתוב שמשרד התחבורה יכול לעיין בטפסים בכל עת מכל סיבה שהיא, ולערוך "בירור נוסף" אם יש צורך בכך (שאני מניח שזה כולל ליצור איתך קשר וכל זה).
&nbsp
בעיקרון מי שמעלה את המסמכים הנכונים לא צריך לדאוג. ומי שעשה טעות ואיכשהו הצליח להעלות מסמך לא נכון, אני מאמין שבאותו "בירור" יהיה אפשר להסביר שזו טעות.
&nbsp
ולמי שחושב להשתמש בזה כדי לזייף - כמו שאמרו כאן, אני לא הייתי מסתבך עם זה. מאוד קל להם לתפוס זייפנים, כל מה שהם צריכים זה לקבל רשימה של זכאים מהאוניברסיטאות השונות ולבדוק אם אתה נמצא ברשימה. אגב, כשאתה עושה את זה בעמדה של "דן", דן לא בודקים את זה. הם מסתמכים רק על הטופס שאתה מביא להם, שאותו תיאורטית "קל" לזייף, אבל שוב, לזייף את זה זה דבר מטומטם כי ייתפסו אותך בקלות ולא שווה ללכת לכלא על עבירה פלילית בשביל זה.
&nbsp
אני לא מבין למה אתה דואג.

londonisrael

New member
זה לא באמת בעיה להצליב נתונים

זה לא באמת בעיה להצליב נתונים
מול המל"ג ברגע, מקווה שבאמת עושים זאת.
צריך להיות טיפש מופלג בשביל להסתבך בעבירה פלילית בשביל 1000-2000 ₪

סנוי

New member
וואו! זה מצויין! תודה... כמה שאלות:

1. האם צריך לספק להם מסמך לימודים לשנה"ל הקרובה כמו שמוסרים בעמדת רב-קו של דן לצורך העניין?
2. עד מתי ניתן לחדש כך את החוזה? וממתי התוקף שלו מתחיל?
3. האם חייבים להוריד את האפליקציה או שישנה דרך לעשות זאת מדפדפן כרום במחשב? והאם התשלום מאובטח?

Bus Nerd

Active member
תשובות

1. האם צריך לספק להם מסמך לימודים לשנה"ל הקרובה כמו שמוסרים בעמדת רב-קו של דן לצורך העניין?
2. עד מתי ניתן לחדש כך את החוזה? וממתי התוקף שלו מתחיל?
3. האם חייבים להוריד את האפליקציה או שישנה דרך לעשות זאת מדפדפן כרום במחשב? והאם התשלום מאובטח?
תשובות
1. כמובן שצריך. צריך תעודת סטודנט, תעודה מזהה (רישיון/ת"ז/דרכון), ואישור לימודים בתוקף
2. לא יודע עד מתי, אבל התוקף אצלי לפחות הוא מה15 לאוקטובר
3. אפשר לעשות באתר של רב קו אונליין אם יש לך את קורא הכרטיסים. בקשר לאבטחה - לא הייתי דואג יותר מדי.
&nbsp
בכל מקרה תמיד כדאי לעקוב אחרי חשבונית האשראי שלך ולדווח מייד לחברת האשראי על כל עסקה שאתה לא מזהה. אם אתה עולה על זה מספיק מהר ומדבר עם חברת האשראי הם יבטלו את העסקה, יחזירו לך את הכסף, ויבטלו את הכרטיס כדי לשלוח לך בדואר אחד חדש.
&nbsp
אני האמת דואג יותר מאבטחת הפרטים האישיים האחרים שלי (צילום תעודה מזהה ומספר זהות) מאשר ממשהו כמו מספר כרטיס אשראי.

olli3

New member
מנהל
ולא צריך לנסוע עד טבריה כדי לרכוש חופשי שנתי ב400 ש"ח

ולא צריך לנסוע עד טבריה כדי לרכוש חופשי שנתי ב400 ש"ח
ואז להנות מ50% הנחה בכל שאר התחבורה הציבורית במדינה...
&nbsp
טכנית אפשר לנסוע לכל עמדת רב קו של סופרבוס כדי לעשות את החופשי שנתי המאד משתלם הזה.

Bus Nerd

Active member
למעדיפים את הופ-און, ניתן להשתמש גם באפליקציה שלהם

כמו כן, הנה קישורי מידע ששכחתי להוסיף בהודעתי הקודמת:
רב קו אונליין: https://ravkavonline.co.il/he/students/how-to-update-student-profile-in-ravkav#
&nbsp
הופ און:
&nbsp
http://hopon.co.il/#/student
&nbsp
אני אישית מעדיף את רב קו אונליין בד"כ ולכן השתמשתי בהם, אבל למי שמעדיף את הופ און יש אפשרות להשתמש בשירות שלהם במקום.

אפשר להטעין כרטיס רכבת בhopon?

כמו כן, הנה קישורי מידע ששכחתי להוסיף בהודעתי הקודמת:
רב קו אונליין: https://ravkavonline.co.il/he/students/how-to-update-student-profile-in-ravkav#
&nbsp
הופ און:
&nbsp
http://hopon.co.il/#/student
&nbsp
אני אישית מעדיף את רב קו אונליין בד"כ ולכן השתמשתי בהם, אבל למי שמעדיף את הופ און יש אפשרות להשתמש בשירות שלהם במקום.

Bus Nerd

Active member
למיטב ידיעתי לא.

למיטב ידיעתי לא.
למיטב ידיעתי בהופ-און אפשר להטעין רק ערך צבור. לעומת רב קו אונליין שמאפשר להטעין גם כרטיסים תקופתיים.
&nbsp
כרטיסי רכבת רגילים, ולא תקופתיים, אפשר להטעין רק באתר של רכבת ישראל, ותהליך הטעינה שלהם שונה - במקום שהכרטיס יוטען על הרב קו כבר בבית, הוא מוטען על הכרטיס כשמעבירים אותו בולידטור של תחנת המוצא בפעם הראשונה אחרי הרכישה.

הטעינה באתר שלהם לא עובדת כמעט חודש כבר לכן שאלתי

למיטב ידיעתי לא.
למיטב ידיעתי בהופ-און אפשר להטעין רק ערך צבור. לעומת רב קו אונליין שמאפשר להטעין גם כרטיסים תקופתיים.
&nbsp
כרטיסי רכבת רגילים, ולא תקופתיים, אפשר להטעין רק באתר של רכבת ישראל, ותהליך הטעינה שלהם שונה - במקום שהכרטיס יוטען על הרב קו כבר בבית, הוא מוטען על הכרטיס כשמעבירים אותו בולידטור של תחנת המוצא בפעם הראשונה אחרי הרכישה.

Bus Nerd

Active member
אם לא עובד אני ממליץ לפנות לשירות הלקוחות

חוץ מזה, תלוי בנסיעה שעושים, אם הנסיעה היא באותו מטרופולין ומתכוונים גם לחזור ברכבת, בהרבה מאוד מקרים יותר משתלם לרכוש חופשי יומי, ואת זה ניתן לעשות ברב קו אונליין.

תודה, פניתי והם אמרו שיודעים ומתנצלים וכו..

חוץ מזה, תלוי בנסיעה שעושים, אם הנסיעה היא באותו מטרופולין ומתכוונים גם לחזור ברכבת, בהרבה מאוד מקרים יותר משתלם לרכוש חופשי יומי, ואת זה ניתן לעשות ברב קו אונליין.

הנסיעה שלי כיוון אחד ת"א-נהריה ואז ביום אחר נהריה-עכו וחזרה לת"א באוטובוס, לכן רציתי לחסוך את הטרטור..
&nbsp
לא נורא, מקווה שהם יסדרו את זה במהרה

sweetums

New member
אם לא משתמשים באוטובוס,אפשר להטעין באתר הרכבת

הנסיעה שלי כיוון אחד ת"א-נהריה ואז ביום אחר נהריה-עכו וחזרה לת"א באוטובוס, לכן רציתי לחסוך את הטרטור..
&nbsp
לא נורא, מקווה שהם יסדרו את זה במהרה
אם לא משתמשים באוטובוס,אפשר להטעין באתר הרכבת
הטעינה מתבצעת בעת התיקוף במחסום.
https://tickets.rail.co.il/

נתנאל531

Well-known member
נצל"ש - מסתבר שאפשר לטעון חופשי-יומי לזמן עתידי! (ברכבת)

אחד מבני משפחתי ביקש מקופאית לטעון חופשי יומי למחר / עוד יומיים ובהמשך על הרב-קו. הקופאית לא הייתה בטוחה שהדבר אפשרי, אבל ניסתה - והצליחה!
&nbsp
מסתבר שהדבר אפשרי לביצוע בקופות המאויישות של רכבת ישראל, טרם נמצאה מכונה אוטומטית שמאפשרת דבר כזה.

benshap2

New member
זה כך בכל הכרטיסים הגמישים של הרכבת, ורק בקופות

אחד מבני משפחתי ביקש מקופאית לטעון חופשי יומי למחר / עוד יומיים ובהמשך על הרב-קו. הקופאית לא הייתה בטוחה שהדבר אפשרי, אבל ניסתה - והצליחה!
&nbsp
מסתבר שהדבר אפשרי לביצוע בקופות המאויישות של רכבת ישראל, טרם נמצאה מכונה אוטומטית שמאפשרת דבר כזה.
זה כך בכל הכרטיסים הגמישים של הרכבת, ורק בקופות
כך, למשל, אפשר להגיע 4-5 ימים לפני שנגמר לך הגמיש 30, ולהטעין חדש ליום החל מסיומו של הקיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה