מתי שונה מסלול קו 39 בהרצליה? לא ראיתי אף הודעה

מצב
הנושא נעול.

Citizen Y

New member

התברר לי במקרה שקו 39 של מטרופולין בהרצליה, בנסיעתו לכיוון כפר סבא, כבר אינו עובר בתחנה "משכית / יוחנן הסנדלר" (20378).
עד לא מזמן הקו עבר בתחנה זו בשני כיווני הנסיעה והיום התברר לי במקרה שהתחנה הוצאה ממסלול הקו.
האם זה פורסם איפשהו? לא ראיתי כל אזכור באתר או בכלל.

תודה

הייתה הודעה על כך באתר מטרופולין לפני כחודש וחצי - חודשיים

התברר לי במקרה שקו 39 של מטרופולין בהרצליה, בנסיעתו לכיוון כפר סבא, כבר אינו עובר בתחנה "משכית / יוחנן הסנדלר" (20378).
עד לא מזמן הקו עבר בתחנה זו בשני כיווני הנסיעה והיום התברר לי במקרה שהתחנה הוצאה ממסלול הקו.

תודה

Citizen Y

New member
תודה.אני לא מוצא זכר בשום מקום. הנה דוגמא לכישלון האפליקציות

גוגול מפות, מוביט, איפהבוס, תחנות, כל קו. כולן "יודעות" שהשתמשתי בתחנה הזו ו/או בקו הזה, והיו יכולות לשלוח הודעה אישית בדחיפה על השינוי.
וכמובן יש את הכרטיס החכם עצמו שבזכותו כל כך הרבה מידע נשמר לגביי... ואיך זה עזר לי בזמן אמת?

846

Active member
האפליקציות הן פרטיות והן

גוגול מפות, מוביט, איפהבוס, תחנות, כל קו. כולן "יודעות" שהשתמשתי בתחנה הזו ו/או בקו הזה, והיו יכולות לשלוח הודעה אישית בדחיפה על השינוי.
וכמובן יש את הכרטיס החכם עצמו שבזכותו כל כך הרבה מידע נשמר לגביי... ואיך זה עזר לי בזמן אמת?
האפליקציות הן פרטיות והן
לא "חייבות" לך שום דבר.......
כל מפתח עושה ככול העולה על רוחו.
אם היית משלם על מינוי כולשהו אז האפליקציה היתה יותר מחוייבת כלפיך

Citizen Y

New member
מחוייבות? לא רלוונטי.

האפליקציות הן פרטיות והן
לא "חייבות" לך שום דבר.......
כל מפתח עושה ככול העולה על רוחו.
אם היית משלם על מינוי כולשהו אז האפליקציה היתה יותר מחוייבת כלפיך
מחוייבות? לא רלוונטי.
אני דיברתי במובן הפילוסופי, אבל אם אתה מעוניין להיכנס לנושא הטכני- המידע כבר קיים בחלק מהאפליקציות האלה ובהינתן זאת, מימוש הפונקציונאליות הזאת הוא עניין של יום עבודה למתכנת. התוצאה היא משתמש מאושר שלא יעבור למתחרה. לשלם מינוי? אתה לא מחובר לשוק.
חלק מהתוכנות הללו אוספות מידע על המשתמשים. יש הסכם בלתי כתוב בין משתמשים בתוכנות כאלה למפתחי התוכנה- המשתמשים מוכרים את פרטיותם אבל האפליקציות יתנו להם להנות מכך כדי להצדיק את איסוף הנתונים.

כמובן שלא כל התוכנות שהזכרתי אוספות נתונים. כמובן שאף אחד לא מחוייב לכלום, אבל בהינתן בכך שאני מסתובב עם מכשיר מעקב בכיס ומפקיר בו את כל המידע על חיי היית מצפה שהנקודות יתחברו. או זה, או שלפחות ימציאו כבר את המכוניות המעופפות שתמיד הבטיחו לנו

דרך אגב, אפליקציית כל-קו אינה פרטית

846

Active member
רלוונטי לחלוטין, אתה סומך על כך שאדם פרטי

מחוייבות? לא רלוונטי.
אני דיברתי במובן הפילוסופי, אבל אם אתה מעוניין להיכנס לנושא הטכני- המידע כבר קיים בחלק מהאפליקציות האלה ובהינתן זאת, מימוש הפונקציונאליות הזאת הוא עניין של יום עבודה למתכנת. התוצאה היא משתמש מאושר שלא יעבור למתחרה. לשלם מינוי? אתה לא מחובר לשוק.
חלק מהתוכנות הללו אוספות מידע על המשתמשים. יש הסכם בלתי כתוב בין משתמשים בתוכנות כאלה למפתחי התוכנה- המשתמשים מוכרים את פרטיותם אבל האפליקציות יתנו להם להנות מכך כדי להצדיק את איסוף הנתונים.

כמובן שלא כל התוכנות שהזכרתי אוספות נתונים. כמובן שאף אחד לא מחוייב לכלום, אבל בהינתן בכך שאני מסתובב עם מכשיר מעקב בכיס ומפקיר בו את כל המידע על חיי היית מצפה שהנקודות יתחברו. או זה, או שלפחות ימציאו כבר את המכוניות המעופפות שתמיד הבטיחו לנו

דרך אגב, אפליקציית כל-קו אינה פרטית
רלוונטי לחלוטין, אתה סומך על כך שאדם פרטי
ישתף אותך במידע שהוא אסף בלי שום חוזה בינך לבינו.
לכן לא תמיד ניתן לסמוך על מידע "חינמי", אפילו לא על ויקיפדיה למשל.
כמובן שלבעל האפליקציה יש עיניין במתן שרות כדי להתפרנס מהפירסומות והתוצרים הנילווים אבל במיקרה ו"פישל" אין למי לבוא בטענות.

olli3

New member
מנהל
באתר מטרופולין תוכל להפעיל שירות אישי שיעדכן אותך בשינויים

בקווים שתבחר. את יכול לבחור קו אחד או מספר קווים ולקבל עליהם עדכונים במייל לכשיהיו, על שינוי מסלול קבוע, שינוי בתדירות, שינ ו במסלול באופן זמני וכו'.

Citizen Y

New member
אדיר
תודה!

בקווים שתבחר. את יכול לבחור קו אחד או מספר קווים ולקבל עליהם עדכונים במייל לכשיהיו, על שינוי מסלול קבוע, שינוי בתדירות, שינ ו במסלול באופן זמני וכו'.
אדיר
תודה!

אבל 39 נוסע דרך גלגלי הפלדה בדרכו לאבא אבן

תודה
איך משכית?
אגב משכית: אני הפסקתי ליסוע ברכב פרטי (כנהג) ברחוב הזה.
המשטרה התלבשה על הרחוב ונותנת דוחות על דברים הזויים.
ראו הוזהרתם...
&nbsp

Citizen Y

New member
היה לו מסלול קצת מוזר

איך משכית?
אגב משכית: אני הפסקתי ליסוע ברכב פרטי (כנהג) ברחוב הזה.
המשטרה התלבשה על הרחוב ונותנת דוחות על דברים הזויים.
ראו הוזהרתם...
&nbsp
היה לו מסלול קצת מוזר
כשבא מכיוון המרינה, על אבא אבן, היה פונה שמאלה למשכית, שמאלה למדינת היהודים, שמאלה לגלגלי הפלדה ושוב שמאלה לאבא אבן (והפעם לא פונה שוב למשכית אלא ממשיך ישר...)

מצב
הנושא נעול.
למעלה