‫‫שרשור הכוונה ומודיעין 25/07‬‬‬ ‬

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
תשובה-

ממבצע סיני
צריך להגיע לרמלה ב 12:00.
תודה.
תשובה-
כדאי לצאת סביבות 10:45. לקחת 26 של אגד או 43 של דן עד צומת חולון, משם לפנות ימינה לתחנות לכיוון מזרח (על דרך השבעה/כביש 44) ולקחת 451 לרמלה - תחנה סופית תחנה מרכזית שנמצאת ליד קרית הממשלה. 451 יש כל 20 דק'.

Groove Agent1

New member
תודה רבה

תשובה-
כדאי לצאת סביבות 10:45. לקחת 26 של אגד או 43 של דן עד צומת חולון, משם לפנות ימינה לתחנות לכיוון מזרח (על דרך השבעה/כביש 44) ולקחת 451 לרמלה - תחנה סופית תחנה מרכזית שנמצאת ליד קרית הממשלה. 451 יש כל 20 דק'.
תודה רבה
moove it מראה לי גם את קווים 461 ו 151.
כשאני בודק את הקווים הללו באתר bus.co.il אני מגלה בכלל שקו 151 עובר באזור אחר בכלל ברמלה, רחוק מהתחנה המרכזית (אליה אני צריך להגיע).
&nbsp

haych

New member
לא מסתדרת עם ההגעה לעבודה כפ"ס - הוד השרון

‫‫שרשור הכוונה ומודיעין 25/07‬‬‬ ‬

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
היי,
התחלתי לעבוד אתמול באזור התעשיה נווה נאמן, ליד קניון שרונים. אני גרה במזרח כפ"ס והקו שהכי נגיש לי הוא 29.
בינתיים ההלוך בכל יום הוא פשוט סיוט ואני לא מצליחה להבין איך להגיע. כל יום אני בודקת בגוגל מפס ובמוביט, אבל בפועל יש הרבה בלאגן ואי דיוקים והדרך לוקחת לי כשעה ורבע (במקום 35-45 דקות, לפי האפליקציות).
ביום הראשון נסעתי בקו 29 לצומת רעננה ומשם עליתי על אוטובוס לירושלים שלפי המוביט עצר בקניון שרונים, אבל הנהג אמר שאין לו בכלל תחנת הורדה שם ועשה לי טובה כשהוריד אותי בכ"ז.
היום נסעתי עם קו 29 והחלפתי בתוך העיר לקו 11 - הדרך לקחה המון המון זמן.

מה היא הדרך הכי יעילה?

orchilit

New member
איפה במזרח כפ"ס את גרה ?

היי,
התחלתי לעבוד אתמול באזור התעשיה נווה נאמן, ליד קניון שרונים. אני גרה במזרח כפ"ס והקו שהכי נגיש לי הוא 29.
בינתיים ההלוך בכל יום הוא פשוט סיוט ואני לא מצליחה להבין איך להגיע. כל יום אני בודקת בגוגל מפס ובמוביט, אבל בפועל יש הרבה בלאגן ואי דיוקים והדרך לוקחת לי כשעה ורבע (במקום 35-45 דקות, לפי האפליקציות).
ביום הראשון נסעתי בקו 29 לצומת רעננה ומשם עליתי על אוטובוס לירושלים שלפי המוביט עצר בקניון שרונים, אבל הנהג אמר שאין לו בכלל תחנת הורדה שם ועשה לי טובה כשהוריד אותי בכ"ז.

מה היא הדרך הכי יעילה?
איפה במזרח כפ"ס את גרה ?

alantan

New member
אם הדרך לוקחת המון זמן זה בעיקר כי אין העדפה לאוטובוסים

היי,

מה היא הדרך הכי יעילה?
תכל'ס הקווים הללו נוסעים בדרך סבירה (דרך ויצמן ומגדיאל). אפשר גם עם החלפה ברחוב ויצמן לקו 571 שיוצא מת"מ כ"ס בשעות 6:40, 7:00 ו-7:35. אם את צריכה יותר מאוחר אפשר גם עם קווים 551, 561, 641 מצומת רעננה אבל קחי בחשבון שזה עלול לקחת יותר זמן משימוש בקו 11 או 571 ממרכז כפר סבא.
&nbsp
יש גם אפשרות אחרת בשעות מאוד מוגבלות ורק אם את מוכנה ללכת קצת ברגל והיא לקחת את קו 123 מנווה ימין (לפני הצומת של כביש 55 וכביש 40) בשעות 6:39 או 7:24. הוא פונה שמאלה לכביש 40 ויוריד אותך תוך כשש דקות בצומת עדנים, שזה כ-800 מטר הליכה לקניון שרונים.

561 גם יוצא מכפר סבא

תכל'ס הקווים הללו נוסעים בדרך סבירה (דרך ויצמן ומגדיאל). אפשר גם עם החלפה ברחוב ויצמן לקו 571 שיוצא מת"מ כ"ס בשעות 6:40, 7:00 ו-7:35. אם את צריכה יותר מאוחר אפשר גם עם קווים 551, 561, 641 מצומת רעננה אבל קחי בחשבון שזה עלול לקחת יותר זמן משימוש בקו 11 או 571 ממרכז כפר סבא.
&nbsp
יש גם אפשרות אחרת בשעות מאוד מוגבלות ורק אם את מוכנה ללכת קצת ברגל והיא לקחת את קו 123 מנווה ימין (לפני הצומת של כביש 55 וכביש 40) בשעות 6:39 או 7:24. הוא פונה שמאלה לכביש 40 ויוריד אותך תוך כשש דקות בצומת עדנים, שזה כ-800 מטר הליכה לקניון שרונים.
561 גם יוצא מכפר סבא

haych

New member
תודה רבה לכולם!

&nbsp
תודה רבה לכולם!
אין לי בעיה ללכת ברגל, ואני אפילו מעדיפה אם זה יקצר את הדרך.
אנסה את האלטרנטיבות שהצעתם. ממש תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה