עמוד השדרה
New member
פעימת שינויים רצינית בנסיעות ותיירות נצרת החל מיום ראשון17.7
פעימת שינויים רצינית בנסיעות ותיירות נצרת החל מיום ראשון17.7
[URL]http://www.ntt-buses.com/NewsDetails.aspx?id=693[/URL]
התוספת המעניינת ביותר:
קו חדש 833 בין נצרת עילית לתל אביב:
"
קו 833 נצרת עילית,נצרת-תל אביב (מסוף 2000 ארלוזורוב,חניון חנה וסע)
מסלול הנסיעה
הלוך מנצרת עילית: נצרת עילית שכ' הר יונה רח' דליה,רסקו,קניון לב העיר,מרכז מסחרי ביג פאשין,צ. נצרת דרום(אום ואסף),מחלף איכסאל,צומת אום אלפחם,צומת כפר קרע,מחלף נתניה,מכון וינגיט,צומת הסירה,מכללת לוינסקי,קניון רמת אביב, אוניברסיטת תל אביב,רמת אביב (רח' אינשטיין,רח' חיים לבנון),דרך נמיר,מסוף 2000 ארלוזורוב ת"א (רציף מס' 6)
חזור מתל אביב: מסוף 2000 ארלוזורוב ת"א (רציף מס' 6),דרך נמיר,רמת אביב(רח' חיים לבנון,רח' אינשטיין),אוניברסיטת תל אביב,קניון רמת אביב,דרך נמיר,מכללת לוינסקי,צומת הסירה,מכון וינגיט,מחלף נתניה,צומת כפר קרע,צומת אום אלפחם,מחלף איכסאל,צומת נצרת דרום(אום ואסף),מול מרכז מסחרי ביג פאשין,קניון לב העיר,רסקו,שכונת הר יונה רחוב דליה.
לו"ז הלוך: א-ה 5:00,6:00,7:00,8:00,11:00,12:00,13:00,14:00,17:00,18:00 שישי 5:00,6:00,7:00,8:00,11:00,12:00
שבת 20:35,21:30
לו"ז חזור:
א-ה 8:00,9:00,10:00,11:00,14:05,15:00,16:00,18:00,20:00,21:00 שישי 8:05,9:05,10:05,11:05,14:05,15:05
שבת 23:15,24:00
"
פעם ראשונה שהחברה מתפשטת לאזור המרכז וחודרת ל"טריטוריה" מובהקת של אגד.
פעימת שינויים רצינית בנסיעות ותיירות נצרת החל מיום ראשון17.7
[URL]http://www.ntt-buses.com/NewsDetails.aspx?id=693[/URL]
התוספת המעניינת ביותר:
קו חדש 833 בין נצרת עילית לתל אביב:
"
קו 833 נצרת עילית,נצרת-תל אביב (מסוף 2000 ארלוזורוב,חניון חנה וסע)
מסלול הנסיעה
הלוך מנצרת עילית: נצרת עילית שכ' הר יונה רח' דליה,רסקו,קניון לב העיר,מרכז מסחרי ביג פאשין,צ. נצרת דרום(אום ואסף),מחלף איכסאל,צומת אום אלפחם,צומת כפר קרע,מחלף נתניה,מכון וינגיט,צומת הסירה,מכללת לוינסקי,קניון רמת אביב, אוניברסיטת תל אביב,רמת אביב (רח' אינשטיין,רח' חיים לבנון),דרך נמיר,מסוף 2000 ארלוזורוב ת"א (רציף מס' 6)
חזור מתל אביב: מסוף 2000 ארלוזורוב ת"א (רציף מס' 6),דרך נמיר,רמת אביב(רח' חיים לבנון,רח' אינשטיין),אוניברסיטת תל אביב,קניון רמת אביב,דרך נמיר,מכללת לוינסקי,צומת הסירה,מכון וינגיט,מחלף נתניה,צומת כפר קרע,צומת אום אלפחם,מחלף איכסאל,צומת נצרת דרום(אום ואסף),מול מרכז מסחרי ביג פאשין,קניון לב העיר,רסקו,שכונת הר יונה רחוב דליה.
לו"ז הלוך: א-ה 5:00,6:00,7:00,8:00,11:00,12:00,13:00,14:00,17:00,18:00 שישי 5:00,6:00,7:00,8:00,11:00,12:00
שבת 20:35,21:30
לו"ז חזור:
א-ה 8:00,9:00,10:00,11:00,14:05,15:00,16:00,18:00,20:00,21:00 שישי 8:05,9:05,10:05,11:05,14:05,15:05
שבת 23:15,24:00
"
פעם ראשונה שהחברה מתפשטת לאזור המרכז וחודרת ל"טריטוריה" מובהקת של אגד.