‫‫ שרשור הכוונה ומודיעין 22/03 ‬

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

pilot23

New member
בתוך תל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.
נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.
אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.
נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
בתוך תל אביב
שלום,
אני מגיע לתחנת רכבת מרכז (תל אביב) ואני רוצה לבקר בדיזינגוף סנטר, שוק הקרמל, צריכה להגיע לאבן גבירול, וליפו (שעון ונקודת התצפית על תל אביב שאני לא זוכרת את שמה כרגע). עם איזה קווים כדאי להגיע ובאיזה סדר ? והאם שווה לעשות חופשי יומי ואיך אני עושה את זה ?
תודה!

oshlick1

New member
קו 18 של דן ממסוף 2000 ביציאה הראשית של רכבת מרכז

בתוך תל אביב
שלום,
אני מגיע לתחנת רכבת מרכז (תל אביב) ואני רוצה לבקר בדיזינגוף סנטר, שוק הקרמל, צריכה להגיע לאבן גבירול, וליפו (שעון ונקודת התצפית על תל אביב שאני לא זוכרת את שמה כרגע). עם איזה קווים כדאי להגיע ובאיזה סדר ? והאם שווה לעשות חופשי יומי ואיך אני עושה את זה ?
תודה!
קו 18 של דן ממסוף 2000 ביציאה הראשית של רכבת מרכז
יביא אותך לכל המקומות שציינת.
אפשר לעשות חופשי יומי אצל הנהג אם יש לך רב קו או לקנות ממנו רב קו חד פעמי בתוספת 5 ש"ח.

olli3

New member
מנהל
כדאי להתחיל מאבן גבירול, משם להמשיך לדיזינגוף סנטר...

בתוך תל אביב
שלום,
תודה!
כדאי להתחיל מאבן גבירול, משם להמשיך לדיזינגוף סנטר...
משם להמשיך לכרמל ומהכרמלית (הצד השני של הכניסה לכרמל) להמשיך לכיכר השעון.
&nbsp
על מנת להגיע לאבן גבירול, זה תלוי לאן באבן גבירול (רחוב ארוך מאד)... מלבד 18 יש עוד קווים שמגיעים לאבן גבירול מרכבת מרכז.
&nbsp
על מנת להמשיך לדיזינגוף סנטר, יש גם מגוון של קווים מאבן גבירול לדיזינגוף סנטר, מעיריית ת"א-כיכר רבין באבן גבירול יש את קווים 18/24/25/38/82/125 דן ו48 מטרופולין לדיזינגוף סנטר.
&nbsp
מהדיזינגוף סנטר לשוק הכרמל (רחוב אלנבי) יש את קווים: 18/24/25/38/61/72/125/129/172 דן ו47/48 מטרופולין.
&nbsp
לאחר שתטיילי בשוק הכרמל ותגיעי לקצהו, את מגיעה בעצם למסוף כרמלית. המשיכי ישר איך שאת יוצא תמשוק הכרמל (ברחוב הכרמל) ואל תכנסי למסוף, עברי לצד החניון ותראי שם תחנה בהמשך (בצמוד לגינה הגדולה), משם את עולה על קו 10 עד לכיכר השעון.
&nbsp
לגבי כדאיות של חופשי יומי. יש לקחת בחשבון שבערך צבור מגיע לך נסיעות חופשיות למשך 90 דקות. אם יש לך פרופיל נוסע רגיל, חופשי יומי משתלם אם תצטרכי לעשות 3 נסיעות או יותר (בהנחה שבין נסיעה לנסיעה תמה השעה וחצי של הנסיעות החופשיות שהיה מגיע לך אם היית משתמשת בערך צבור). אם יש לך פרופיל סטודנט רגיל - החל מהנסיעה הרביעית בלבד - משתלם החופשי יומי ושוב, רק אם בין יעד ליעד תחלופנה 90 דקות... אם יש לך פרופיל סטודנט מורחב (המקנה חצי מחיר) - סביר להניח שחופשי יומי כלל לא משתלם לך כי הוא ימכר לך בתעריף פרופיל נוסע רגיל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה