אפליקציה לתחבורה ציבורית וCAR2GO

מצב
הנושא נעול.

sonny1234

New member

האם יש אפליצקיה מומלצת ופשוטה לתחבורה ציבורית בארץ (דגש על איזור המרכז) שבה אני יכול לרשום כתובת מקור וכתובת יעד והאפליקציה בדיוק אומרת איזה קוי (אגד/דן/רכבת) לקחת ואיפה לרדת?

לגבי קאר טו גו- האם אין חשש שילבישו עליך שריטות ודפיקות שנעשו ע"י אחרים (שהרי אף אחד לא בודק לפני ואחרי החזרה את הרכבים= ובפועל הם יכולים להלביש עליך חוב של אלפי שקלים שעשה ע"י אחרים. וגם אם תבדוק את הרכב לפני ההשכרה, אתה די מוגבל בזמן, ולו תוכל לרשום כל שריטה שראית (ואולי גם לא תבחין בחלקם))?

תודה מראש!

tzvika pick

New member
תשובות

האם יש אפליצקיה מומלצת ופשוטה לתחבורה ציבורית בארץ (דגש על איזור המרכז) שבה אני יכול לרשום כתובת מקור וכתובת יעד והאפליקציה בדיוק אומרת איזה קוי (אגד/דן/רכבת) לקחת ואיפה לרדת?

לגבי קאר טו גו- האם אין חשש שילבישו עליך שריטות ודפיקות שנעשו ע"י אחרים (שהרי אף אחד לא בודק לפני ואחרי החזרה את הרכבים= ובפועל הם יכולים להלביש עליך חוב של אלפי שקלים שעשה ע"י אחרים. וגם אם תבדוק את הרכב לפני ההשכרה, אתה די מוגבל בזמן, ולו תוכל לרשום כל שריטה שראית (ואולי גם לא תבחין בחלקם))?

תודה מראש!
תשובות
יש מלא אפליקיות כאלו שיודעות לתת לך הכוונה - moovit, איפה בוס ואפילו גוגל מפות. רק תבחר איזו אחת נוחה לך יותר וצא לדרך.

לגבי קארטוגו - אני לקוח שלהם כבר איזה 5 שנים. היו תקופות שלקחתי מהם המון מכוניות והייתי מגיע גם לחיובים של אלפי שקלים בחודש ויש תקופות, כמו בשנה האחרונה, שיצא לי לקחת רכב פעם בחצי שנה.
בוודאי שהם יכולים להלביש עליך שריטות אבל בפועל אני יכול להגיד שלך שמעולם לא הלבישו עלי שריטה. כמעט תמיד הייתי בודק את הרכב לפני הנסיעה, אני לא יודע למה אתה מחליט שאף אחד לא בודק. ברוב המקרים כל השריטות והמכות הופיעו כבר בחוברת ובמקרים שלא התקשרתי, דיווחתי ונסעתי לדרכי. זה נכון במיוחד ברכבים המסחריים שלהם, שתמיד מכוסחים מכל הכיוונים. ברכבים הקטנים בדרך כלל אין בעיות.
אגב, היו לי גם מקרים שבדקתי את הרכב והחלטתי שהוא לא כשיר לנסיעה. למשל, כשגיליתי פנס שרוף והנסיעה הייתה בלילה. בלי ויכוחים העבירו את ההזמנה שלי לרכב סמוך למרות שהיה מקטגוריה יקרה יותר.

בכל מקרה אם אתה חושש משריטות אתה יכול לקנות מהם בכמה עשרות שקלים לחודש ביטוח שכולל ביטול השתתפות עצמית ואז באמת אין לך שום סיבה לבדוק את הרכב או לחשוש משריטות.

גם אני, כמו צביקה, השתמשתי ב-car2go הרבה

תודה מראש!
גם אני, כמו צביקה, השתמשתי ב-car2go הרבה
ובניגוד אליו אני לא בודק את הרכב לפני שאני נוסע, ובכל זאת מעולם לא "הלבישו" עליי כלום. זאת חברה עם שירות מהטובים בארץ. פעם הם הזמינו לי מונית על חשבונם מהבית עד הרכב וחזרה כי היתה בעיה עם רכב שהזמנתי והיו צריכים להעביר את ההזמנה לרכב רחוק יותר.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה