האם לא נכתב דבר על השבתת הרכבות אתמול בצהרים?

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member

אתמול נוסעים רבים נתקעו בתחנת לוד,כשבכריזה מכריזים שעקב שרפות ברחבי הארץ ולפי הוראת המשטרה,הופסקה תנועת הרכבות.
בהמשך שמתי-
שהיתה בנידון הגזמה פראית.
הגעתי ללוד מבאר-שבע,היה לי כרטיס נסיעה לתחנת הראשונים,אבל כשהגיעה רכבת לשם,כרזו לנוסעים לרדת ממנה למרות שהיתה משולטת אל הראשונים,וכבר עלינו עליה,ובהמשך הודיעו שהיא נוסעת צפונה,לבנימינה.
לבסוף "נחלצתי" משם כשבכריזה הודיעו שברציף 4 יש רכבת להרצליה (כנראה זו שמגיעה מירושלים ובית-שמש),בתחנת ההגנה איפשרו לי לצאת כי התעריף להראשונים זהה לזה שלתל-אביב (מבאר-שבע, 27.00 ₪),הלכתי לתמח"ת ונסעתי לראשון-לציון עם קו 201.

בתמונה המצורפת ניתן להבחין בעשן שרפה,יתכן והוא סמוך לקו המסילה ליד רמלה (התמונה צולמה מרציף 4 בתחנת לוד),סביר שההשבתה היתה רק לקו שבין לוד לכיוון דרום-מערב (ראשון-לציון,רחובות ואשקלון),ולא לשאר חלקי הארץ,אבל אצלנו עושים פיל מכל עכבר.

davidfainshtein

Member
מנהל
גם אני לא מבין את פשר המהומה על לא מאומה אתמול.

אתמול נוסעים רבים נתקעו בתחנת לוד,כשבכריזה מכריזים שעקב שרפות ברחבי הארץ ולפי הוראת המשטרה,הופסקה תנועת הרכבות.
בהמשך שמתי-
שהיתה בנידון הגזמה פראית.
הגעתי ללוד מבאר-שבע,היה לי כרטיס נסיעה לתחנת הראשונים,אבל כשהגיעה רכבת לשם,כרזו לנוסעים לרדת ממנה למרות שהיתה משולטת אל הראשונים,וכבר עלינו עליה,ובהמשך הודיעו שהיא נוסעת צפונה,לבנימינה.
לבסוף "נחלצתי" משם כשבכריזה הודיעו שברציף 4 יש רכבת להרצליה (כנראה זו שמגיעה מירושלים ובית-שמש),בתחנת ההגנה איפשרו לי לצאת כי התעריף להראשונים זהה לזה שלתל-אביב (מבאר-שבע, 27.00 ₪),הלכתי לתמח"ת ונסעתי לראשון-לציון עם קו 201.

בתמונה המצורפת ניתן להבחין בעשן שרפה,יתכן והוא סמוך לקו המסילה ליד רמלה (התמונה צולמה מרציף 4 בתחנת לוד),סביר שההשבתה היתה רק לקו שבין לוד לכיוון דרום-מערב (ראשון-לציון,רחובות ואשקלון),ולא לשאר חלקי הארץ,אבל אצלנו עושים פיל מכל עכבר.
כל הדרך לבאר שבע אתמול על כביש 6 לא ראיתי ולו רכבת אחת ולא זכר אחד לשריפה.
גם אם הייתה שריפה בסמיכות-מה למסילה - זה לא אמור להשבית לחלוטין את כל תנועת הרכבות בחצי מדינה.

אלון 58

New member
לא היה שום הסבר על מה ולמה...,

גם אם הייתה שריפה בסמיכות-מה למסילה - זה לא אמור להשבית לחלוטין את כל תנועת הרכבות בחצי מדינה.
לא היה שום הסבר על מה ולמה...,
נתנו הוראה מהמשטרה,ורכבת-ישראל מושבתת ברובה,כמה הצדקה יש בזה,ספק אם יותר מדי.

tenen

New member
שיש ספק אז אין ספק

שיש ספק אז אין ספק
למה? משום שבפעם האחרונה שאמרו סמוך עם אוטובוס בזמן שריפה זה נגמר ב 44 הרוגים, ואף אחד לא רוצה שריפה עם 440 הרוגים.

בישגד

New member
בהחלט. מאותה סיבה גם צריך להוציא את כל כלי הרכב מחוץ לחוק

שיש ספק אז אין ספק
למה? משום שבפעם האחרונה שאמרו סמוך עם אוטובוס בזמן שריפה זה נגמר ב 44 הרוגים, ואף אחד לא רוצה שריפה עם 440 הרוגים.
ואז בטוח שלא יהיו תאונות דרכים.

אלון 58

New member
גם בתאונת הרכבת המפורסמת עם המשאית ברבדים (2005)...,

ואז בטוח שלא יהיו תאונות דרכים.
נמצא "חכם גדול" שקרא בתקשורת לסגור את רכבת-ישראל כי רכבת זה כלי תחבורה מיותר,מדובר בקצין משטרה שהיה מעורב בחקירת הארוע בשטח.
נו טוב,הוא היה הרי בדרגה שהוא נוסע ב-
על חשבון כולנו.

בישגד

New member
התאונה ברבדים באמת תרמה תרומה גדולה לאובססיה המגלומנית

נמצא "חכם גדול" שקרא בתקשורת לסגור את רכבת-ישראל כי רכבת זה כלי תחבורה מיותר,מדובר בקצין משטרה שהיה מעורב בחקירת הארוע בשטח.
נו טוב,הוא היה הרי בדרגה שהוא נוסע ב-
על חשבון כולנו.
של הפרדות מפלסיות, והיא סבירה בערך באותה רמה של סגירת הרכבת.
&nbsp
אלה לא המקרים היחידים שבכירים רוצים לכסות את התחת של עצמם גם במחיר של פגיעה בלתי סבירה בציבור.

אלון 58

New member
שעורים בכסת"ח...,

של הפרדות מפלסיות, והיא סבירה בערך באותה רמה של סגירת הרכבת.
&nbsp
אלה לא המקרים היחידים שבכירים רוצים לכסות את התחת של עצמם גם במחיר של פגיעה בלתי סבירה בציבור.
שעורים בכסת"ח...,
מבית היוצר של חכמי-חלם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה