אני רק אניח את זה כאן

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member
אני רק אניח את זה כאן

אני רק אניח את זה כאן

eduard123

New member
יותר אוטובוסים אגד

רגע...
מה עם ה-200 אוטובוסים סיניים שהם קנו... ?
יותר אוטובוסים אגד
בכלל, אני שואל אם אגד מייבאת יותר אוטובוסים. מחסור באוטובוסים מורגש ברחובות או אוטובוסים עם שתי קרונות.

0bama1

New member
אגד

יותר אוטובוסים אגד
בכלל, אני שואל אם אגד מייבאת יותר אוטובוסים. מחסור באוטובוסים מורגש ברחובות או אוטובוסים עם שתי קרונות.
אגד
אגד לא מייבא כלום .יש קרן הצטיידות שהממשלה מממנת כ200 אוטובוסים לשנה .שמחליפים עקרונית אוטובוסים ישנים .לצערי אתה רואה פחות אוטובוסים של אגד .כי אגד הפך לקטן והיד עוד נטוייה

tristis

New member
הקארמה של אגד השתנתה ברגע שאימצו את סמל א הבזוי

אני רק אניח את זה כאן
רק חברה שראשיה אטומים למציאות יכלה לשכור מעצב רשע שביזה את האלפבית העברי ולאשר סמל שהתנוסס על כל האוטבוסים ודקר בעיניים לרבים, רבים מאד.
למרות שכבר אז אגד התחילה להיות מנושלת מהבלעדיות שלה, זה היה הרגע המכריע שחרץ את גורלה. עם כזה סמל מבזה שמסתובב בכל כבישי ארצינו אין אפשרות לזכות בנקודות חיוביות.
אני בטוח שבמגמות לעיצוב ולטיפוגרפיה יעשו עבודות דוקטוראט על הלוגו של אגד.

Bus Nerd

Active member
דווקא הלוגו שלהם יפה לדעתי

רק חברה שראשיה אטומים למציאות יכלה לשכור מעצב רשע שביזה את האלפבית העברי ולאשר סמל שהתנוסס על כל האוטבוסים ודקר בעיניים לרבים, רבים מאד.
למרות שכבר אז אגד התחילה להיות מנושלת מהבלעדיות שלה, זה היה הרגע המכריע שחרץ את גורלה. עם כזה סמל מבזה שמסתובב בכל כבישי ארצינו אין אפשרות לזכות בנקודות חיוביות.
מודרניזציה של הלוגו הישן שלהם, שלא התאים לתקופה של היום ובמילא דמה יותר מדי ללוגו של דן.

tristis

New member
ייתכן שיפה, אבל מבזה את השפה העברית

מודרניזציה של הלוגו הישן שלהם, שלא התאים לתקופה של היום ובמילא דמה יותר מדי ללוגו של דן.

luckydude

Active member
לצערנו חצי מהעסקים בישראל מבזים את השפה העברית.

לפעמים נדמה שעסקים חושבים שאם הם ייתנו למותג שם בעברית הציבור יחשוב אותו לנחות. לכן אנחנו מקבלים מותגים כמו יס, הוט, פרטנר, דה וויס (דה וויס? באמת? חסרים מושגים בעברית? יכלו לקרוא לזה משהו כמו ״הקול קובע״ או אינספור שמות אחרים).

Ccyclist

Well-known member
The Voice היא זכיינות בינ"ל, השאר מותגים פרובינציאליים.

לפעמים נדמה שעסקים חושבים שאם הם ייתנו למותג שם בעברית הציבור יחשוב אותו לנחות. לכן אנחנו מקבלים מותגים כמו יס, הוט, פרטנר, דה וויס (דה וויס? באמת? חסרים מושגים בעברית? יכלו לקרוא לזה משהו כמו ״הקול קובע״ או אינספור שמות אחרים).
The Voice היא זכיינות בינ"ל, השאר מותגים פרובינציאליים.

trilliane

Well-known member
מנהל
בלי קשר לקארמה, הסמליל אכן דוקר בעין... עשו X במקום א.

בלי קשר לקארמה, הסמליל אכן דוקר בעין... עשו X במקום א.

0bama1

New member
קארמה

קארמה
זה ממש נכון .הסמל מזכיר סמל נאצי .

מצב
הנושא נעול.
למעלה