עדכונון - פרויקט A1 - מקטע א'

מצב
הנושא נעול.

GLSRA

Active member

למען שמירת כבודו של מדור שבתשתית בקטנה (אחיו הקטן של שבתשתית הגדול) לא אקרא לפוסט הזה בשם המלא שהרי מהותו של העדכון הוא לכתוב שאין לצערי כל עדכון משמעותי.

GLSRA

Active member
קבלן הכבילה והאיתות סיים את עבודתו והתקפל מהגזרה

למען שמירת כבודו של מדור שבתשתית בקטנה (אחיו הקטן של שבתשתית הגדול) לא אקרא לפוסט הזה בשם המלא שהרי מהותו של העדכון הוא לכתוב שאין לצערי כל עדכון משמעותי.
קבלן הכבילה והאיתות סיים את עבודתו והתקפל מהגזרה
לאחר מספר שבועות של פריסת כבילת התקשורת והאיתות לאורך המקטע, סיים הקבלן את העבודות. קיפל את הציוד, אסף את הגלילים הריקים והשאיר את המסילות שוממות בהמתנה ל SEMI שייכנס עם פריסת החשמול.

GLSRA

Active member
לאורך המקטע ממחלף ענבה במערב עד לגשר 6 במזרח.....

לאורך המקטע ממחלף ענבה במערב עד לגשר 6 במזרח.....
הניחו את הכבילה לתקשורת ולאיתות שמתכנסת במבנה השו"ב איילון.
ארונות החשמל ומוני נחשמל הותקנו בשטח, תמונות מהפילרים בגשר 1 מצורפות.

GLSRA

Active member
לא רק שהתקינו, סללו וחיברו, אלא שהמערכת אפילו עובדת, לפחות..

לא רק שהתקינו, סללו וחיברו, אלא שהמערכת אפילו עובדת, לפחות..
בחלקה.
ראו זה פלא, הסמאפורים על גשר 1 דולקים, דולקים ממש.
ואני שואל את עצמי, האם יידלקו מעתה ועד לפתיחת הקו אי שם בשנת 2018 במקרה הטוב ומאוחר יותר במקרה הרע ?
אני חייכתי למראה הרמזורים הדולקים. בכל מקרה, אם באחד הימים הקרובים יגיע קטר מכיוון ירושלים, ואם נהג הקטר לא ינמנם, אז הוא יבחין ברמזור הדולק ויעצור את הרכבת על גשר 1 המפואר.
תמונות מצורפות של הסמאפורים הדולקים מצורפות, קשה להבחין בנורות הדולקות אך תקוותי שתאמינו לי....

GLSRA

Active member
הסקרנות שכמעט הרגה את החתול

הסקרנות שכמעט הרגה את החתול
הייתי חייב לבחון זאת מקרוב, ואכן, כל המערכות על הגשר מחוברות ופעילות.
חיישני המעבר של חברת THALES מותקנות על שתי המסילות ומחוברות לעמודי האיתות.

GLSRA

Active member
מעבר לכך, לכל אורך המקטע עד לגשר 6, לא ראיתי שום עבודות בשטח

ברגע שבועז ידווח על תחילת העבודה של SEMI, ניתן יהיה לספק לכם הצצה על תחילת פרויקט החשמול, אבל זה כנראה רק בעוד כמה שבועות.

סופ"ש נעים לכולם

ברגע שבועז ידווח על תחילת העבודה של SEMI, ניתן יהיה לספק לכם הצצה על תחילת פרויקט החשמול, אבל זה כנראה רק בעוד כמה שבועות.

סופ"ש נעים לכולם

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה רבה! באמת מרתק לראות את המערכות

פועלות בשלב כה מוקדם.

GLSRA

Active member
מבחינתי יותר מפתיע ומוזר ממרתק.

פועלות בשלב כה מוקדם.
אני אעדיף לכתוב מרתק כשעמודי החשמולת הראשונים יחוברו לקרקע ........

Bus Nerd

Active member
לא כל כך מוזר

אני אעדיף לכתוב מרתק כשעמודי החשמולת הראשונים יחוברו לקרקע ........
לא כל כך מוזר
אני מניח שקבלן האיתות צריך לבדוק שהאיתות עובד, ולהוכיח את זה לרכבת. כמו שהקבלן שסולל את המסילות צריך להוכיח שהמסילה תקינה (למשל בקו העמק, החברה שהקימה את הקו שכרה קטר מרכבת ישראל כדי לבדוק אותו *לפני* המסירה)

GLSRA

Active member
קשת מודיעין - מידע משלים ?

קשת מודיעין - מידע משלים ?
באחד הפרסומים האחרונים של בועז בדף שלו, הוא מזכיר את מתן צווי עבודה לספקים שנבחרו לאחר מכרז על ידי ר"י בעבור פרויקט קשת מודיעין.
האם מי מהקוראים יכול להרחיב ? האם ידוע מתי ייכנסו לעבודה בשטח ?

בשבת האחרונה, הלכתי לראות אם יש סימנים כלשהם בשטחי התארגנות ועדיין לא ראיתי שום סימן מקדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה