הסינים משתלטים : הוולוו של סופרבוס הוצאו כמעט לחלוטין משימוש

מצב
הנושא נעול.

gsi13579

New member

בסניף עפולה וולוו עירונים נשארו רק כמה בודדים, סינים חדשים נרכשו והוכנסו לאשכול, וולוו שהיו חדישים לגמרי הוצאו משימוש
וולוו בינעירוניים הוצאו כולם משימוש והוכנסו מרצדסים וסינים
זהו, לא נראה יותר יותר וולוו בסופרבוס, לפחות לא בעפולה
אגב, ראיתי את סופרבוס סניף בית שמש ושם הם משתמשים באוטובוסים כל כך ישנים.. עוד מהתקופה שסופרבוס השתמשו בסמל הישן שלהם

אורי404

New member
בבית שמש פעילים מ-2009

בסניף עפולה וולוו עירונים נשארו רק כמה בודדים, סינים חדשים נרכשו והוכנסו לאשכול, וולוו שהיו חדישים לגמרי הוצאו משימוש
אגב, ראיתי את סופרבוס סניף בית שמש ושם הם משתמשים באוטובוסים כל כך ישנים.. עוד מהתקופה שסופרבוס השתמשו בסמל הישן שלהם
בבית שמש פעילים מ-2009
למעלה משבע שנים. מטבע הדברים תראי שם אוטובוסים ישנים. מתוכנן בהמשך לצאת מכרז חדש. ברב המכרזים החדשים (אם לא כולם) יש דרישה לאוטובוסים חדשים. אם לא יהיה משהו חריג במכרז בית שמש, אז גם שם תראי, בהפעלה החדשה אוטובוסים חדשים.

lironasmay13

New member

יש הרבה אוטובוסים ישנים בסופרבוס. אשכול בית שמש-פרוזדור ירושלים משתמשים בוולבו עירוני ובין עירוני וגם בכמה סינים בפרוזדור ירושלים.
בעפולה יש וולבו בין עירוני B12B ו- B9R (אפילו אני רואה כאלה בעיר שלי בקו 354-355-356 ויש גם וולבו עירוני בעפולה B7R ו- B12B עירוני שנשארו מתקופת קווים.. הם ממש אחלה

gsi13579

New member
בעפולה אין הרבה וולוו

יש הרבה אוטובוסים ישנים בסופרבוס. אשכול בית שמש-פרוזדור ירושלים משתמשים בוולבו עירוני ובין עירוני וגם בכמה סינים בפרוזדור ירושלים.
בעפולה יש וולבו בין עירוני B12B ו- B9R (אפילו אני רואה כאלה בעיר שלי בקו 354-355-356 ויש גם וולבו עירוני בעפולה B7R ו- B12B עירוני שנשארו מתקופת קווים.. הם ממש אחלה
בעפולה אין הרבה וולוו
הצי השולט הוא גולדן דרגון

מצב
הנושא נעול.
למעלה