סופרבוס החוצה!! הגולדן דרגון שלהם הוא פשוט גרוטאה

מצב
הנושא נעול.

gsi13579

New member

לא יודע לגבי אשכול בית שמש \ טבריה או יוקנעם אבל בעפולה סופרבוס מחזיקים באוטובוסים סינים מאוד לא מתוחזקים
נסעתי ובכל אוטובוס לא מתוחזק יש את התקלה שלו - אוטובוס אחד משמיע רעש חזק ומחריש אוזניים ככל הנראה מהמנוע, באוטובוס אחר יש מן צפצוף מוזר ואילו באחרים הבד של הכיסאות תלוש או קרוע, יש גם אוטובוסים ששלט "עצור" בהם נעקר מהמקום ואני לא מגזים! או כאלה שאם לוחצים עצור אז הרעש של העצור ממשיך עד שהנהג פותח את הדלתות.. "טי טי טי טי טי ככה כל הזמן"
אז אני ממש ממש מקווה שסופרבוס יפסיקו לרכוש גולדן דארגון ויחזרו שוב לקנות וולוו \ מאן או כל חברה אחרת.. רק לא סינית..
השירות שלהם לא רע, הצי שלהם לעומת זאת פשוט נוראי

mister K

New member
הם יפסיקו לרכוש רק אם הם יפסיקו לייבא

לא יודע לגבי אשכול בית שמש \ טבריה או יוקנעם אבל בעפולה סופרבוס מחזיקים באוטובוסים סינים מאוד לא מתוחזקים
נסעתי ובכל אוטובוס לא מתוחזק יש את התקלה שלו - אוטובוס אחד משמיע רעש חזק ומחריש אוזניים ככל הנראה מהמנוע, באוטובוס אחר יש מן צפצוף מוזר ואילו באחרים הבד של הכיסאות תלוש או קרוע, יש גם אוטובוסים ששלט "עצור" בהם נעקר מהמקום ואני לא מגזים! או כאלה שאם לוחצים עצור אז הרעש של העצור ממשיך עד שהנהג פותח את הדלתות.. "טי טי טי טי טי ככה כל הזמן"
אז אני ממש ממש מקווה שסופרבוס יפסיקו לרכוש גולדן דארגון ויחזרו שוב לקנות וולוו \ מאן או כל חברה אחרת.. רק לא סינית..
סופרבוס הם גם היבואן של גולדן דרגון. לכן הם ימשיכו לקנות אותו אפילו אם הוא זבל.
ובכלל, חברת סופרבוס מאז ומתמיד נודעה כחברה שקונה את הכי זול שאפשר.

gsi13579

New member
אז הם פשוט חבורת קמצנים עלובים

סופרבוס הם גם היבואן של גולדן דרגון. לכן הם ימשיכו לקנות אותו אפילו אם הוא זבל.
ובכלל, חברת סופרבוס מאז ומתמיד נודעה כחברה שקונה את הכי זול שאפשר.
כי באמת.. לנסוע באוטובוס שבו הריפודים לא מודבקים טוב לכיסא או עם מנוע מרעיש או עם עצור תלוש זה מאוד לא מקצועי מצדם
היה עדיף כבר את הוולוו פיונר של קווים שפעלו פעם

Bus Nerd

Active member
הוולוו האלו של קווים עדיין בפתח תקווה ומוחזקים בסלוטייפ

כי באמת.. לנסוע באוטובוס שבו הריפודים לא מודבקים טוב לכיסא או עם מנוע מרעיש או עם עצור תלוש זה מאוד לא מקצועי מצדם
היה עדיף כבר את הוולוו פיונר של קווים שפעלו פעם
(או ליתר דיוק, היום הם אמורים לצאת משם)
&nbsp
בפעם האחרונה שנסעתי באחד כזה, הנהג היה צריך לתת פול גז בניוטרל בכל עצירה ברמזור רק כדי שלא יכבה לו המנוע, ותוך כדי הנסיעה האוטובוס חרק, שיקשק והרעיש כאילו הוא עוד שנייה מתפרק. פעם אחרונה שנסעתי *מאחורי* אחד כזה, האוטובוס פלט עשן שחור כל פעם שהנהג לחץ על הגז ובקושי הצליח להאיץ.
&nbsp
אם האוטובוסים הסיניים של סופרבוס יותר גרועים מזה, אז המצב באמת על הפנים.

gsi13579

New member
אולי בפ"ת קווים מחזיקים בג'אנק אבל

(או ליתר דיוק, היום הם אמורים לצאת משם)
&nbsp
בפעם האחרונה שנסעתי באחד כזה, הנהג היה צריך לתת פול גז בניוטרל בכל עצירה ברמזור רק כדי שלא יכבה לו המנוע, ותוך כדי הנסיעה האוטובוס חרק, שיקשק והרעיש כאילו הוא עוד שנייה מתפרק. פעם אחרונה שנסעתי *מאחורי* אחד כזה, האוטובוס פלט עשן שחור כל פעם שהנהג לחץ על הגז ובקושי הצליח להאיץ.
&nbsp
אם האוטובוסים הסיניים של סופרבוס יותר גרועים מזה, אז המצב באמת על הפנים.
כשקווים פעלו בעפולה היו להם סה"כ אוטובוסים תקינים , עם מזגנים חזקים, ריפוד נורמלי וכריזה טובה.. ואף פעם לא נתקלתי בשלט עצור שנעקר או עצור שמצפצף עד להגעת התחנה באוטובוס של קווים
סופרבוס רק שנה וקצת בעפולה וכבר האוטובוסים שלהם הם פשוט על הפנים.. אם הם באמת מתכוונים להמשיך לרכוש סינים אז אשכולות ההפעלה שלה בבעיה גדולה...
&nbsp

Bus Nerd

Active member
בקווים הרבה פעמים הכריזה לא עובדת

כשקווים פעלו בעפולה היו להם סה"כ אוטובוסים תקינים , עם מזגנים חזקים, ריפוד נורמלי וכריזה טובה.. ואף פעם לא נתקלתי בשלט עצור שנעקר או עצור שמצפצף עד להגעת התחנה באוטובוס של קווים
סופרבוס רק שנה וקצת בעפולה וכבר האוטובוסים שלהם הם פשוט על הפנים.. אם הם באמת מתכוונים להמשיך לרכוש סינים אז אשכולות ההפעלה שלה בבעיה גדולה...
&nbsp
והפונט בשלט המורה על התחנה הבאה לא קריא (כל אות בגודל שונה). מבחוץ השלט גם מבזבז שניות יקרות בהצגת ההודעה "נסיעה טובה" במקום יעד הנסיעה (תזמנתי שלוש שניות של "נסיעה טובה". שלוש שניות זה זמן יקר כשצריך להחליט אם לתת ספרינט כדי לתפוס את האוטובוס הזה או לא)
&nbsp
לכל מי שנוסע בפתח תקווה וקריית אונו יש סיפורים רעים כאלו על "קווים".

gsi13579

New member
אממ גם בסופרבוס יש המון תקלות כאלה

והפונט בשלט המורה על התחנה הבאה לא קריא (כל אות בגודל שונה). מבחוץ השלט גם מבזבז שניות יקרות בהצגת ההודעה "נסיעה טובה" במקום יעד הנסיעה (תזמנתי שלוש שניות של "נסיעה טובה". שלוש שניות זה זמן יקר כשצריך להחליט אם לתת ספרינט כדי לתפוס את האוטובוס הזה או לא)
&nbsp
לכל מי שנוסע בפתח תקווה וקריית אונו יש סיפורים רעים כאלו על "קווים".
לפעמים הכריזה לא עובדת וגם הצג של התחנה הבאה לא.. לפעמים הכריזה עובדת אבל ברמה של לחשושים ולפעמים הצג של התחנה הבאה חצי ירוק וחצי אדום
וגם סופרבוס משתמשים בקורא כרטיסים שמראה "נסיעה טובה" ו"שבת שלום" בימי שישי.. אני לא אומר שקווים טובים אבל גם סופרבוס לא טובים יותר.. אולי הוולוו החורק שרכשו נרכש לפני כמה שנים טובות וסופרבוס רכשט את הזבל הסיני שלהם לפני שנה בלבד והוא כבר מתפרק..
למרות שכמו שאמרתי אם דן בצפון היו זוכים גם הם ככל הנראה היו רוכשים סינים אם דן בדרום רכשו
אני מחכה ליום שבו משרד התחבורה ידרוש מסופרבוס להוציא משימוש את האוטובוסים האלה.. גם של קווים וגם של סופרבוס.. וגם כמה גרוטאות שמחזיקות אגד ודן

שבת שלום

לפעמים הכריזה לא עובדת וגם הצג של התחנה הבאה לא.. לפעמים הכריזה עובדת אבל ברמה של לחשושים ולפעמים הצג של התחנה הבאה חצי ירוק וחצי אדום
וגם סופרבוס משתמשים בקורא כרטיסים שמראה "נסיעה טובה" ו"שבת שלום" בימי שישי.. אני לא אומר שקווים טובים אבל גם סופרבוס לא טובים יותר.. אולי הוולוו החורק שרכשו נרכש לפני כמה שנים טובות וסופרבוס רכשט את הזבל הסיני שלהם לפני שנה בלבד והוא כבר מתפרק..
למרות שכמו שאמרתי אם דן בצפון היו זוכים גם הם ככל הנראה היו רוכשים סינים אם דן בדרום רכשו
אני מחכה ליום שבו משרד התחבורה ידרוש מסופרבוס להוציא משימוש את האוטובוסים האלה.. גם של קווים וגם של סופרבוס.. וגם כמה גרוטאות שמחזיקות אגד ודן
שבת שלום

בנימה אישית: נהגתי עליהם בסופרבוס העמקים בתחילת דרכם שם.
גם לנהג הם על הפנים.

yair480

Active member
גם בבית שמש יש אוטובוסים סינים

אינני מרוצה מהם כי הם מתפרקים למרות שהם רק שנה על הכביש.
לא נוח לשבת בהם בגלל הריפוד,פלסטיקה גרועה מסביב ,לעיתים דלתות לא נפתחות עקב בעיות מכאניות.
מחכה שמטרופולין יזכו במכרז על בית שמש בעוד כשנה-שנתיים (ושהם לא ישכחו לגשת)

gsi13579

New member
אתם בבית שמש עם מזל..

אינני מרוצה מהם כי הם מתפרקים למרות שהם רק שנה על הכביש.
לא נוח לשבת בהם בגלל הריפוד,פלסטיקה גרועה מסביב ,לעיתים דלתות לא נפתחות עקב בעיות מכאניות.
מחכה שמטרופולין יזכו במכרז על בית שמש בעוד כשנה-שנתיים (ושהם לא ישכחו לגשת)
אתם בבית שמש עם מזל..
בעפולה ובכל העמקים סופרבוס פועלים רק שנה וקצת.. והם זכו במכרז הזה רק לפני שנתיים
אז יש זמן והרבה עד שסופרבוס יסיימו את זיכיון ההפעלה שלהם אם בכלל יסיימו בתקווה שלא יזכו שוב
בתקווה שגם קווים לא יזכו מחדש
אני בכלל רציתי שדן בצפון יזכו במכרז העמקים וסופרבוס במכרז צפון הנגב ובאר שבע במקום שדן תפתח כל הזמן חברות בנות
&nbsp

אורי404

New member
אפרופו ניסוי באוטובוס סיני
ניסוי ב"אגד"

ניסוי ב"אגד"
ב"אגד" יש ניסוי באוטובוס סיני עירוני. אם אני לא טועה "יוטונג". לפעמים פועל בקו 84 בגוש דן.

Ofekalef1

New member
יש גם גולדן דראגון בחיפה

ניסוי ב"אגד"
ב"אגד" יש ניסוי באוטובוס סיני עירוני. אם אני לא טועה "יוטונג". לפעמים פועל בקו 84 בגוש דן.
יש גם גולדן דראגון בחיפה

mauzer

New member
הנה הוא

ניסוי ב"אגד"
הנה הוא

צילמתי אותו לפני כחודש בקו 126 מחולון לת"א

מצב
הנושא נעול.
למעלה