שרשור מודיעין והכוונה 11/3 - 12/3

מצב
הנושא נעול.

ספרנו1

New member
ביום שני בערב: מירושלים לר"ג, מתחם בורסת היהלומים

ביום שני בערב יש לי אירוע באולמי הדר סיטי טאוור : http://www.hadarcitytower.co.il/?CategoryID=20&ArticleID=2&SourceID=20&sng=1
&nbsp
רשום בהזמנה רחוב זיסמן 14, וראיתי באתר שזה יוצא במתחם בורסת היהלומים.
&nbsp
ראיתי שצריך לקחת קו 480 לארלוזורוב ומשם יש לי מרחק נסיעה של דקה עם אחד מהקווים הבאים: 524, 525, 531, 76, 75, 561.
&nbsp
בכיוון ההפוך זה אותו הדבר, רק שהקווים טיפה מצטמצמים אם אני חוזר אחרי 22:00.
&nbsp
אם יש למישהו מה להוסיף / להעיר- אשמח.

olli3

New member
מנהל
אתה לא צריך אוטובוס נוסף, יש גשר הולכי רגל דרך הרכבת.

ביום שני בערב יש לי אירוע באולמי הדר סיטי טאוור : http://www.hadarcitytower.co.il/?CategoryID=20&ArticleID=2&SourceID=20&sng=1
&nbsp
רשום בהזמנה רחוב זיסמן 14, וראיתי באתר שזה יוצא במתחם בורסת היהלומים.
&nbsp
ראיתי שצריך לקחת קו 480 לארלוזורוב ומשם יש לי מרחק נסיעה של דקה עם אחד מהקווים הבאים: 524, 525, 531, 76, 75, 561.
&nbsp
בכיוון ההפוך זה אותו הדבר, רק שהקווים טיפה מצטמצמים אם אני חוזר אחרי 22:00.
&nbsp
אם יש למישהו מה להוסיף / להעיר- אשמח.
אתה פשוט נכנס לתחנת הרכבת עד שאתה מגמגיע לואדילטורים, שם יש מכונה המנפיקה לך כרטיס מעבר לגשר הבורסה. הכרטיס תקף ל15 דקות מרגע הנפקתו. אתה הולך בגשר וממשיך לעברו השני, ביציאה מהגשר אתה פונה שמאלה ויורד במדרגות, במפלס הרחוב אתה ממשיך ישר לכיכר ופונה שמאלה בכיכר לרחוב זיסמן. בקצה רחוב זיסמן פינת בגין נמצא סיטי טאוור. פשוט חוצה ברמזור לצד השני של בגין ואתה בסיטי טאוור.
&nbsp
בחזרה אתה חוזר אותו הדבר, בכניסה לגשר מהצד הזה יש גם מכונות שמנפיקות כרטיס מעבר לגשר הבורסה.
&nbsp
כל הסיפור הזה לוקח 5 דקות בדיוק ואני אומר לך מניסיון.

ספרנו1

New member
תודה רבה

אתה פשוט נכנס לתחנת הרכבת עד שאתה מגמגיע לואדילטורים, שם יש מכונה המנפיקה לך כרטיס מעבר לגשר הבורסה. הכרטיס תקף ל15 דקות מרגע הנפקתו. אתה הולך בגשר וממשיך לעברו השני, ביציאה מהגשר אתה פונה שמאלה ויורד במדרגות, במפלס הרחוב אתה ממשיך ישר לכיכר ופונה שמאלה בכיכר לרחוב זיסמן. בקצה רחוב זיסמן פינת בגין נמצא סיטי טאוור. פשוט חוצה ברמזור לצד השני של בגין ואתה בסיטי טאוור.
&nbsp
בחזרה אתה חוזר אותו הדבר, בכניסה לגשר מהצד הזה יש גם מכונות שמנפיקות כרטיס מעבר לגשר הבורסה.
&nbsp
כל הסיפור הזה לוקח 5 דקות בדיוק ואני אומר לך מניסיון.
תודה רבה

קו 525 של אגד-

כיצד להגיע מ...
קניון עזריאלי לרמת השרון, רחוב הנביאים 55?

תודה רבה
קו 525 של אגד-
אמנם לא מאוד תדיר, אבל מגיע הכי מהר ליעד ולא דורש החלפה (39 דקות לפי המתוכנן)
צריך לעלות בתחנת קניון עזריאלי/דרך בגין ולרדת בתחנת בית שמאי/שמואל הנגיד, ומשם ללכת 7 דקות ליעד.
כמובן שיש עוד הרבה אפשרויות, אבל הן דורשות החלפה והן יותר ארוכות.

olli3

New member
מנהל
זו דרך מאד גרועה כדי להגיע ליעד כשיש את 567 אגד התדיר.

קו 525 של אגד-
אמנם לא מאוד תדיר, אבל מגיע הכי מהר ליעד ולא דורש החלפה (39 דקות לפי המתוכנן)
צריך לעלות בתחנת קניון עזריאלי/דרך בגין ולרדת בתחנת בית שמאי/שמואל הנגיד, ומשם ללכת 7 דקות ליעד.
כמובן שיש עוד הרבה אפשרויות, אבל הן דורשות החלפה והן יותר ארוכות.
זו דרך מאד גרועה כדי להגיע ליעד כשיש את 567 אגד התדיר.

olli3

New member
מנהל
קו 567 אגד עד מחלף מורשה, משם יש שביל לרחוב הנביאים.

כיצד להגיע מ...
קניון עזריאלי לרמת השרון, רחוב הנביאים 55?

תודה רבה
קו 567 אגד עד מחלף מורשה, משם יש שביל לרחוב הנביאים.

Ayelet 363

New member
תחבורה מקיסריה לחיפה ביום חמישי

שלום,
&nbsp
אני מחפשת דרכי הגעה מקיסריה לחיפה (לא משנה לאיזו תחנה בעיר). לא מצאתי אוטובוס של אגד. האם יש חברת תחבורה אחרת? או דרך הגעה לתחנת הרכבת? ראיתי שתחנה הרכבת היא "קיסריה-פרדס חנה". האם היא קרובה מספיק לקיסריה או שצריך קווי אוטובוס כלשהם כדי להגיע אליה?
&nbsp
בתודה רבה מראש!

הדרך הנוחה והמהירה ביותר מקיסריה לחיפה היא: קו 947 או 910

שלום,
&nbsp
אני מחפשת דרכי הגעה מקיסריה לחיפה (לא משנה לאיזו תחנה בעיר). לא מצאתי אוטובוס של אגד. האם יש חברת תחבורה אחרת? או דרך הגעה לתחנת הרכבת? ראיתי שתחנה הרכבת היא "קיסריה-פרדס חנה". האם היא קרובה מספיק לקיסריה או שצריך קווי אוטובוס כלשהם כדי להגיע אליה?
&nbsp
בתודה רבה מראש!
של אגד ממחלף אור עקיבא.
כדי לנסוע ברכבת, צריך לנסוע עם קו 9 של קווים לתחנת בנימינה או עם קו 80 של קווים לתחנת קיסריה - פרדס חנה. אם נוסעים לתחנת קיסריה - פרדס חנה צריך להחליף רכבת בבנימינה.
אבל כאמור, קווים 947 או 910 עדיפים.

Ayelet 363

New member
תודה רבה

של אגד ממחלף אור עקיבא.
כדי לנסוע ברכבת, צריך לנסוע עם קו 9 של קווים לתחנת בנימינה או עם קו 80 של קווים לתחנת קיסריה - פרדס חנה. אם נוסעים לתחנת קיסריה - פרדס חנה צריך להחליף רכבת בבנימינה.
אבל כאמור, קווים 947 או 910 עדיפים.
תודה רבה
חשבתי שהתשובה תהיה קו 947 או קו אחר שהתחיל ב-9 ולא זכרתי את מספרו, אבל בבדיקה שעשיתי לא מצאתי כלום כשסימנתי "קיסריה". תודה רבה על המענה המהיר!

jessie7

New member
שכונת ברנע- אשקלון

שכונת ברנע- אשקלון
אני צריכה להגיע מתחנה מרכזית ( אשקלון ) לרחוב מבצע חורב ( שכונת ברנע ). אילו קווים מגיעים, כמה זמן, תדירות הקווים?

olli3

New member
מנהל
קו 5 אגד תעבורה לכיוון ברנע, תדירות גבווה, זמן נסיעה של 10דק

שכונת ברנע- אשקלון
אני צריכה להגיע מתחנה מרכזית ( אשקלון ) לרחוב מבצע חורב ( שכונת ברנע ). אילו קווים מגיעים, כמה זמן, תדירות הקווים?
קו 5 אגד תעבורה לכיוון ברנע, תדירות גבווה, זמן נסיעה של 10דק

מצב
הנושא נעול.
למעלה