בתחילת אוגוסט המסילות בין הוד השרון לת"א אוניברסיטה יושבתו

מצב
הנושא נעול.

במהלך שלושה ימים (מרביעי בערב עד מוצ"ש,כולל).
הפרטים יותר מורכבים - ביום חמישי בשעות השיא יופעלו רכבות בין בני ברק להוד השרון וכן יהיו שינויים בקטע ת"א מרכז - ת"א ההגנה, בדומה למה שהיה בהשבתה האחרונה בקו הזה.
לפירוט המדוייק צריך לקרוא את כל הודעת הרכבת.
http://rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/hod-hasharon-beer-sheva-03.08.aspx

Bus Nerd

Active member
חבל שלא מפעילים שירות מקוצר בין הוד השרון לת"א אוניברסיטה

הפרטים יותר מורכבים - ביום חמישי בשעות השיא יופעלו רכבות בין בני ברק להוד השרון וכן יהיו שינויים בקטע ת"א מרכז - ת"א ההגנה, בדומה למה שהיה בהשבתה האחרונה בקו הזה.
http://rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/hod-hasharon-beer-sheva-03.08.aspx
בתדירות נמוכה יותר מהרגיל (במקום לסגור את כל המקטע בתאריכים האלו), כך ששני הרציפים הבודדים של הקו הזה בת"א אוניברסיטה יספיקו לחניית הרכבות. זה לפחות היה מספק איזו רמה של שירות מינימלי להוד השרון, כפר סבא, ראש העין, פתח תקווה ובני ברק, ואנשים שיעדם תחנות דרומיות יותר בת"א היו יכולים להחליף לרכבת שכן נוסעת בת"א אוניברסיטה.

ערכתי את ההודעה - יפעילו ביום חמישי רכבות בין בני ברק

בתדירות נמוכה יותר מהרגיל (במקום לסגור את כל המקטע בתאריכים האלו), כך ששני הרציפים הבודדים של הקו הזה בת"א אוניברסיטה יספיקו לחניית הרכבות. זה לפחות היה מספק איזו רמה של שירות מינימלי להוד השרון, כפר סבא, ראש העין, פתח תקווה ובני ברק, ואנשים שיעדם תחנות דרומיות יותר בת"א היו יכולים להחליף לרכבת שכן נוסעת בת"א אוניברסיטה.
להוד השרון בשעות השיא.
זו השבתה דומה לזו שהייתה לפני מספר שבועות.
הפרטים המדוייקים יותר מורכבים ממה שכתבתי בהודעה וצריך לקרוא את הודעת הרכבת כולה.

Bus Nerd

Active member
כן, זה עוזר קצת... אבל אני באמת תוהה למה לא עושים יותר

להוד השרון בשעות השיא.
זו השבתה דומה לזו שהייתה לפני מספר שבועות.
הפרטים המדוייקים יותר מורכבים ממה שכתבתי בהודעה וצריך לקרוא את הודעת הרכבת כולה.
יש איזו סיבה תפעולית שאי אפשר, בתדירות נמוכה יותר אבל עדיין בכל השעות ולא רק בשעות השיא, להביא את הרכבות עד ת"א אוניברסיטה? חסר להם ציוד נייד או משהו?

אורי404

New member
גם הרכבות יוצאות מאוחר יותר

יש איזו סיבה תפעולית שאי אפשר, בתדירות נמוכה יותר אבל עדיין בכל השעות ולא רק בשעות השיא, להביא את הרכבות עד ת"א אוניברסיטה? חסר להם ציוד נייד או משהו?
גם הרכבות יוצאות מאוחר יותר
מיום רגיל. מה לעשות, יש אנשים שביום-יום נוסעים מוקדם יותר. צריכים להגיע לעבודה.

אבירם74

New member
קצת לא מובן לי הסדר ההסעות

לא יכלו לסדר הסעה בין תחנות בני ברק לתל אביב? ואת ההסעות בימי רביעי מהוד השרון לא יכלו לעשות לתל אביב ההגנה כמו בכיוון ההפוך?

DanBus43Maalit72

Active member
לא משתלם לעשות הסעות מתל אביב אוניברסיטה לתחנת בני ברק

לא יכלו לסדר הסעה בין תחנות בני ברק לתל אביב? ואת ההסעות בימי רביעי מהוד השרון לא יכלו לעשות לתל אביב ההגנה כמו בכיוון ההפוך?
לא משתלם לעשות הסעות מתל אביב אוניברסיטה לתחנת בני ברק
אם כבר יש את קווים 89, 266 וקו 189 וחלופותיו(8, 12, 389) שמגיעים לרמת החייל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה