כמה מילים טובות על משרד התחבורה

מצב
הנושא נעול.

nerya40

New member

רציתי לציין כמה מילים טובות על משרד התחבורה.
בשני מקרים יצא לי לפנות למשרד התחבורה וקיבלתי מהם מענה מהיר, מקצועי ומאוד שירותי.
פנייה ראשונה ביקשתי מהם שיוסיפו לקו 251 בראש העין תחנה ליד הבית שלי ולאחר בדיקות הודיעו לי שהנושא אושר והקו מתחיל לעצור גם בתחנה שציינתי בפניהם.
פעם נוספת הייתה בעקבות הרצון שלהם לבטל את הקו ולאחר פנייה שלי ואני מניח של עוד עשרות נוסעים אחרים הצליחה לשמור על הקו קיים.
זה רק מראה שבאמת הם יושבים ועושים את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר.
אני בדרך כלל לא מרבה לפנות למשרדי הממשלה השונים אבל אם קיבלתי מהם יחס כזה שירותי ומקצועי אני די חושב שהמדינה שלנו עובדת בצורה ממש טובה, הלא כך?

בישגד

New member
בהחלט, מ־2 מקרים בודדים אפשר להקיש לגבי כל התנהלות המדינה...

בשני מקרים יצא לי לפנות למשרד התחבורה וקיבלתי מהם מענה מהיר, מקצועי ומאוד שירותי.
פנייה ראשונה ביקשתי מהם שיוסיפו לקו 251 בראש העין תחנה ליד הבית שלי ולאחר בדיקות הודיעו לי שהנושא אושר והקו מתחיל לעצור גם בתחנה שציינתי בפניהם.
פעם נוספת הייתה בעקבות הרצון שלהם לבטל את הקו ולאחר פנייה שלי ואני מניח של עוד עשרות נוסעים אחרים הצליחה לשמור על הקו קיים.
אני בדרך כלל לא מרבה לפנות למשרדי הממשלה השונים אבל אם קיבלתי מהם יחס כזה שירותי ומקצועי אני די חושב שהמדינה שלנו עובדת בצורה ממש טובה, הלא כך?
ואם כבר קו 251, אי ביטולו הוא עוד עדות שמצטרפת לרבות אחרות לכך שמשרד התחבורה לא תמיד עושה את העבודה שלו ואוהב להיכנע לא פעם לבכיינות חסרת בסיס.

orchilit

New member

ואם כבר קו 251, אי ביטולו הוא עוד עדות שמצטרפת לרבות אחרות לכך שמשרד התחבורה לא תמיד עושה את העבודה שלו ואוהב להיכנע לא פעם לבכיינות חסרת בסיס.

S a m B o o k i

New member

אורי404

New member
כנראה היה צורך בקו 251 ולכן הוא נשאר לבסוף

הוא קוצר למסוף 2000. אם אני לא טועה, בראש העין מסלולו השתנה. אולי עדיין יש צורך בקו ולגמרי לא בטוח, שהייתה התבכיינות חסרת בסיס.

הקו קוצר למסוף 2000 וגם מספר הנסיעות שלו קוצץ מ-5 ל-3

הוא קוצר למסוף 2000. אם אני לא טועה, בראש העין מסלולו השתנה. אולי עדיין יש צורך בקו ולגמרי לא בטוח, שהייתה התבכיינות חסרת בסיס.
הצורך היחיד שעדיין יש בו זה הצורך מכורח ההרגל.
כמו "התיקונים" שנעשו בגוש דן לאחר רפורמת יולי 2011.

אורי404

New member
קו 251 ורפורמת 2011

הצורך היחיד שעדיין יש בו זה הצורך מכורח ההרגל.
כמו "התיקונים" שנעשו בגוש דן לאחר רפורמת יולי 2011.
קו 251 ורפורמת 2011
אני מודה, שאני לא מכיר את קו 251 מקרוב. ועדיין אולי בכל זאת היה צורך בקו הזה. אם אני לא טועה מסלול קו 250 ארוך יותר, בתוך ראש העין. כנראה יש אזורים שונים בראש העין, שעדיף, למרות הנסיעה דרך פתח תקווה לנסוע בקו 251. מה גם, שיש עומס תנועה בכבישים 5 ו-4 ולכן אולי באותן שעות עדיף קו 251. בעתיד הרחוק, כשיפעל הקו האדום של הרכבת הקלה, כנראה הדברים ישתנו ופחות יהיה צורך בקו 251.
אני גם לא כל כך מבין מה יש בפורום נגד קו 251. לא חסרים קווים אחרים, שהיה עדיף לבטל אותם או לכל הפחות לצמצם את כמות הנסיעות שלהם. אם אכן משתמשים בקו, לדעתי אין סיבה לבטל אותו. אלא אם זהו נהג ועוד מספר נוסעים מזדמנים, שגם אם מיניבוס היה פועל, היה בו עדיין מקום.

בנוגע לתיקונים, במירכאות או בלי מירכאות ברפורמה ב-2011. היו כל ביטולים מיותרים ושבמקומם לא הפעילו פתרונות שונים של קווים תדירים. בין השאר בגלל זה נעשו התיקונים. חלק אחר מהקווים ביטלו ללא סיבה הגיונית. אמנם נעשו שיפורים ברפורמת 2011, לעומת מה שהיה קודם לכן. אבל היו (ולמעשה עדיין יש ) בעיות שונות.

Ynhockey

New member
באיזו דרך פנית כדי לקבל תשובה לגבי קו 251? (ובכלל?)

באיזו דרך פנית כדי לקבל תשובה לגבי קו 251? (ובכלל?)

מצב
הנושא נעול.
למעלה