נתיב תחבורה ציבורית

מצב
הנושא נעול.
נתיב תחבורה ציבורית

נתיב תחבורה ציבורית
ממש מעצבן שנתיב התחבורה הציבורית מפוצצת במכוניות פרטיות ומאטות את התנועה. אני נוסעת כל יום על ז'בוטינסקי מפ"ת לתל אביב וכל המעצבנים שנכנסים לנתיב האוטובוס מאריכים לי את הדרך בלמעלה מ10!! דקות. מישהו יודע מי הגורם שאמור לטפל בזה? ממש בא לי שבכל צומת יעמוד שוטר תנועה וייתן דוחות לכל המגעילים הללו שלא מכבדים את הנתיב.

הגורם העיקרי זאת המשטרה

נתיב תחבורה ציבורית
ממש מעצבן שנתיב התחבורה הציבורית מפוצצת במכוניות פרטיות ומאטות את התנועה. אני נוסעת כל יום על ז'בוטינסקי מפ"ת לתל אביב וכל המעצבנים שנכנסים לנתיב האוטובוס מאריכים לי את הדרך בלמעלה מ10!! דקות. מישהו יודע מי הגורם שאמור לטפל בזה? ממש בא לי שבכל צומת יעמוד שוטר תנועה וייתן דוחות לכל המגעילים הללו שלא מכבדים את הנתיב.
הגורם העיקרי זאת המשטרה
והחל מהזמן האחרון גם לעיריות יש סמכויות שם.
כרגע סמכות להתקין מצלמות שבודקות מי נוסע בנתיב ולתת לו דו״ח, ובעתיד כנראה גם סמכות לפקחים לתת דוחות.

אז מה ממליץ?

הגורם העיקרי זאת המשטרה
והחל מהזמן האחרון גם לעיריות יש סמכויות שם.
כרגע סמכות להתקין מצלמות שבודקות מי נוסע בנתיב ולתת לו דו״ח, ובעתיד כנראה גם סמכות לפקחים לתת דוחות.
אז מה ממליץ?
לפנות למשטרת התנועה?
להזיק זה לא.

פנחס25

New member
ולמה אוטובוסים לא נוסעים על הנת"צ ?

נתיב תחבורה ציבורית
אני נוסע במקטעים הללו, והרבה אוטובוסים יוצאים מהתחנות ישר לתוך נתיב הנסיעה של רכב פרטי. ורק כשיש פקק האוטובוס חוזר לנתיב שלו.
&nbsp
כמו כן, רכבים עוצרים על הנתיב לדאבל פארקינג או ממתינים לחנייה שתתפנה.

orenhz

Member
ענית לעצמך על השאלה

אני נוסע במקטעים הללו, והרבה אוטובוסים יוצאים מהתחנות ישר לתוך נתיב הנסיעה של רכב פרטי. ורק כשיש פקק האוטובוס חוזר לנתיב שלו.
&nbsp
כמו כן, רכבים עוצרים על הנתיב לדאבל פארקינג או ממתינים לחנייה שתתפנה.
ענית לעצמך על השאלה

מצב
הנושא נעול.
למעלה