‫‫שרשור הכוונה ומודיעין 21/07‬‬‬

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

limonada88

New member
ת.מ רמלה עד רחוב רחל אמנו במודיעין

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
ראיתי באתר של "קווים" שקו 18 מגיע למודיעין אבל אין במסלול את רחוב רחל אמנו

olli3

New member
מנהל
מרמלה ליעד שלך במועידין נוסעים כך>>>

ראיתי באתר של "קווים" שקו 18 מגיע למודיעין אבל אין במסלול את רחוב רחל אמנו
1. בשעות שיש קו 18 הוא המהיר והעדיף. יש לרדת ממנו בתחנת הרכבת מודיעין מרכז (קניון עזריאלי מודיעין). איך שיורדים מהאוטובוס, יש לחזור לכיכר ממנה הוא הגיע ולפנות שמאלה, לחצות לצד שמול הכניסה לעזריאלי ולעלות משם על קו 3 של קווים. אפשר להמשיך עם קו 18 לתחנה הסופית ולעלות שם על קו 3. התחנה הסופית היא העיריה-תחנה מרכזית ומשם קו 3 מתחיל את נסיעתו. אפשר לעשות את זה במידה ויש עוד זמן עד ליציאת קו 3 הבא, אחרת, סתם אפשר לפספס אותו...
&nbsp
2. קו 150 של קווים ממרכזית רמלה למודיעין. מקו זה יש לרדת בעיריה (רחוב דם המכבים), ומהמסוף (התחנה המרכזית) יש להמשיך עם קו 3. אם קו 3 כבר יצא, אפשר להמשיך עם קו 150 עד לתחנה "שדרות החשמונאים/זבולון" ומאותה התחנה להמשיך עם קו 3, אפשר גם לרדת תחנה אחת אחרי תחנה זו וגם ממנה להמשיך עם קו 3.
&nbsp
מקו 3 יש לרדת בתחנה הראשונה ברחוב שרה אמנו. לאחר הירידה יש לחזור אחורה לכיוון ממנו האוטובוס הגיע ובצומת הקרוב לפנות שמאלה לרבקה אמנו ושוב שמאלה לרחל אמנו.

limonada88

New member
תודה רבה

1. בשעות שיש קו 18 הוא המהיר והעדיף. יש לרדת ממנו בתחנת הרכבת מודיעין מרכז (קניון עזריאלי מודיעין). איך שיורדים מהאוטובוס, יש לחזור לכיכר ממנה הוא הגיע ולפנות שמאלה, לחצות לצד שמול הכניסה לעזריאלי ולעלות משם על קו 3 של קווים. אפשר להמשיך עם קו 18 לתחנה הסופית ולעלות שם על קו 3. התחנה הסופית היא העיריה-תחנה מרכזית ומשם קו 3 מתחיל את נסיעתו. אפשר לעשות את זה במידה ויש עוד זמן עד ליציאת קו 3 הבא, אחרת, סתם אפשר לפספס אותו...
&nbsp
2. קו 150 של קווים ממרכזית רמלה למודיעין. מקו זה יש לרדת בעיריה (רחוב דם המכבים), ומהמסוף (התחנה המרכזית) יש להמשיך עם קו 3. אם קו 3 כבר יצא, אפשר להמשיך עם קו 150 עד לתחנה "שדרות החשמונאים/זבולון" ומאותה התחנה להמשיך עם קו 3, אפשר גם לרדת תחנה אחת אחרי תחנה זו וגם ממנה להמשיך עם קו 3.
&nbsp
מקו 3 יש לרדת בתחנה הראשונה ברחוב שרה אמנו. לאחר הירידה יש לחזור אחורה לכיוון ממנו האוטובוס הגיע ובצומת הקרוב לפנות שמאלה לרבקה אמנו ושוב שמאלה לרחל אמנו.
תודה רבה

noname010

New member
הגעה ביום שישי לשיבא

הגעה ביום שישי לשיבא
שלום,
צריכה להגיע מחר (יום שישי) בסביבות 12 לבית החולים שיבא - לשער ליד שיקום מבוגרים.
חשבתי על שתי דרכים:
1. אוטובוס מתחנת שער דורי (בסיס תל השומר)
2. אוטובוס ממשטרת מסובים.
איזו דרך עדיפה, אילו קווים לקחת ומה התדירות שלהם?
תודה רבה ויום טוב

olli3

New member
מנהל
לא ציינת מהיכן את יוצאת לדרכך, קשה לעזור כך...

הגעה ביום שישי לשיבא
שלום,
צריכה להגיע מחר (יום שישי) בסביבות 12 לבית החולים שיבא - לשער ליד שיקום מבוגרים.
חשבתי על שתי דרכים:
1. אוטובוס מתחנת שער דורי (בסיס תל השומר)
2. אוטובוס ממשטרת מסובים.
איזו דרך עדיפה, אילו קווים לקחת ומה התדירות שלהם?
תודה רבה ויום טוב

noname010

New member
צודק. לא ניסחתי נכון את השאלה,

כוונתי הייתה שאני מתלבטת האם לצאת לדרך משער דורי או ממשטרת מסובים.
מה עדיף?
אני צריכה להגיע לשער של שיקום מבוגרים בשיבא וצריכה אוטובוס שמגיע ממש קרוב לשם ורצוי בתדירות גבוהה

olli3

New member
מנהל
בהנחה שאני יודע על איזה שער את מדברת (דורי)

כוונתי הייתה שאני מתלבטת האם לצאת לדרך משער דורי או ממשטרת מסובים.
מה עדיף?
אני צריכה להגיע לשער של שיקום מבוגרים בשיבא וצריכה אוטובוס שמגיע ממש קרוב לשם ורצוי בתדירות גבוהה
יש שניים על דרך דורי, אחד של הלשכת גיוס והשני שאני כל הזמ שוכח את השם שלו, יש מצב ששער שלכת שמו.
&nbsp
אם את חיילת, אז יש את קו 2 של קווים כל היום. יש מצב שניתן לעלות עליו מתוך לשכת הגיוס, אין לי מושג... קו 2 מגיע למסוף (איפה שהשער שממנו נכנסים לשיקום).
&nbsp
אם לא, יש משם גם את קווים 58/71/72 של קווים (מספר נסיעות בודדות) שמגיעים עד לשיקום מבוגרים ועוברים גם בשער שלפני שיקום מבוגרים. 71 היחיד שמשום מה מדלג על התחנה של השיקום.
&nbsp
ממשטרת מסובים אין שום דבר לתל השומר. נדרשת החלפה בצומת מסובים.

noname010

New member
לגבי קו 2,

יש שניים על דרך דורי, אחד של הלשכת גיוס והשני שאני כל הזמ שוכח את השם שלו, יש מצב ששער שלכת שמו.
&nbsp
אם את חיילת, אז יש את קו 2 של קווים כל היום. יש מצב שניתן לעלות עליו מתוך לשכת הגיוס, אין לי מושג... קו 2 מגיע למסוף (איפה שהשער שממנו נכנסים לשיקום).
&nbsp
אם לא, יש משם גם את קווים 58/71/72 של קווים (מספר נסיעות בודדות) שמגיעים עד לשיקום מבוגרים ועוברים גם בשער שלפני שיקום מבוגרים. 71 היחיד שמשום מה מדלג על התחנה של השיקום.
&nbsp
ממשטרת מסובים אין שום דבר לתל השומר. נדרשת החלפה בצומת מסובים.
לגבי קו 2,
לשאלתך אני לא חיילת. אי אפשר בכל זאת לקחת את הקו הזה?
ולגבי כל הקווים שציינת - מאיפה ובאיזה צד לוקחים אותם - מהצד של מחנה דורי או מהצד השני?

קו 2 לא פועל בימי שישי

לגבי קו 2,
לשאלתך אני לא חיילת. אי אפשר בכל זאת לקחת את הקו הזה?
ולגבי כל הקווים שציינת - מאיפה ובאיזה צד לוקחים אותם - מהצד של מחנה דורי או מהצד השני?
קו 2 לא פועל בימי שישי

הגעה מתחנת ההגנה לרחוב החרש

כיצד ניתן להגיע מתחנת ההגנה לרחוב החרש עם עגלת ילדים (מבלי לרדת במדרגות) האם יש איזו רמפה נסתרת באחת מפינות הגשר ?

Bus Nerd

Active member
מהסתכלות בgoogle street view

כיצד ניתן להגיע מתחנת ההגנה לרחוב החרש עם עגלת ילדים (מבלי לרדת במדרגות) האם יש איזו רמפה נסתרת באחת מפינות הגשר ?
נראה שיש מגרש חניה בקצה הצפון מערבי של הגשר עם שיפוע "קל" שיורד לרחוב החרש. תיאורטית אפשר ללכת עד לשם ואז לרדת בו. לא הכי סימפטי, ואני לא יודע אם הוא עדיין שם (הצילומים מ2015)

olli3

New member
מנהל
קיים

נראה שיש מגרש חניה בקצה הצפון מערבי של הגשר עם שיפוע "קל" שיורד לרחוב החרש. תיאורטית אפשר ללכת עד לשם ואז לרדת בו. לא הכי סימפטי, ואני לא יודע אם הוא עדיין שם (הצילומים מ2015)
קיים

מצב
הנושא נעול.
למעלה