שרשור הכוונה ומודיעין 25/3 - 26/3

מצב
הנושא נעול.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
היי

היי
צריך להגיע מאשדוד לבורסה רמת גן ברכבת בימים ראשון עד שלישי כולל. האם יש משהו משתלם יותר מאשר לקנות כרטיס הלוך חזור יומי כל יום בשלושת הימים הללו? אין לי רב קו (למרות שאין לי מושג אם זה בכלל עובד עם רכבת ולא רק באוטובוסים...)
תודה

olli3

New member
מנהל
אם אין לך רב קו, כל מה שאת יכולה לרכוש זה כרטיס בודד בלבד.

היי
צריך להגיע מאשדוד לבורסה רמת גן ברכבת בימים ראשון עד שלישי כולל. האם יש משהו משתלם יותר מאשר לקנות כרטיס הלוך חזור יומי כל יום בשלושת הימים הללו? אין לי רב קו (למרות שאין לי מושג אם זה בכלל עובד עם רכבת ולא רק באוטובוסים...)
תודה
כל השאר דרך רב קו בלבד.
&nbsp
אם את מתכננת לבצע נסיעה ברכבת, תוכלי לרכוש חופשי יומי בעלות של 26.50 ש"ח, החופשי יומי תקף לנסיעות פנימיות באשדוד, לנסיעות בין אשדוד לת"א ברכבת ובאוטובוס לבחירתך ולנסיעות פנימיות גם בגוש דן. בכללי החופשי יומי תקף לך בכל הטווח שבין אשדוד לגוש דן בכל אמצעי התחבורה, כל מפעילות האוטובוסים ורכבות.
&nbsp
אם אין לך רב קו, תצטרכי לשלם על כל נסיעה בנפרד בין אשדוד לתל אביב ברכבת
&nbsp
הלוך שווב לא משתלם גם ככה, הוא עולה 28 ש"ח. חופשי יומי זול יותר...
&nbsp
*במידה ותרצי לרכוש את החופשי יומי כבר באוטובוס בתוך אשדוד, עלייך לבקש מהנהג חופשי יומי בקוד 144 על סך 26.50 ש"ח.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
אני בחור

כל השאר דרך רב קו בלבד.
&nbsp
אם את מתכננת לבצע נסיעה ברכבת, תוכלי לרכוש חופשי יומי בעלות של 26.50 ש"ח, החופשי יומי תקף לנסיעות פנימיות באשדוד, לנסיעות בין אשדוד לת"א ברכבת ובאוטובוס לבחירתך ולנסיעות פנימיות גם בגוש דן. בכללי החופשי יומי תקף לך בכל הטווח שבין אשדוד לגוש דן בכל אמצעי התחבורה, כל מפעילות האוטובוסים ורכבות.
&nbsp
אם אין לך רב קו, תצטרכי לשלם על כל נסיעה בנפרד בין אשדוד לתל אביב ברכבת
&nbsp
הלוך שווב לא משתלם גם ככה, הוא עולה 28 ש"ח. חופשי יומי זול יותר...
&nbsp
*במידה ותרצי לרכוש את החופשי יומי כבר באוטובוס בתוך אשדוד, עלייך לבקש מהנהג חופשי יומי בקוד 144 על סך 26.50 ש"ח.
אני בחור
אז לתמצת את כל זה: אני צריך לקנות בתחנת רכבת חופשי יומי של הרכבת (אין לי צורך באוטובוסים לנסיעות האלה) וזה יעלה לי פר יום 26.5 שח?

olli3

New member
מנהל
רק אם יש לך רב קו והחופשי יומי הוא לא "של הרכבת".

אני בחור
אז לתמצת את כל זה: אני צריך לקנות בתחנת רכבת חופשי יומי של הרכבת (אין לי צורך באוטובוסים לנסיעות האלה) וזה יעלה לי פר יום 26.5 שח?
החופשי יומי הוא לכל אמצעי התחבורה בין אשדוד לת"א וגוש דן בכלל וכל יישוב שנמצא בדרך בינהם. קח רכבת, קח אוטובוס, מה שבא לך, כולל נסיעות עירוניות כמובן.
&nbsp
אולי אין לך צורך בנסיעות באוטובוס אבל תקלות ברכבת יכולות לקרות וכשיש תקלה, וכל לקחת אוטובוס לתל אביב או לאשדוד ולא לשלם עליו תוספת, כי הוא כלול בחופשי יומי.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
נו אני לא מבין!!

החופשי יומי הוא לכל אמצעי התחבורה בין אשדוד לת"א וגוש דן בכלל וכל יישוב שנמצא בדרך בינהם. קח רכבת, קח אוטובוס, מה שבא לך, כולל נסיעות עירוניות כמובן.
&nbsp
אולי אין לך צורך בנסיעות באוטובוס אבל תקלות ברכבת יכולות לקרות וכשיש תקלה, וכל לקחת אוטובוס לתל אביב או לאשדוד ולא לשלם עליו תוספת, כי הוא כלול בחופשי יומי.
נו אני לא מבין!!
יש לי בכלל רכב ככה שאני לא צריך את כל התחבורה הציבורית חוץ מה-3 ימים האלה, אין רב קו ואין שום דבר שקשור לזה.
מה אני קונה ואיפה כדי להשתמש רק ברכבת ב-3 הימים האלה בלבד ושייצא לי הכי זול?

olli3

New member
מנהל
אין לך רב קו - אתה יכול לרכוש כרטיס בודד בלבד!

נו אני לא מבין!!
יש לי בכלל רכב ככה שאני לא צריך את כל התחבורה הציבורית חוץ מה-3 ימים האלה, אין רב קו ואין שום דבר שקשור לזה.
אין לך רב קו - אתה יכול לרכוש כרטיס בודד בלבד!
רשמתי את זה לפחות פעמיים!
&nbsp
עלות נסיעה בודדת תעלה לך 17.50 ש"ח לכל כיוון. זה מה שתצטרך לרכוש בכל פעם שתכנס לתחנת הרכבת, בין אם באשדוד ובין אם בתל אביב.
&nbsp
רוצה הנחות? רב קו בלבד! אפשר גם ברב קו אנונימי. אין יותר הנחות מלבד לאזרחים וותיקים ללא רב קו בכל התחבורה הציבורית בישראל.

בישגד

New member
אתה יכול לקנות כרטיס רב־קו אנונימי

נו אני לא מבין!!
אתה יכול לקנות כרטיס רב־קו אנונימי
(כמדומני עולה 10 ₪ ברכבת) ולטעון בו כל פעם חופשי יומי, בהנחה שאתה לא רוצה להוציא רב־קו אישי.

perhay

New member
נסיעה בתוך תל אביב

נסיעה בתוך תל אביב
שלום רב
מהו הקו או הקווים המובילים מרכבת צפון (רחוב ארלוזורוב) לרחוב אבן גבירול 30 - אולם צוותא
(לונדון מיניסטור).
אני מגיעה בקווי אגד מהצפון ויורדת מול מתחם הרכבת. אשמח גם לדעת זמן הנסיעה.
תודה מראש

olli3

New member
מנהל
עדיף לך לרדת בתחנת סמינר הקיבוצים ומאותה התחנה להמשיך

נסיעה בתוך תל אביב
שלום רב
מהו הקו או הקווים המובילים מרכבת צפון (רחוב ארלוזורוב) לרחוב אבן גבירול 30 - אולם צוותא
(לונדון מיניסטור).
תודה מראש
עם קו 149 מטרופולין בעדיפות ראשונה או 126 אגד בעדיפות שניה. אם מדובר על שעות הבוקר אז גם 147 מטרופולין ו282 דן מהירים בדיוק כמו 149. זמן הנסיעה ב149 עומד על 10 דקות וב126 כרבע שעה.
&nbsp
ירידה במתחם רכבת מרכז (רכבת צפון הוא שיבוש, רכבת צפון היא תחנת בני ברק של היום בכלל) ומעבר לקווים שנוסעים ללונדון מיניסטור הפך להיות לא נוח בכלל כמקום החלפה.
&nbsp
אם יורדים ברכבת מרכז (נמיר/ארלוזורוב), הדבר הכי טוב שניתן לעשות כיום הוא להמשיך ברגל (5-7 דקות הליכה) עם כיוון הנסיעה של האוטובוס ולפנות ימינה בצומת הקרוב לשאול המלך, שם יש תחנת אוטובוס וממנה ניתן לעלות על 38/70/82/142 של דן לנסיעה של שתי תחנות בסך הכל ללונדון מיניסטור. אפשר גם ללכת ברגל את כל הדרך ללונדון מינסטור, הליכה של לא יותר מ-20 דקות, תלוי בקצב ההליכה.
&nbsp
זמן הנסיעה בקווים 38/70/82/142 עומד על דקה-שתי דקות. התדירות גבוהה.

עדיף לרדת בסמינר הקיבוצים מאשר לצאת לתחנה שליד די-מול?

עם קו 149 מטרופולין בעדיפות ראשונה או 126 אגד בעדיפות שניה. אם מדובר על שעות הבוקר אז גם 147 מטרופולין ו282 דן מהירים בדיוק כמו 149. זמן הנסיעה ב149 עומד על 10 דקות וב126 כרבע שעה.
&nbsp
ירידה במתחם רכבת מרכז (רכבת צפון הוא שיבוש, רכבת צפון היא תחנת בני ברק של היום בכלל) ומעבר לקווים שנוסעים ללונדון מיניסטור הפך להיות לא נוח בכלל כמקום החלפה.
&nbsp
אם יורדים ברכבת מרכז (נמיר/ארלוזורוב), הדבר הכי טוב שניתן לעשות כיום הוא להמשיך ברגל (5-7 דקות הליכה) עם כיוון הנסיעה של האוטובוס ולפנות ימינה בצומת הקרוב לשאול המלך, שם יש תחנת אוטובוס וממנה ניתן לעלות על 38/70/82/142 של דן לנסיעה של שתי תחנות בסך הכל ללונדון מיניסטור. אפשר גם ללכת ברגל את כל הדרך ללונדון מינסטור, הליכה של לא יותר מ-20 דקות, תלוי בקצב ההליכה.
&nbsp
זמן הנסיעה בקווים 38/70/82/142 עומד על דקה-שתי דקות. התדירות גבוהה.
עדיף לרדת בסמינר הקיבוצים מאשר לצאת לתחנה שליד די-מול?
מה לא נוח בללכת מתחנת הרכבת לתחנה הזו?

אם את יוצאת מתחנת סבידור מרכז לכיוון ת"א, את צריכה ללכת

נסיעה בתוך תל אביב
שלום רב
(לונדון מיניסטור).
תודה מראש
במעבר להולכי רגל בין מתחמי העבודה לכיוון הגשר של דרך בגין.
על הגשר בצד הקרוב לתחנה יש תחנת אוטובוס שעוצרים בה קווים 70, 82, 38 ו 142 של דן. מכל אחד מהם את יורדת בתחנה בשדרות שאול המלך לפני אבן גבירול מול הלונגון מיניסטור.
זו נסיעה קצרה של דקות ספורות.

אפשר גם לצאת מתחנת הרכבת לכיוון הבורסה ברמת גן ולעלות על 70, 82 או 38 בתחנה הצמודה לדי-מול (ל-142 יש תחנה נפרדת ברחוב אבא הלל). היתרון של זה הוא שלא צריך ללכת בין מתחמי העבודות של נת"ע. החסרון זה פיצול התחנות בין הקווים.

olli3

New member
מנהל
היא מגיעה לת"א באוטובוס, לא ברכבת...

במעבר להולכי רגל בין מתחמי העבודה לכיוון הגשר של דרך בגין.
על הגשר בצד הקרוב לתחנה יש תחנת אוטובוס שעוצרים בה קווים 70, 82, 38 ו 142 של דן. מכל אחד מהם את יורדת בתחנה בשדרות שאול המלך לפני אבן גבירול מול הלונגון מיניסטור.
זו נסיעה קצרה של דקות ספורות.

אפשר גם לצאת מתחנת הרכבת לכיוון הבורסה ברמת גן ולעלות על 70, 82 או 38 בתחנה הצמודה לדי-מול (ל-142 יש תחנה נפרדת ברחוב אבא הלל). היתרון של זה הוא שלא צריך ללכת בין מתחמי העבודות של נת"ע. החסרון זה פיצול התחנות בין הקווים.
היא מגיעה לת"א באוטובוס, לא ברכבת...

perhay

New member
תודה לכולם

נסיעה בתוך תל אביב
שלום רב
(לונדון מיניסטור).
תודה מראש
תודה לכולם

אורי404

New member
שתי שאלות על אזורים שונים: ראשון לציון וחדרה

1. מאזור הסינמה סיטי בראשון לציון לכיוון תל אביב, בסביבות 21:00:
האם זמן הנסיעה בפועל של קו 19 "דן" בין האזורים האלה למסוף כרמלית, הוא כארבעים דקות, כפי שכתוב באפליקציות השונות או שיש מצב לפחות מזה?
מה בנוגע לקו 83 מכיוון הסינמה סיטי לכיוון התחנה המרכזית או המסגר בתל אביב בשעות אלה? האם יש לי סיכוי לנסיעה, בסביבות חצי שעה-ארבעים דקות או שגם בשעות האלה זמן הנסיעה ארוך?
אני מנסה לבדוק אפשרות איך להגיע מאזור זה של ראשון לציון לכיוון כפר סבא. רכבת יש ב-20:44 (מוקדם מדי עבורי) או 21:44 (זמן המתנה, שלא ממש רחוק מזמן הנסיעה עצמה). במידה ואדע, שהמצב בפועל טוב בקווים המאספים הנ"ל (נניח כחצי שעה), אספיק להגיע ל-149 או 567 וכך להגיע מוקדם יותר לכפר סבא.

2. נסיעה לחדרה
מה המצב כיום ב"רב קו" ערך צבור? האם בקווים בהפעלת "אגד" מצומת רעננה לחדרה ניתן לנסוע באפשרות הזו? האם גם יש נסיעת מעבר, אם אני מחליף לנסיעה עירונית בתוך חדרה לאוטובוס אחר של "אגד" או של "קווים"?

תודה מראש ושבוע טוב

לגבי שאלה 2:

1. מאזור הסינמה סיטי בראשון לציון לכיוון תל אביב, בסביבות 21:00:
האם זמן הנסיעה בפועל של קו 19 "דן" בין האזורים האלה למסוף כרמלית, הוא כארבעים דקות, כפי שכתוב באפליקציות השונות או שיש מצב לפחות מזה?
מה בנוגע לקו 83 מכיוון הסינמה סיטי לכיוון התחנה המרכזית או המסגר בתל אביב בשעות אלה? האם יש לי סיכוי לנסיעה, בסביבות חצי שעה-ארבעים דקות או שגם בשעות האלה זמן הנסיעה ארוך?
אני מנסה לבדוק אפשרות איך להגיע מאזור זה של ראשון לציון לכיוון כפר סבא. רכבת יש ב-20:44 (מוקדם מדי עבורי) או 21:44 (זמן המתנה, שלא ממש רחוק מזמן הנסיעה עצמה). במידה ואדע, שהמצב בפועל טוב בקווים המאספים הנ"ל (נניח כחצי שעה), אספיק להגיע ל-149 או 567 וכך להגיע מוקדם יותר לכפר סבא.

2. נסיעה לחדרה
מה המצב כיום ב"רב קו" ערך צבור? האם בקווים בהפעלת "אגד" מצומת רעננה לחדרה ניתן לנסוע באפשרות הזו? האם גם יש נסיעת מעבר, אם אני מחליף לנסיעה עירונית בתוך חדרה לאוטובוס אחר של "אגד" או של "קווים"?

תודה מראש ושבוע טוב
לגבי שאלה 2:
יש כיום ערך צבור בכל קווי אגד, למעט הקווים העירוניים בירושלים.
אין מעבר חופשי בחדרה אם אתה משלם עם ערך צבור.

אבל יש חופשי יומי בקוד שיתוף 150 שעלותו 37.5 ש"ח וכולל נסיעות עירוניות בכל גוש דן ובחדרה ונסיעות בין כל גוש דן לחדרה.
אתה יכול לבדוק האם חופשי יומי ישתלם לך יותר משימוש בערך צבור.

שבוע טוב

אורי404

New member
עמוד השדרה

לגבי שאלה 2:
יש כיום ערך צבור בכל קווי אגד, למעט הקווים העירוניים בירושלים.
אין מעבר חופשי בחדרה אם אתה משלם עם ערך צבור.

אבל יש חופשי יומי בקוד שיתוף 150 שעלותו 37.5 ש"ח וכולל נסיעות עירוניות בכל גוש דן ובחדרה ונסיעות בין כל גוש דן לחדרה.
אתה יכול לבדוק האם חופשי יומי ישתלם לך יותר משימוש בערך צבור.

שבוע טוב
עמוד השדרה
חשבתי על מה, שכתבת על האפשרות של ערך צבור בקטע רעננה-חדרה, אך לא הייתי בטוח לגמרי.
לא ידעתי על האפשרות של החופשי-יומי, שפירטת.

olli3

New member
מנהל
תלוי מה כוונתך ב"הרפרומה של איזור המרכז".

האם הנסיעה בחברת אפיקים כלולה ברפורמה של איזורי המרכז?
תלוי מה כוונתך ב"הרפרומה של איזור המרכז".
אם כוונתך לנסיעה עם חופשי יומי/שבועי/חודשי - אז כן. הכרטיסים תקפים לפי אזורים וכל מפעיל שירות תחבורה ציבורית שנותן שירות בתוך האיזור הזה - החוזה תקף בו.
&nbsp
אם אתה מדבר על נסיעה עם ערך צבור והחלפות למשך 90 דקות אז התשובה היא לא (לבנתיים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה