שרשור הכוונה ומודיעין 6/10

מצב
הנושא נעול.

marcolina

New member
מהקיריון (קרית ביאליק) לת"א- איך הכי קצר?

אני הולך לעשות הרבה את הקו. קיריון- ת"א-קיריון. ורוצה להכיר את הת.ציבורית שמה. אשמח לדעת:

1. איך הכי קצר ליסוע לת"א? (באופן כללי בשעות היום)
2. נניח ואני יוצא מת"א באיזור 12 בלילה, מה האפשרות הזולה ביותר להגיע לקיריון?
3. לגבי סופ"שים, יש מוניות שירות שמחברות בין 2 הנקודות? (בדומה למוניות שירות ת"א- חיפה)

תודה רבה

נתנאל531

Well-known member
כנראה ברכבת

אני הולך לעשות הרבה את הקו. קיריון- ת"א-קיריון. ורוצה להכיר את הת.ציבורית שמה. אשמח לדעת:

1. איך הכי קצר ליסוע לת"א? (באופן כללי בשעות היום)
2. נניח ואני יוצא מת"א באיזור 12 בלילה, מה האפשרות הזולה ביותר להגיע לקיריון?
3. לגבי סופ"שים, יש מוניות שירות שמחברות בין 2 הנקודות? (בדומה למוניות שירות ת"א- חיפה)

תודה רבה
כנראה ברכבת
יש תחנות רכבת נגישות בקרית מוצקין, לב המפרץ (ליד הקניון) וחיפה מרכז, לשתי האחרונות אפשר להגיע במטרונית 1, לקרית מוצקין אפשר להגיע בהליכה / רכיבה על אופניים (נדרשת כמובן חזרה באותה הדרך אם לוקחים אופניים), יש גם קווי אוטובוס וקו מונית שירות ('תפוזית'), אך האוטובוס נוסע במסלול ארוך למדי, ומוניות השירות בדעיכה.
אם אתה חוזר בשעות הלילה המאוחרות מתל אביב לקריות מצבך מצויין - רכבת עד תחנת חיפה מרכז, ומשם מטרונית קו 1, שני הקווים פועלים 24/6 (המטרונית גם 24/7, הרכבת לא). תחנת לב המפרץ לא פעילה בלילה, תחנת קרית מוצקין כן, אך אין ממנה תחבורה משלימה בשעות הלילה (למעט מוניות ספיישל שאורבות לנוסעים היורדים).
&nbsp
לגבי סופ"שים, מטרונית 1 פעילה 24/7, והיא מאפשרת השלמה למוניות השירות הבין-עירוניות.

אפשר בלילה לרדת בקרית מוצקין ולקחת 210.

כנראה ברכבת
יש תחנות רכבת נגישות בקרית מוצקין, לב המפרץ (ליד הקניון) וחיפה מרכז, לשתי האחרונות אפשר להגיע במטרונית 1, לקרית מוצקין אפשר להגיע בהליכה / רכיבה על אופניים (נדרשת כמובן חזרה באותה הדרך אם לוקחים אופניים), יש גם קווי אוטובוס וקו מונית שירות ('תפוזית'), אך האוטובוס נוסע במסלול ארוך למדי, ומוניות השירות בדעיכה.
אם אתה חוזר בשעות הלילה המאוחרות מתל אביב לקריות מצבך מצויין - רכבת עד תחנת חיפה מרכז, ומשם מטרונית קו 1, שני הקווים פועלים 24/6 (המטרונית גם 24/7, הרכבת לא). תחנת לב המפרץ לא פעילה בלילה, תחנת קרית מוצקין כן, אך אין ממנה תחבורה משלימה בשעות הלילה (למעט מוניות ספיישל שאורבות לנוסעים היורדים).
&nbsp
לגבי סופ"שים, מטרונית 1 פעילה 24/7, והיא מאפשרת השלמה למוניות השירות הבין-עירוניות.
אפשר בלילה לרדת בקרית מוצקין ולקחת 210.
תחנת הרכבת נמצאת כ5 דקות הליכה משדרות גושן, שם ניתן לקחת 210 לקריון (נסיעה של פחות מ20 דקות בלילה).

marcolina

New member
איזה כיף לדעת שהמטרונית עובדת 24/7. לא ידעתי

כנראה ברכבת
&nbsp
תודה על המידע.
איך התדירות של קו 1 בסופשים?
איך התדירות בשעות הלילה ?

תדירות קו 1 בלילות ובסופ"שים:

תודה על המידע.
איך התדירות של קו 1 בסופשים?
איך התדירות בשעות הלילה ?
ימי חול: עד 20:00 עד 22:00 כל 10 דקות, 22:00 עד חצות כל 20 דקות והחל מחצות כל חצי שעה.
ימי שישי: בין 17:00 לחצות כל 20 דקות והחל מחצות כל חצי שעה.
ימי שבת: עד 10 בבוקר כל חצי שעה, החל מ10:00 כל 20 דקות. החל מ17:00 התדירות עולה.

marcolina

New member
תודה רבה לכולכם !!

ימי חול: עד 20:00 עד 22:00 כל 10 דקות, 22:00 עד חצות כל 20 דקות והחל מחצות כל חצי שעה.
ימי שישי: בין 17:00 לחצות כל 20 דקות והחל מחצות כל חצי שעה.
ימי שבת: עד 10 בבוקר כל חצי שעה, החל מ10:00 כל 20 דקות. החל מ17:00 התדירות עולה.
תודה רבה לכולכם !!

88סול

New member
מתחנה מרכזית בירושלים אל רחוב אימבר בפתח תקווה?

ושאלה נוספת; איפה ניתן למצוא מפה מעודכנת של רכבת ישראל?
הגוגל מראה הרבה מפות ואין לי מושג איזו מהם נכונה ועדכנית.

תודה למי שמגיב!

Bus Nerd

Active member
מפת קווים עדכנית של רכבת ישראל

תודה למי שמגיב!
מפת קווים עדכנית של רכבת ישראל
ניתן למצוא כאן:
&nbsp
https://rail.co.il/HE/Tickets/Map/Pages/map.aspx
&nbsp
יש לציין שהמפה מכילה את קו העמק שעדיין לא נפתח ועתיד להיפתח בקרוב, ואת תחנת נתניה ספיר שצפוייה להיפתח בנובמבר. זוהי המפה הרשמית והעדכנית ביותר.

88סול

New member

iritilan

New member
קו 480 + רכבת

תודה למי שמגיב!
קו 480 + רכבת
ניתן לקחת קו 480 לתחנת רכבת ארלוזרוב (ת"א מרכז - סבידור) ומשם רכבת לתחנת פ"ת קרית אריה. משם זה בערך ק"מ לרחוב אימבר.

88סול

New member
תודה רבה על ההסבר!אין דרך יותר קצרה? נשמע מסורבל

קו 480 + רכבת
ניתן לקחת קו 480 לתחנת רכבת ארלוזרוב (ת"א מרכז - סבידור) ומשם רכבת לתחנת פ"ת קרית אריה. משם זה בערך ק"מ לרחוב אימבר.

iritilan

New member
יש קו ישיר לפתח תקווה, אבל לא לאזור הזה

יש קו 947 לפתח תקווה, שעובר דרך צומת סגולה, אבל למיטב ידיעתי הוא עובר די רחוק מהאזור הזה וגם מדובר בגם מאסף. אני לא מכירה מספיק טוב את פתח תקווה, אולי יש קו פנימי שאפשר לקחת בין אחת התחנות של הקו מירושלים לאזור קרית אריה.
אם אתה נוסע ביום/שעה עם תדירות גבוהה נראה לי שהאופציה של אוטובוס + רכבת צריכה להיות נוחה וסבירה יחסית מבחינת זמנים.

88סול

New member
תודה רבה!

יש קו 947 לפתח תקווה, שעובר דרך צומת סגולה, אבל למיטב ידיעתי הוא עובר די רחוק מהאזור הזה וגם מדובר בגם מאסף. אני לא מכירה מספיק טוב את פתח תקווה, אולי יש קו פנימי שאפשר לקחת בין אחת התחנות של הקו מירושלים לאזור קרית אריה.
אם אתה נוסע ביום/שעה עם תדירות גבוהה נראה לי שהאופציה של אוטובוס + רכבת צריכה להיות נוחה וסבירה יחסית מבחינת זמנים.
תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה