עיצוב פנים טרמינל 1 בנתב"ג - זוועה

מצב
הנושא נעול.

יצאתי ללוות את ביתי לטיסה עם חברת איזיג'ט בטרמינל 1 בנתב"ג, ונדהמתי מעיצוב הפנים של אולם היוצאים,לטיסות בינלאומיות,
זה אולי מתאים לאולם ליווי חיילים למילואים,או ילדים לקייטנה.

התקרה היא "מחצלת" מתחתיה כל הקונסטרוקציה גלויה, וצבועה בצבעים שונים, כל עמוד\צינור בצבע שונה, בקיצור מראה זוועה מבחינה ארכיטקטונית,

למה לא עשו תקרה אקוסטית יפה בעיצובים יפים?

לטיסות לואו קוסט מגיע גם אולם לואו קוסט? זה מכובד?

בארץ רמת האדריכלים גבוהה למדי, חלק מהאדריכלים בארץ עושים עבודות עבור אזרחים וגופים שונים במדינות אירופה, ובעוד מדינות.

ניתן בהשקעה לא גדולה לבנות אולם יוצאים מכובד ומרשים, כמו האולם בטרמינל 3 שעשוי ברמה מאוד גבוהה.

מעניין למה משתמשים בכלל בטרמינל 1...

יצאתי ללוות את ביתי לטיסה עם חברת איזיג'ט בטרמינל 1 בנתב"ג, ונדהמתי מעיצוב הפנים של אולם היוצאים,לטיסות בינלאומיות,
זה אולי מתאים לאולם ליווי חיילים למילואים,או ילדים לקייטנה.

התקרה היא "מחצלת" מתחתיה כל הקונסטרוקציה גלויה, וצבועה בצבעים שונים, כל עמוד\צינור בצבע שונה, בקיצור מראה זוועה מבחינה ארכיטקטונית,

למה לא עשו תקרה אקוסטית יפה בעיצובים יפים?

לטיסות לואו קוסט מגיע גם אולם לואו קוסט? זה מכובד?

בארץ רמת האדריכלים גבוהה למדי, חלק מהאדריכלים בארץ עושים עבודות עבור אזרחים וגופים שונים במדינות אירופה, ובעוד מדינות.

ניתן בהשקעה לא גדולה לבנות אולם יוצאים מכובד ומרשים, כמו האולם בטרמינל 3 שעשוי ברמה מאוד גבוהה.
מעניין למה משתמשים בכלל בטרמינל 1...
איזה מקום חסר בטרמינל 3?

יש ביקורת גבולות בטרמינל 1? חשבתי שיש שם רק דלפקי צ׳ק אין.

בידוק בטחוני וביקורת גבולות.
אחרי הצ׳ק אין חוזרים באוטובוס לטרמינל 3, לא?
בפעם היחידה שהיתה לי טיסה מטרמינל 1 (לפני כחודשיים), היה לי כבר כרטיס עלייה למטוס שהדפסתי באינטרנט, ולא הייתי צריך להגיע לטרמינל 1 כלל - עברתי גם בידוק וגם ביקורת גבולות בטרמינל 3.
&nbsp

orchilit

New member
זה עובד רק כשיש לך מזוודת יד בלבד.

אחרי הצ׳ק אין חוזרים באוטובוס לטרמינל 3, לא?
בפעם היחידה שהיתה לי טיסה מטרמינל 1 (לפני כחודשיים), היה לי כבר כרטיס עלייה למטוס שהדפסתי באינטרנט, ולא הייתי צריך להגיע לטרמינל 1 כלל - עברתי גם בידוק וגם ביקורת גבולות בטרמינל 3.
&nbsp
יש תשאול, צ'ק אין, ביקורת גבולות (ללא מכונה להנפקת כרטיסים מגנטים, כך שמי שנוסע שם קצת נדפק), ובידוק בטחוני. אז מחכים לשאטל שייקח אותך לטרמינל 3 ישר לדיוטי פרי.
&nbsp
מי שהדפיס כרטיס באינטרנט ויש לו רק מזוודת יד/טרולי בלבד יכול להגיע ישר ל-3.

luckydude

Active member
תוך שנה אגב הטיסות מטרמינל 1

יש תשאול, צ'ק אין, ביקורת גבולות (ללא מכונה להנפקת כרטיסים מגנטים, כך שמי שנוסע שם קצת נדפק), ובידוק בטחוני. אז מחכים לשאטל שייקח אותך לטרמינל 3 ישר לדיוטי פרי.
&nbsp
מי שהדפיס כרטיס באינטרנט ויש לו רק מזוודת יד/טרולי בלבד יכול להגיע ישר ל-3.
כנראה יתופעלו מתוך טרמינל 1 ללא שילוב של טרמינל 3 בתהליך.
&nbsp
יקשה על מי שמתכוון להשתמש ברכבת אחרי טיסה אל נתב״ג או לא עושה צ׳ק אין לכבודה בטיסה יוצאת מהשדה.
&nbsp
&nbsp

Bus Nerd

Active member
גם בשדות תעופה בחו"ל לפעמים צריך שאטל פנימי לרכבת

כנראה יתופעלו מתוך טרמינל 1 ללא שילוב של טרמינל 3 בתהליך.
&nbsp
יקשה על מי שמתכוון להשתמש ברכבת אחרי טיסה אל נתב״ג או לא עושה צ׳ק אין לכבודה בטיסה יוצאת מהשדה.
&nbsp
&nbsp
גם בשדות תעופה בחו"ל לפעמים צריך שאטל פנימי לרכבת
זה לא כזה נורא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה