קו 239 - למה לפנות בוקר הוא נוסע דרך החשמונאים?

מצב
הנושא נעול.

danezeq

Member

קו 239 בת"א, קו מצויין במסלול נהדר נוסע ב5 ומשהו בבוקר ב"חלופה" דרך רח' החשמונאים והסינימטק.
גיליתי את זה כשראיתי את מספרו מופיע בשלט בתחנה ברח' קרליבך ליד הסינימטק.

מה?!?!

orchilit

New member
בגלל שאין פניה שמאלה מיגאל אלון לעזריאלי עד 9:00

קו 239 בת"א, קו מצויין במסלול נהדר נוסע ב5 ומשהו בבוקר ב"חלופה" דרך רח' החשמונאים והסינימטק.
גיליתי את זה כשראיתי את מספרו מופיע בשלט בתחנה ברח' קרליבך ליד הסינימטק.

מה?!?!
למעשה, במקור קו 239 (וגם 139 ז"ל) נסעו כמו 39 בין רדינג ליצחק שדה (כולל דרך הסינמטק). אולם לאחר ה"תיקונים" של מרץ 2012, בוטל 139 ו-239 הוסט ליגאל אלון , כדי שקו יעבור דרך עזריאלי במקום קו 9 שהוסט לעזריאלי ודרך השלום לצורך העניין בקיץ 2011, אך בשל כמה בכיינים הוא הוחזר ליצחק שדה וגשר מעריב כבר באוגוסט 2011. היות שהרמזור לא מאפשר פנייה שמאלה בבוקר מיגאל אלון לגבעת התחמושת (גשר מחלף השלום), הושאר המסלול המקורי שלו דרך יצחק שדה והסינמטק עד 8:45.

danezeq

Member
תודה. אני הייתי בטוח שמדובר רק בנסיעות

למעשה, במקור קו 239 (וגם 139 ז"ל) נסעו כמו 39 בין רדינג ליצחק שדה (כולל דרך הסינמטק). אולם לאחר ה"תיקונים" של מרץ 2012, בוטל 139 ו-239 הוסט ליגאל אלון , כדי שקו יעבור דרך עזריאלי במקום קו 9 שהוסט לעזריאלי ודרך השלום לצורך העניין בקיץ 2011, אך בשל כמה בכיינים הוא הוחזר ליצחק שדה וגשר מעריב כבר באוגוסט 2011. היות שהרמזור לא מאפשר פנייה שמאלה בבוקר מיגאל אלון לגבעת התחמושת (גשר מחלף השלום), הושאר המסלול המקורי שלו דרך יצחק שדה והסינמטק עד 8:45.
של 5 בבוקר. אחרי מה שאמרת אני מבין שמדובר גם בנסיעות של 6-9 בבוקר.
האתר של דן בנוי כך שאי אפשר לראות תמיד מתי יש "חלופות". (ה"כ-12 דקות" לא מפנה לחלופה.

orchilit

New member
בפורמט הקודם היה אפשר גם חלופות וגם את כלל הנסיעות

של 5 בבוקר. אחרי מה שאמרת אני מבין שמדובר גם בנסיעות של 6-9 בבוקר.
האתר של דן בנוי כך שאי אפשר לראות תמיד מתי יש "חלופות". (ה"כ-12 דקות" לא מפנה לחלופה.
בפורמט הקודם היה אפשר גם חלופות וגם את כלל הנסיעות
(ללא "התדירות" שזה בעצם לא תדירות , אלא מספר דקות בשעה (60) מחולק במספר הנסיעות הקיימות באותה שעה . נניח 12 זה אומר 5 נסיעות, לאו דווקא בהפרש הזה, זה יכול להיות גם 12:00, 12:16, 12:32, 12:45, 12:58.
&nbsp
הסיבה בטח שהנסיעות המוקדמות יוצאות גם כך, היא כדי לא לבלבל יותר מדיי את הנוסעים.

oshlick1

New member
השאלה למה הנסיעות שיוצאות מהטייסים ב-5:25 ו-5:45 נוסעות

דרך יצחק שדה כאשר ברור שהן מגיעות ליגאל אלון לפני 6:30 ויכולות לפנות שמאלה לרכבת השלום שבוודאי יש לה ביקוש רב בשעות האלה יותר מרחוב המסגר.

orchilit

New member
כמו שרשמתי לעיל - כדי להפחית את בלבול הנוסעים

דרך יצחק שדה כאשר ברור שהן מגיעות ליגאל אלון לפני 6:30 ויכולות לפנות שמאלה לרכבת השלום שבוודאי יש לה ביקוש רב בשעות האלה יותר מרחוב המסגר.
כמו שרשמתי לעיל - כדי להפחית את בלבול הנוסעים
הם רק צריכים לדעת שלפני 9 - דרך יצחק שדה, ואחרי - דרך עזריאלי.
(אגב בכיוון ההפוך הוא נוסע *רק* דרך עזריאלי, כלומר זה לא סימטרי בבוקר).

מצב
הנושא נעול.
למעלה