הרב קו שלי מת האם איבדתי את החוזים שהיו שם?

עידן 8888

New member

ענייני רב-קו ושות'
היום כמו בכל חודש נסעתי לבקר את הורי שבחיפה (אני גר במרכז)

נשארו לי כמה יתרות בכרטיסיה שלי בקו הרכבת תל אביב חיפה (4 נסיעות נכון להיום בבוקר) הכל היה בסדר עד שהגעתי לחיפה ואף הספקתי להטעין חופשי יומי ברב קו באחת ממכונות המטרונית אבל אחרי שביקרתי את הורי ונסעתי הלאה לבקר את חברי המכשיר התיקוף של המטרונית לא זיהה את הרב קו שלי.

תחילה חשבתי שיש אולי בעייה במכשירי התקוף של המטרונית אבל שחזרתי לתחנת הרכבת בחיפה ושרציתי להעביר את הרב קוו כדי לנסוע לתל אביב הרב קוו לא עבר בשער הרכבת למרות שניסיתי כמה פעמים. השער היציאה של הרכבת פשוט לא זיהה את הרב קו

לא הייתה בידי הקבלה של הכרטיסייה שקניתי ברכבת כי זה היה לפני כמה חודשים טוב לא נורא אמרתי לעצמי קניתי כרטיס במכונה האוטומטית גם ככה כל חודש אני בחיפה פעם הבאה אשתמש בכרטיסייה.

במהלך הנסיעה שהגיע הכרטיסן לעשות ביקורת כרטיסים והראתי לו את הכרטיס הנייר החד פעמי ביקשתי ממנו שיסתכל במכשיר תקוף שלו אם הוא מזהה את הרב קו שלי וזה מה שהכרטיסין עשה הוא הכניס את הרב קו שלי למכונה שלו ואמר לי שהרב קוו לא מזוהה בכלל על ידי המכשיר כאילו הוא מת

שחזרתי לתל אביב האוטובוס לא זיהה את הרב קו שלי ואת החופשי חודשי שיש לי בכלל, הראתי לנהג את הקבלה של החופשי חודשי והוא נתן לי לנסוע והמליץ לי ללכת לסדר זאת ביום ראשון את הרב קו שלי

השאלה שלי היא
יש לי הרבה חוזים על הרב קו
חופשי חודשי לחודש מאי (ויש לי קבלה)
כרטיסייה ברכבת תל אביב - חיפה (ונשארו לי עוד 3 נסיעות)
כרטיסייה בסיטי פס (4 נסיעות)
ערך צבור (לנסיעות הבין עירוניות שלי)

חוץ מלחופשי חודשי שלי אין לי קבלות אחרות
הרב קו שלי באופן מפתיע לא מתפקד יותר למרות שהיום בבוקר הוא תיפקד כרגיל
למען האמת הוא אצלי מסוף 2008 והונפק על ידי דן

השאלה שלי היא האם איבדתי את החוזים האחרים שלי או שניתן יהיה להציל אותם שאוציא רב קו חדש ביום ראשון?

לך לתחנת על הקו של החברה שבה הנפקת את הכרטיס

היום כמו בכל חודש נסעתי לבקר את הורי שבחיפה (אני גר במרכז)

נשארו לי כמה יתרות בכרטיסיה שלי בקו הרכבת תל אביב חיפה (4 נסיעות נכון להיום בבוקר) הכל היה בסדר עד שהגעתי לחיפה ואף הספקתי להטעין חופשי יומי ברב קו באחת ממכונות המטרונית אבל אחרי שביקרתי את הורי ונסעתי הלאה לבקר את חברי המכשיר התיקוף של המטרונית לא זיהה את הרב קו שלי.

תחילה חשבתי שיש אולי בעייה במכשירי התקוף של המטרונית אבל שחזרתי לתחנת הרכבת בחיפה ושרציתי להעביר את הרב קוו כדי לנסוע לתל אביב הרב קוו לא עבר בשער הרכבת למרות שניסיתי כמה פעמים. השער היציאה של הרכבת פשוט לא זיהה את הרב קו

לא הייתה בידי הקבלה של הכרטיסייה שקניתי ברכבת כי זה היה לפני כמה חודשים טוב לא נורא אמרתי לעצמי קניתי כרטיס במכונה האוטומטית גם ככה כל חודש אני בחיפה פעם הבאה אשתמש בכרטיסייה.

במהלך הנסיעה שהגיע הכרטיסן לעשות ביקורת כרטיסים והראתי לו את הכרטיס הנייר החד פעמי ביקשתי ממנו שיסתכל במכשיר תקוף שלו אם הוא מזהה את הרב קו שלי וזה מה שהכרטיסין עשה הוא הכניס את הרב קו שלי למכונה שלו ואמר לי שהרב קוו לא מזוהה בכלל על ידי המכשיר כאילו הוא מת

שחזרתי לתל אביב האוטובוס לא זיהה את הרב קו שלי ואת החופשי חודשי שיש לי בכלל, הראתי לנהג את הקבלה של החופשי חודשי והוא נתן לי לנסוע והמליץ לי ללכת לסדר זאת ביום ראשון את הרב קו שלי

השאלה שלי היא
יש לי הרבה חוזים על הרב קו
חופשי חודשי לחודש מאי (ויש לי קבלה)
כרטיסייה ברכבת תל אביב - חיפה (ונשארו לי עוד 3 נסיעות)
כרטיסייה בסיטי פס (4 נסיעות)
ערך צבור (לנסיעות הבין עירוניות שלי)

חוץ מלחופשי חודשי שלי אין לי קבלות אחרות
הרב קו שלי באופן מפתיע לא מתפקד יותר למרות שהיום בבוקר הוא תיפקד כרגיל
למען האמת הוא אצלי מסוף 2008 והונפק על ידי דן

השאלה שלי היא האם איבדתי את החוזים האחרים שלי או שניתן יהיה להציל אותם שאוציא רב קו חדש ביום ראשון?
הם יחליפו לך אותו, ויעבירו מה שהם יכולים.
מה שהם לא יכולים, הם יתנו לך דף אישור ואתה ניגש איתו לחברות הרלוונטיות.
בנוסף, אם הוא מ2008, והכרטיס תקף ל8 שנים.
יתכן שזו הסיבה ובדיוק באותו היום פג תוקפו.

עידן 8888

New member
הנפקתי את הכרטיס בדצמבר 2008

הנפקתי את הכרטיס בדצמבר 2008
כלומר טרם חלפו 8 שנים מיום ההנפקה
את הכרטיס הנפיקה לי דן
אלך מחר להנפיק רב קוו חדש
ידוע לך אם בשעות אחרי הצהריים נגיד 17:00 בערך האם יש הרבה תור במרכזי השירות שלהם?

עידן 8888

New member
עדכון + שאלה

עדכון + שאלה
הייתי היום בבוקר בעמדה של חברת דן בה הניפקתי את הרב קו איי שם בסוף שנת 2008

תחילה הונפק לי רב קו חדש ואחר כך ניסה העובד להעביר לי את היתרות לכרטיס החדש שלי והא לא הצליח

כל ניסיונותיו לא הצליחו למרות שהוא ניסה כמה פעמים

את החופשי החודשי לחודש הזה למען האמת הטענתי בחברת קווים והעובד המליץ לי לנסוע לתחנה מרכזית פתח תקווה לחברת קווים בגלל שאת החופשי החודשי האחרון שלי הנפקתי שם ואולי על הדרך הם גם יצליחו במה שדן נכשלו וזה להעביר את יתר החוזים שהיו לי לכרטיס החדש

הגעתי לקווים וגם שם העובדת שהייתה שם לא הצליחה

היא אמרה לי שעליה לחסום את הכרטיס (לא הצלחתי להבין למה) ולבוא שוב מחר אליהם אבל הכרטיס התקול צריך לבינתיים להישאר שם אך לא בטוח שיצליחו לשחזר לי את החוזים

שאלתי אותה רגע קניתי חופשי חודשי האם עליי לשלם מכיסי כעת על נסיעות שוב

התשובה שלה הייתה כן

יצאתי עצבני ונרגז מאד

השאלה שלי היא אם באמת לא יצליחו לשחזר לי את החוזים מה בדיוק אעשה?
למי עליי לפנות בתלונה?
לדן? (הרב קוו הונפק על ידם)
לקווים? (טוב בעצם יש לי עוד חוזים ולא נראה לי שהאשמה צריכה להיות על חברות נוספות)
או למשרד התחבורה?

ומי יפצה על כסף שאני מוציא כעת על נסיעות?

עידן 8888

New member
מישהו בכל זאת יודע?

עדכון + שאלה

תחילה הונפק לי רב קו חדש ואחר כך ניסה העובד להעביר לי את היתרות לכרטיס החדש שלי והא לא הצליח

את החופשי החודשי לחודש הזה למען האמת הטענתי בחברת קווים והעובד המליץ לי לנסוע לתחנה מרכזית פתח תקווה לחברת קווים בגלל שאת החופשי החודשי האחרון שלי הנפקתי שם ואולי על הדרך הם גם יצליחו במה שדן נכשלו וזה להעביר את יתר החוזים שהיו לי לכרטיס החדש

היא אמרה לי שעליה לחסום את הכרטיס (לא הצלחתי להבין למה) ולבוא שוב מחר אליהם אבל הכרטיס התקול צריך לבינתיים להישאר שם אך לא בטוח שיצליחו לשחזר לי את החוזים

התשובה שלה הייתה כן

יצאתי עצבני ונרגז מאד

למי עליי לפנות בתלונה?
לקווים? (טוב בעצם יש לי עוד חוזים ולא נראה לי שהאשמה צריכה להיות על חברות נוספות)
או למשרד התחבורה?

מישהו בכל זאת יודע?
?

יתכן שניתן להעביר את הנסיעות רק 3 ימים אחרי שהכרטיס מושבת

עדכון + שאלה

התשובה שלה הייתה כן

יצאתי עצבני ונרגז מאד

למי עליי לפנות בתלונה?
או למשרד התחבורה?

לא יודע מה הנוהל, אבל כשהכרטיס אובד זה 3 ימים.
&nbsp
את הכסף אתה צריך להגיש בקשה בפניות הציבור של החברות ששילמת להן.
מסורבל אבל עד שלא תעבוד מסלקה מרכזית כמו שצריך, זה המצב.

עידן 8888

New member
עידכון לגבי מה שקרה לי היום

לא יודע מה הנוהל, אבל כשהכרטיס אובד זה 3 ימים.
&nbsp
את הכסף אתה צריך להגיש בקשה בפניות הציבור של החברות ששילמת להן.
מסורבל אבל עד שלא תעבוד מסלקה מרכזית כמו שצריך, זה המצב.
עידכון לגבי מה שקרה לי היום
היום בבוקר קניתי חופשי יומי ונסעתי בסיום יום העבודה לתחנה מרכזית פתח תקווה

הבחורה שהייתה שם זיהתה אותי וביקשה ממני את הרב קוו שלי ואחרי המתנה אמרה לי שהיא הצליחה להעביר לי את כל החוזים לא לפני שהיא ביקשה ממני את הקבלה של החופשי החודשי שהטענתי דרך קווים

אבל שעליתי לאוטובוס וביקשתי בירור יתרות אני מגלה שברב קוו היתרות שיש לי הן רק של החופשי היומי שהטענתי ברב קוו החדש והחופשי חודשי שהטענתי בעצם דרך קווים

האם בעצם איבדתי את החוזים האחרים שהיו לי או שזה עניין של כמה ימים עד שהחוזים הללו יחזרו לרב קוו שלי?

ולגבי החופשי היומי למי בעצם לפנות ולבקש את הכסף? (קניתי את זה דרך נהג של דן היום שעליתי לאוטובוס אז האם עליי לפנות לדן?)

למעלה