שאלה קטנה על רב-קו

מצב
הנושא נעול.

radical24

New member
שאלה קטנה על רב-קו

שאלה קטנה על רב-קו
לפני מספר שבועות (לא שאלתי לפני כי לא היה לי חשבון בתפוז) הייתי צריך להגיע מאחד התחנות בזבוטינסקי (לא זוכר איזה בדיוק) לצומת סגולה שזו תחנת ההורדה הראשונה של קו 86 שניסיתי לקחת, אבל הנהג אמר שהרב-קו לא מתאים (יש לי ערך צבור ארצי למיטב ידיעתי) . בזמן שכתבתי את זה נזכרתי שאולי בגלל שערך צבור לא תקף באזור השומרון אז אולי זה הסיבה, אבל בכל זאת האם תמיד ערך צבור לא יהיה מתאים לנסיעה פנימית בקו שגם ממשיך לשומרון או שהנהג טעה? אגב אמרתי לו שאני רוצה לנסוע לצומת סגולה.

Bus Nerd

Active member
ערך צבור אמור להיות תקף בכל הקווים בפתח תקווה

שאלה קטנה על רב-קו
לפני מספר שבועות (לא שאלתי לפני כי לא היה לי חשבון בתפוז) הייתי צריך להגיע מאחד התחנות בזבוטינסקי (לא זוכר איזה בדיוק) לצומת סגולה שזו תחנת ההורדה הראשונה של קו 86 שניסיתי לקחת, אבל הנהג אמר שהרב-קו לא מתאים (יש לי ערך צבור ארצי למיטב ידיעתי) . בזמן שכתבתי את זה נזכרתי שאולי בגלל שערך צבור לא תקף באזור השומרון אז אולי זה הסיבה, אבל בכל זאת האם תמיד ערך צבור לא יהיה מתאים לנסיעה פנימית בקו שגם ממשיך לשומרון או שהנהג טעה? אגב אמרתי לו שאני רוצה לנסוע לצומת סגולה.
יכול להיות שהיה לך חוזה אחר על הרב קו (נניח, חופשי חודשי של עיר אחרת) שבגללו הנהג התבלבל? או שלא היה לך מספיק ערך צבור?
זה או זה, או שהנהג פשוט לא חכם במיוחד.

radical24

New member
ערך צבור

יכול להיות שהיה לך חוזה אחר על הרב קו (נניח, חופשי חודשי של עיר אחרת) שבגללו הנהג התבלבל? או שלא היה לך מספיק ערך צבור?
ערך צבור
אין דבר כזה ערך צבור לאזור מסויים נכון? כי אני בטוח שיש לי ערך צבור וגם בטוח שהיה מספיק כסף עליו

Bus Nerd

Active member
לא נראה לי שיש כזה

ערך צבור
אין דבר כזה ערך צבור לאזור מסויים נכון? כי אני בטוח שיש לי ערך צבור וגם בטוח שהיה מספיק כסף עליו
לא נראה לי שיש כזה
עוד אפשרות היא שהיה לך ערך צבור בפרופיל הנחה (נוער, סטודנט, סטודנט מורחב, וכו') והפרופיל פג תוקף (למשל, אם בדיוק הגעת לגיל 18, או שבדיוק פג התוקף של פרופיל הסטודנט שלך) ואז במקרה כזה הערך הצבור ננעל ואתה לא יכול להשתמש בו.
&nbsp
אבל אם עשית נסיעות ברבקו מאז בלי להטעין שוב את הערך הצבור, כנראה שהכל היה בסדר עם הכרטיס שלך והנהג פשוט טעה.
&nbsp
בהנחה ויש לך טלפון שמריץ אנדרויד ויש לו שבב NFC, אתה יכול לבדוק את תכולת הכרטיס ואיזה פרופיל יש לך עליו עם אחת מהאפליקציות הבאות:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mosko.ravkav
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pcentra.ravkavonlinemobile

radical24

New member
יש לי נוער

לא נראה לי שיש כזה
עוד אפשרות היא שהיה לך ערך צבור בפרופיל הנחה (נוער, סטודנט, סטודנט מורחב, וכו') והפרופיל פג תוקף (למשל, אם בדיוק הגעת לגיל 18, או שבדיוק פג התוקף של פרופיל הסטודנט שלך) ואז במקרה כזה הערך הצבור ננעל ואתה לא יכול להשתמש בו.
&nbsp
אבל אם עשית נסיעות ברבקו מאז בלי להטעין שוב את הערך הצבור, כנראה שהכל היה בסדר עם הכרטיס שלך והנהג פשוט טעה.
&nbsp
בהנחה ויש לך טלפון שמריץ אנדרויד ויש לו שבב NFC, אתה יכול לבדוק את תכולת הכרטיס ואיזה פרופיל יש לך עליו עם אחת מהאפליקציות הבאות:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mosko.ravkav
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pcentra.ravkavonlinemobile
יש לי נוער
אבל אני עדיין בן 17 וחוץ מזה השתמשתי באותו כרטיס רבקו המון פעמים מאז (פעם אחרונה היום) אז זה כנראה היה הנהג

הנהג לא התבלבל. בקווי אשכול השומרון של אפיקים אין ערך צבור

גם לא בנסיעות בקטעים בתוך גוש דן.
אם אני לא טועה זה האשכול היחיד כיום במדינה שערך צבור לא הוחל בו.

הפתרונות למשרד התחבורה והתירוץ של הנחת המיגון לא ממש מתקבל כי בקווים של אגד תעבורה בשומרון כן תקף ערך צבור.
עוד אחד ממחדלי משרד התחבורה ולא היחיד באשכול הזה.

למה למשל קווי האשכול הזה לא כלולים בכרטוס המשותף בגוש דן במסגרת הרפורמה משנת 2011 (לא רפורמת הכרטיסים התקופתיים משנת 2016)?
מה ההבדל בדיוק בין קו 38 של אפיקים לבין קו 100 של אפיקים בנסיעות מפארק אפק לתחנת רכבת ראש העין צפון מלבד שיוכם המינהלי לאשכולות שונים?

radical24

New member
גם אם אין ערך צבור בשומרון

גם לא בנסיעות בקטעים בתוך גוש דן.
אם אני לא טועה זה האשכול היחיד כיום במדינה שערך צבור לא הוחל בו.

הפתרונות למשרד התחבורה והתירוץ של הנחת המיגון לא ממש מתקבל כי בקווים של אגד תעבורה בשומרון כן תקף ערך צבור.
עוד אחד ממחדלי משרד התחבורה ולא היחיד באשכול הזה.

למה למשל קווי האשכול הזה לא כלולים בכרטוס המשותף בגוש דן במסגרת הרפורמה משנת 2011 (לא רפורמת הכרטיסים התקופתיים משנת 2016)?
מה ההבדל בדיוק בין קו 38 של אפיקים לבין קו 100 של אפיקים בנסיעות מפארק אפק לתחנת רכבת ראש העין צפון מלבד שיוכם המינהלי לאשכולות שונים?
שכמובן שאני לא מסכים אם זה, אבל מה שמוזר לי זה למה בנסיעות בתוך האזורים שיש בהם ערך צבור (נסיעה בגוש דן לדוגמה) בקווים שממשיכים לשומרון גם אז הערך צבור לא עובד, הרי הנהג בוחר בנסיעה בגוש דן במחשב הקטן הזה שלו אם אני מבקש.. לא?

כי משרד התחבורה לא השכיל לפתוח את ההסכם עם אפיקים בקשר

שכמובן שאני לא מסכים אם זה, אבל מה שמוזר לי זה למה בנסיעות בתוך האזורים שיש בהם ערך צבור (נסיעה בגוש דן לדוגמה) בקווים שממשיכים לשומרון גם אז הערך צבור לא עובד, הרי הנהג בוחר בנסיעה בגוש דן במחשב הקטן הזה שלו אם אני מבקש.. לא?
כי משרד התחבורה לא השכיל לפתוח את ההסכם עם אפיקים בקשר
לאשכול השומרון ולכלול בו ערך צבור.
אם קווי אשכול השומרון לא נכללים בהסדר הערך הצבור, הם לא נכללים גם בנסיעות בתוך גוש דן.

oshri1987sg

Active member
ערך צבור לא תקף בקווי אשכול יהודה ושומרון של חברת אפיקים

שאלה קטנה על רב-קו
ערך צבור לא תקף בקווי אשכול יהודה ושומרון של חברת אפיקים
שהם באופן כללי קוים: 81 181 86 186 286 89 189 389 185 285 284 וקוים נוספים,אך הוא תקף בקווי אשכול פתח תקוה-ראש העין של חברת אפיקים שהם קוים 87 47 7 16 22 וקוים נוספים

amitof2

New member
רב קו

שאלה קטנה על רב-קו
רב קו
אחלה כרטיס חחח
סתם הצחיק אותי מה שכתוב פה על הרב קו

מצב
הנושא נעול.
למעלה