מישהו יודע מה קרה עם הרכבות היום בבוקר?

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cwen

New member

היו הודעות בכריזה בתל אביב מרכז שהרכבת להוד השרון שתוכננה לצאת מרציף 2 יוצאת מרציף 5 (שזה הרציף הרגיל). הרכבת של 8:59 להוד השרון הגיעה ריקה מכיוון צפון, ואז יצאה שוב צפונה באיחור של כמה דקות. ובתצוגה היה כתוב על הרכבת למשה דיין שהיא מסיימת בהגנה. נראה לי שגם הרכבת הקודמת עשתה תרגיל דומה, כי היא ברחה לי כשהגעתי, וזה היה באיחור של עשר דקות.
וכל הנסיעה עד בני ברק היו רעשים מוזרים וחששתי שהרכבת תושבת באמצע הדרך. אבל הגענו לתחנה בשלום. לא יודעת מה קרה אחר כך.

למיטב ידיעתי הייתה תקלת איתות באזור ת"א

היו הודעות בכריזה בתל אביב מרכז שהרכבת להוד השרון שתוכננה לצאת מרציף 2 יוצאת מרציף 5 (שזה הרציף הרגיל). הרכבת של 8:59 להוד השרון הגיעה ריקה מכיוון צפון, ואז יצאה שוב צפונה באיחור של כמה דקות. ובתצוגה היה כתוב על הרכבת למשה דיין שהיא מסיימת בהגנה. נראה לי שגם הרכבת הקודמת עשתה תרגיל דומה, כי היא ברחה לי כשהגעתי, וזה היה באיחור של עשר דקות.
וכל הנסיעה עד בני ברק היו רעשים מוזרים וחששתי שהרכבת תושבת באמצע הדרך. אבל הגענו לתחנה בשלום. לא יודעת מה קרה אחר כך.
למיטב ידיעתי הייתה תקלת איתות באזור ת"א
הרכבת מב"ש צפונה נעצרה בלוד בסביבות 8:30 לכ-5 דק', והיו כמה רכבות נוספות שראיתי שמתעכבות שם לכמה דקות.
הפקח התנצל על העיכוב ואמר שיש תקלת איתות באזור ת"א.

הודיעו על תקלת איתות בכריזה

הודיעו על תקלת איתות בכריזה
בסביבות שעה 7:30 בת"א השלום. הרכבת של 7:27 לבנימינה התעכבה בכ~20 דק'.

מצב
הנושא נעול.
למעלה