עוד אחד מפולין מה היה הרישוי שלא

yeh11

New member

אגד בפולין התמונות מתוך אתר פולני

Paper Gahan

New member
גדול! חבל שההנחיות של משרד התחבורה לא מאפשרות

להחזיק אוטובוסים יותר שנים.
מה שטוב למינסק לא טוב לארץ?
או שיש סיבה אחרת למה אגד מכרה אותם?

846

Active member
כל האוטובוסים (למעט המידיבוסים) הושבתו

להחזיק אוטובוסים יותר שנים.
מה שטוב למינסק לא טוב לארץ?
או שיש סיבה אחרת למה אגד מכרה אותם?
בארץ אחרי 15 שנות עבודה.
הם לא נימכרו, הם הועברו לחברת הבת "MOBILIS"

0bama1

New member
אגד בפולין

בארץ אחרי 15 שנות עבודה.
הם לא נימכרו, הם הועברו לחברת הבת "MOBILIS"
אגד בפולין
אני לא מבין איך אגד בפולין ?האם הכול בסדר עם אגד בישראל ?למי החברה בפולין שייכת ?האם לחברי אגד ?אם כן מדוע אף אחד לא יודע ,ואם לא למי כן ?ובכלל האם לחברת אגד הפועלת מחוץ לישראל יש זכות קיום ?שי לפסח לא חולק לעובדי אגד כי המצב הכספי קשה אולי אגד אירופה גם במצב קשה ?על פניו נראה שחברת אגד מתפרקת .

ההתנהלות הפנימית של אגד לא מעניינת אף אחד.

אגד בפולין
אני לא מבין איך אגד בפולין ?האם הכול בסדר עם אגד בישראל ?למי החברה בפולין שייכת ?האם לחברי אגד ?אם כן מדוע אף אחד לא יודע ,ואם לא למי כן ?ובכלל האם לחברת אגד הפועלת מחוץ לישראל יש זכות קיום ?שי לפסח לא חולק לעובדי אגד כי המצב הכספי קשה אולי אגד אירופה גם במצב קשה ?על פניו נראה שחברת אגד מתפרקת .

0bama1

New member
מאיט חלקיקים

מאיט חלקיקים
טעות בידך אזרחי ישראל משלמים מכיסם את מחדלי הניהול של אגד ויש פה עניין לציבור .אתה מכיסך ממן את המשכורות והתנאים המנופחים של חברי אגד ובמיוחד של המנהלים הבכירים

בישגד

New member
מה הבעיה? הרי משלם המיסים בישראל צריך לשמוח שהועברו לפולין

אגד בפולין
אוטובוסים שנקנו במקור מכספי סובסידיות וקרנות הצטיידות.

846

Active member
לקרן הצטיידות הועברו כספי

הסובסידה שמגיעה לאגד ע"פ הסכמים וע"פ חוק, והם שימשו לקניית האוטובוסים.
החל מ 2016 השתנו תנאי ההסכם וכך גם העברת הכספים של הסובסידיה

0bama1

New member
846

הסובסידה שמגיעה לאגד ע"פ הסכמים וע"פ חוק, והם שימשו לקניית האוטובוסים.
החל מ 2016 השתנו תנאי ההסכם וכך גם העברת הכספים של הסובסידיה
846
אני מציין עובדה ולא מעניין אותי החוק .אם אגד לא נותן שי לפסח לעובדים ,צריך לבדוק מה נעשה בכספי הסובסידיה שמשולמים מכיס האזרחים .מה שקורה מ2016 לא מעניין את עובדי אגד .ובכלל רב הנסתר על הגלוי בכל הקורה באגד .אף חבר או עובד לא יודע כלום על המצב הכלכלי של קואופרטיב אגד .הכול בסודי סודות .אז נכון אין חובת דיווח מצד אגד לעובדים שזו בושה בפני עצמה ,אבל מדוע ללמוד על המצב הרעועה להחריד באגד דרך אי האפשרות לתת שי לחג ...

0bama1

New member
ביש גד

ביש גד
משלם המיסים הישראלי אסור לא שישמח ממה שקורה בכספי הסובסידיות המשולמות לאגד .משהו רע קורה באגד

846

Active member
אם אתה לא יודע מה קורה אז למה אתה

ביש גד
משלם המיסים הישראלי אסור לא שישמח ממה שקורה בכספי הסובסידיות המשולמות לאגד .משהו רע קורה באגד
חושב שמשהו רע קורה?
שאלת? בררת? הקשבת לתשובות? הבנת?
וחוץ מזה מה זה קשור לפורום תחבורה ציבורית?

0bama1

New member
846

חושב שמשהו רע קורה?
שאלת? בררת? הקשבת לתשובות? הבנת?
וחוץ מזה מה זה קשור לפורום תחבורה ציבורית?
846
קואופרטיב אגד הוא מתעסק בתחבורה ציבורית .ומן הסתם אני כותה פה ולא בפורום "מאכלים" .אני לא חושב שמשהו רע קורה ,אני יודע זאת בוודאות .ועל הציבור שמשלם מכיסו עבור ניהול כושל של קברניטי אגד כולל עבדך הנאמן לדעת כי משהו רע קורה לכספים שיוציאים מכיסי האזרחים ומכוח העובדה הזו .יש עניין לציבור וזה קשור לתחבורה ציבורית .הפורום הזה לא נועד ,לתת פתרונות "לאיך להגיע ולאן" לשם כך יש לשכות מודיעין .
ולסדרת השאלות "האינטלגנטיות "שלך .אני שאלתי ביררתי אחי גם חבר אגד ,והוא סיפר לי על המכתב שההנהלה שלהם שלחה להם .והוא סיפר לי ששי לחג הנהגים לא קיבלו שזו בושה וחרפה .ומדוע לא קיבלו ?כי אין כסף!הבנת זה ברוך ?ומכיוון שנהגי תחבורה ציבורית בישראל של קואופרטיב המתיימר להיות מוביל בנושא .לא מקבלים שי לחג למרות הכספים שיוצאים מתלושי המשכורת שלנו .הרי שברור שיש פה עניין לציבור .והציבור שנכנס לפורום תחץ .חייב לדעת זאת .

846

Active member
יש הבדל בין התנהלות תח"צ לבין

846
קואופרטיב אגד הוא מתעסק בתחבורה ציבורית .ומן הסתם אני כותה פה ולא בפורום "מאכלים" .אני לא חושב שמשהו רע קורה ,אני יודע זאת בוודאות .ועל הציבור שמשלם מכיסו עבור ניהול כושל של קברניטי אגד כולל עבדך הנאמן לדעת כי משהו רע קורה לכספים שיוציאים מכיסי האזרחים ומכוח העובדה הזו .יש עניין לציבור וזה קשור לתחבורה ציבורית .הפורום הזה לא נועד ,לתת פתרונות "לאיך להגיע ולאן" לשם כך יש לשכות מודיעין .
ולסדרת השאלות "האינטלגנטיות "שלך .אני שאלתי ביררתי אחי גם חבר אגד ,והוא סיפר לי על המכתב שההנהלה שלהם שלחה להם .והוא סיפר לי ששי לחג הנהגים לא קיבלו שזו בושה וחרפה .ומדוע לא קיבלו ?כי אין כסף!הבנת זה ברוך ?ומכיוון שנהגי תחבורה ציבורית בישראל של קואופרטיב המתיימר להיות מוביל בנושא .לא מקבלים שי לחג למרות הכספים שיוצאים מתלושי המשכורת שלנו .הרי שברור שיש פה עניין לציבור .והציבור שנכנס לפורום תחץ .חייב לדעת זאת .
מה קורה בתוך אגד, זה לא עיניין של גולשים בפורום תפוז.
ולידיעתך, אין כספי ציבור שעוברים סתם כך לאגד, הסובסידיה משולמת עבור הפעלת תח"צ.
וברגע זה מאחר ואין הסכם חתום עם המדינה החל מ 1.1.2016, אגד לא מקבל את הכספים המגיעים לו והוא מתנהל על רזרבות שהוכנו מראש....
זאת הסיבה שהשנה לא חולק שי לפסח.
ועצה נוספת.... אל תאמין לשום דבר שאתה שומע מאיש אגד, מעולם לא שמעתי מישהו מאגד אומר משהו טוב על אגד.....

0bama1

New member
846

מה קורה בתוך אגד, זה לא עיניין של גולשים בפורום תפוז.
ולידיעתך, אין כספי ציבור שעוברים סתם כך לאגד, הסובסידיה משולמת עבור הפעלת תח"צ.
וברגע זה מאחר ואין הסכם חתום עם המדינה החל מ 1.1.2016, אגד לא מקבל את הכספים המגיעים לו והוא מתנהל על רזרבות שהוכנו מראש....
זאת הסיבה שהשנה לא חולק שי לפסח.
ועצה נוספת.... אל תאמין לשום דבר שאתה שומע מאיש אגד, מעולם לא שמעתי מישהו מאגד אומר משהו טוב על אגד.....
846
סליחה התנהלות תחץ והקורה בתוך אגד שכידוע לך הוא חלק מהתחץ ,יש בו עניין לציבור ובמיוחד שכספים מכיסי ,משולמים כמשכורות לחברי ועובדי אגד ,ואגב רוב כספי הסובסידיות הם לשכר .
אז מצד אחד אגד מקבל סובסידיה ,ומצד שני אין הסכם עם המדינה .מקובל שעד שתקציב מדינה עובר ,חיים על התקציב הקודם חלקי 12 .ואגד גם מקבל כספים בצורה כזו ,שאם לא כן אין משכורות לעובדים וכו .
אי מתן שי לפסח מעיד על מצב קטסטרופלי כלכלי באגד ,למרות הכספים שאני וגולשי הפורום פה מממנים את אגד על כל הכרוך .
לא מקבל את עצתך יודע מדוע ?כי אתה כותב על מה שנוח לך ולא על המציאות .ואגב שמעתי גם שמעתי מאנשי אגד ובמיוחד מחברי אגד דברים טובים מאוד על אגד ,גם מנוסעים באגד שמעתי דברים ממש טובים על אגד .אבל הניהול שם כושל ,נראה על פניו שמבזבזים את כספי הציבור על כיבודים והנאות ,עד ש"רחמנה לצלן" אין כסף לשי לחג .ואגב מצדיע או בז לעובדי אגד ,על השקט מבחינתם לגועל נפש הזה .

846

Active member
אתה צודק, כספי הסובסידיה שמשולמים מכספי המיסים

846
סליחה התנהלות תחץ והקורה בתוך אגד שכידוע לך הוא חלק מהתחץ ,יש בו עניין לציבור ובמיוחד שכספים מכיסי ,משולמים כמשכורות לחברי ועובדי אגד ,ואגב רוב כספי הסובסידיות הם לשכר .
אז מצד אחד אגד מקבל סובסידיה ,ומצד שני אין הסכם עם המדינה .מקובל שעד שתקציב מדינה עובר ,חיים על התקציב הקודם חלקי 12 .ואגד גם מקבל כספים בצורה כזו ,שאם לא כן אין משכורות לעובדים וכו .
אי מתן שי לפסח מעיד על מצב קטסטרופלי כלכלי באגד ,למרות הכספים שאני וגולשי הפורום פה מממנים את אגד על כל הכרוך .
לא מקבל את עצתך יודע מדוע ?כי אתה כותב על מה שנוח לך ולא על המציאות .ואגב שמעתי גם שמעתי מאנשי אגד ובמיוחד מחברי אגד דברים טובים מאוד על אגד ,גם מנוסעים באגד שמעתי דברים ממש טובים על אגד .אבל הניהול שם כושל ,נראה על פניו שמבזבזים את כספי הציבור על כיבודים והנאות ,עד ש"רחמנה לצלן" אין כסף לשי לחג .ואגב מצדיע או בז לעובדי אגד ,על השקט מבחינתם לגועל נפש הזה .
הם השכר לחברה עבור הפעלת הקווים, החברה משתמשת בהם לתיפעול השוטף תשלום הוצאות כשההוצאה העיקרית של כל אירגון היא ההוצאה על השכר.
לכן אתה משלם גם את שכרם של הנהגים בחברות האחרות כמו: קווים, מטרופולין, סופרבוס, נתיב אקספרס ועוד....
אין פה שום פסול,
כל מפעיל מקבל כסף ע"מ להפעיל תח"צ וגם להרוויח קצת.
&nbsp

0bama1

New member
846

הם השכר לחברה עבור הפעלת הקווים, החברה משתמשת בהם לתיפעול השוטף תשלום הוצאות כשההוצאה העיקרית של כל אירגון היא ההוצאה על השכר.
לכן אתה משלם גם את שכרם של הנהגים בחברות האחרות כמו: קווים, מטרופולין, סופרבוס, נתיב אקספרס ועוד....
אין פה שום פסול,
כל מפעיל מקבל כסף ע"מ להפעיל תח"צ וגם להרוויח קצת.
&nbsp
846
ידידי הנכבד אני לא חייב לממן את המשכורות המטורפות של חברי אגד .אל תשכח יש לי אח באגד ..אבל מדוע צריכים העובדים והגמלאים של אגד לסבול מתשלום משכורות עתק לחברים ,בעוד שלשי לחג אין להם .שמע כל בר דעת שקורא את הפוסט הזה מבין את הגועל נפש של "מנהלי אגד" .האמת ?הם לא מנהלים הם נהנתנים שרבים על כיבודים .

846

Active member
אל תדאג, משרד התחבורה לא פרייאר

846
ידידי הנכבד אני לא חייב לממן את המשכורות המטורפות של חברי אגד .אל תשכח יש לי אח באגד ..אבל מדוע צריכים העובדים והגמלאים של אגד לסבול מתשלום משכורות עתק לחברים ,בעוד שלשי לחג אין להם .שמע כל בר דעת שקורא את הפוסט הזה מבין את הגועל נפש של "מנהלי אגד" .האמת ?הם לא מנהלים הם נהנתנים שרבים על כיבודים .
הסובסידיה מקוצצת כל חודש.....
המשכורות הן כבר לא "עתק" כמו פעם.
&nbsp

0bama1

New member
846

הסובסידיה מקוצצת כל חודש.....
המשכורות הן כבר לא "עתק" כמו פעם.
&nbsp
846
המשכורות "עתק "ביחס לנהגי התחבורה הציבורית בשאר החברות .ובמיוחד למבוגרים יותר {חברים} ללא שום סיבה .מדוע אזרחי ישראל צריכים לממן אותם ?
טוב מספיק לי אתך לעת הזו

למעלה