אגד עוברת לסיני...

מצב
הנושא נעול.

gsi13579

New member
סע בגולדן דרגון שנה לאחר רכישתו ותראה מה זה זבל סיני

אני נוסע הרבה ביוטונג של אגד תעבורה
בקו 100

מוכרח לציין שלהדיוט כמוני (נוסע פשוט שלא מתעניין יותר מדי באוטבווס שבו הוא נוסע), אני לא מרגיש שאני נוסע ב"זבל סיני", בעיקר מפריע לי הוילונות על החלונות (במקום מסכי גלילה) אבל אני די בטוח שהסינים יודעים לייצר גם מסכי גלילה, השאלה היא יותר מה הזמינו מהם.
סע בגולדן דרגון שנה לאחר רכישתו ותראה מה זה זבל סיני

gsi13579

New member
אני יודע.. תחילה מאוד התרשמתי מכניסת סופרבוס לעפולה

גולדן דרגון
כי אם כבר מהירות ממוצעת של 8 קמ"ש, אז לפחות שיהיה מזגן.
החברה עצמה גם מאוד נחמדה.. תמיד מקשיבה לציבור הנוסעים ולתלונות ציבור.. ומקפידה לשמור על הלו"ז ועל התנהגות ראויה של הנהגים
בתחילת דרכה האוטובוסים שלה של גולדן דרגון היו נהדרים.. חדשים מהניילון, עם ריח של חדש, מזגן חזק, מערכת כרטוס נוחה וצג ברור
לאחר מכן התקלות החלו.. תחילה התחילו המזגנים בהדרגה לדעוך .. אחר כך הריפודים החלו לצאת מהמקום.. בכמה מהאוטובוסים הייתה בעיה בדלתות.. אוטובוס אחד השמיע רעש חזק ומחריש אוזניים והיו גם תקלות בצג "עצור"
אני מצפה מסופרבוס לפחות לתקן את התקלות האלה ולוודאות שיקרה כמה שפחות או הפתרון המושלם שכנראה לא יקרה זה לרכוש אחרים.. אפילו יוטונג העיקר לא גולדן דרגון..

Ofekalef1

New member
אני לא מדבר על תקלות. אני מדבר על זה שהוא לא נוסע.

החברה עצמה גם מאוד נחמדה.. תמיד מקשיבה לציבור הנוסעים ולתלונות ציבור.. ומקפידה לשמור על הלו"ז ועל התנהגות ראויה של הנהגים
בתחילת דרכה האוטובוסים שלה של גולדן דרגון היו נהדרים.. חדשים מהניילון, עם ריח של חדש, מזגן חזק, מערכת כרטוס נוחה וצג ברור
לאחר מכן התקלות החלו.. תחילה התחילו המזגנים בהדרגה לדעוך .. אחר כך הריפודים החלו לצאת מהמקום.. בכמה מהאוטובוסים הייתה בעיה בדלתות.. אוטובוס אחד השמיע רעש חזק ומחריש אוזניים והיו גם תקלות בצג "עצור"
אני מצפה מסופרבוס לפחות לתקן את התקלות האלה ולוודאות שיקרה כמה שפחות או הפתרון המושלם שכנראה לא יקרה זה לרכוש אחרים.. אפילו יוטונג העיקר לא גולדן דרגון..
אני לא מדבר על תקלות. אני מדבר על זה שהוא לא נוסע.

Ofekalef1

New member
לא יודע איך האוטובוסים של סופרבוס.

למה לא נוסע ? הוא נוסע במהירות כמו כל אוטובוס
לא יודע איך האוטובוסים של סופרבוס.
האחד שהגיע מסופרבוס אל מטרודן, לא נוסע וכשאני אומר לא נוסע אני מתכוון שהוא מאיץ יותר לאט מהמכונות הכי ישנות של מטרודן, שהן כבר בנות 14 למיטב ידיעתי, וחלקן גרוטאות שלא היו מביישות שום מוסך לפירוק אוטובוסים. זה אשכרה סיוט לנסוע בו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה