גולדן דרגון ניסיוני באגד

מצב
הנושא נעול.

kobimor549

New member
גולדן דרגון ניסיוני באגד

גולדן דרגון ניסיוני באגד
כרגע נמצא בחיפה

Bus Nerd

Active member
לשעבר סופרבוס

גולדן דרגון ניסיוני באגד
כרגע נמצא בחיפה
לשעבר סופרבוס
לא, אין לי רישום של מספרי הרישוי כמו אנשים אחרים בפורום, פשוט אפשר לראות שהם לא מחקו כמו שצריך את הלוגו של סופרבוס מהפינה הימנית העליונה של השמשה.

הוא עוד יחזור לסופרבוס

לשעבר סופרבוס
לא, אין לי רישום של מספרי הרישוי כמו אנשים אחרים בפורום, פשוט אפשר לראות שהם לא מחקו כמו שצריך את הלוגו של סופרבוס מהפינה הימנית העליונה של השמשה.
הוא עוד יחזור לסופרבוס

davidfainshtein

Member
מנהל
רואים בבירור, לפי המדבקות המקולפות.

לשעבר סופרבוס
רואים בבירור, לפי המדבקות המקולפות.

בשביל זה אני פה: הנה נתונים טכניים:

גולדן דרגון ניסיוני באגד
כרגע נמצא בחיפה
על קצה המזלג כפי שהגיעו מהרישוי:
שייך למוסך אזור, מספר פנימי באגד: 40709, רישוי קבוע: 43-429-34, מספר שלדה: LL3AJCDK5FA002773, שנת יצור: 2015, תאריך יצור בסין: 19.08.2015, גולדן דראגון סי, מרכב בינעירוני, תאריך כניסה לשרות באגד: 14.02.2016, שעה: 15:00. תאריך הרישוי בישראל: 10.10.2015. הגעה לנמל אילת: 07.10.2015. שחרור מהמכס: 07.10.2015, שעה: 18:15. אם תצטרך מספר מנוע או מספר גיר, תוכל לקבלם. עד כאן.
בארכיון הפרטי שלי מידע על כל אוטובוס בישראל בין השנים 1929-2016. שבוע טוב.

kobimor549

New member
תודה על הנתונים אבל בלי קשר

על קצה המזלג כפי שהגיעו מהרישוי:
שייך למוסך אזור, מספר פנימי באגד: 40709, רישוי קבוע: 43-429-34, מספר שלדה: LL3AJCDK5FA002773, שנת יצור: 2015, תאריך יצור בסין: 19.08.2015, גולדן דראגון סי, מרכב בינעירוני, תאריך כניסה לשרות באגד: 14.02.2016, שעה: 15:00. תאריך הרישוי בישראל: 10.10.2015. הגעה לנמל אילת: 07.10.2015. שחרור מהמכס: 07.10.2015, שעה: 18:15. אם תצטרך מספר מנוע או מספר גיר, תוכל לקבלם. עד כאן.
בארכיון הפרטי שלי מידע על כל אוטובוס בישראל בין השנים 1929-2016. שבוע טוב.
זה באמת אוטובוס שהיה בסופרבוס רואים את השאריות בחלון הקדמי מעל הלוגו של אגד

רכב להדגמה בלבד. שייך ליצרן ובגמר הניסוי

זה באמת אוטובוס שהיה בסופרבוס רואים את השאריות בחלון הקדמי מעל הלוגו של אגד
אמור לחזור ליצרן. הרישוי יבוטל. יש אופצייה לרכישתו בארץ. על פי תקדימי העבר, יש מקום להניח שהרכב ישוב לסין כלעומת שבא. אנסה לבדוק באם אגד מעוניינת ברכישתו או האם הוא כבר נרכש על ידי אגד. זה מסוג הדברים שלא ניתן לקבל עלייהם תשובה ברורה במוצ"ש כי המשרדים סגורים ולא נעים לי להתקשר עכשיו ליו"ר.
אגב אני רואה כרגע בטבלאות הנתונים מולי שברכב זה יש חגורות בטיחות אך מחוץ להן הרכב כמעט עירום ואין בו ציוד סטנדרטי הנהוג ברכב האמור לשרת באינטרבל בינעירוני. אין מודם, אין סים, וכמובן אין מיגון כלשהו.
לעומת זאת, חתך בטבלאות שלי נותן תוצאה המראה הימצאותם של 39 אוטובוסי יוטונג נכון לשבוע זה בחברת "אגד-תעבורה" כאשר הרישוי הגבוה של הדגם הינו: 92-565-33 בינתיים. מבחינת יומני הטיפולים, אפשר להסיק שנכון לעכשיו יש הצלחה בקליטתם אך ימים יגידו באשר להמשך. לילה טוב.

kobimor549

New member
שורה אחרונה

אמור לחזור ליצרן. הרישוי יבוטל. יש אופצייה לרכישתו בארץ. על פי תקדימי העבר, יש מקום להניח שהרכב ישוב לסין כלעומת שבא. אנסה לבדוק באם אגד מעוניינת ברכישתו או האם הוא כבר נרכש על ידי אגד. זה מסוג הדברים שלא ניתן לקבל עלייהם תשובה ברורה במוצ"ש כי המשרדים סגורים ולא נעים לי להתקשר עכשיו ליו"ר.
אגב אני רואה כרגע בטבלאות הנתונים מולי שברכב זה יש חגורות בטיחות אך מחוץ להן הרכב כמעט עירום ואין בו ציוד סטנדרטי הנהוג ברכב האמור לשרת באינטרבל בינעירוני. אין מודם, אין סים, וכמובן אין מיגון כלשהו.
לעומת זאת, חתך בטבלאות שלי נותן תוצאה המראה הימצאותם של 39 אוטובוסי יוטונג נכון לשבוע זה בחברת "אגד-תעבורה" כאשר הרישוי הגבוה של הדגם הינו: 92-565-33 בינתיים. מבחינת יומני הטיפולים, אפשר להסיק שנכון לעכשיו יש הצלחה בקליטתם אך ימים יגידו באשר להמשך. לילה טוב.
שורה אחרונה
אגד לא ירכוש את האוטובוסים האלו כמו שהוא לא קנה את היטונג הוא לא נוח לעבודה נהגים התלוננו עליו רבות וגם על זה כבר שמעתי דיש תלונות

mister K

New member
האוטו הזה שייך לסופרבוס שהיא במקרה גם היבואן (אוטו-חן)

אחרי הניסוי סביר שיחזור לעבוד בסופרבוס כמו שעבד בה לפניו.
הוא לא מושאל מהיצרן ולא יחזור לסין.
באגד תעבורה יש 40 יוטונג כשהאוטובוס שציינת הוא דווקא אחד משניים עם רישוי נמוך. שאר האוטובוסים בסדרה הם עם הרישוי 42-834-34 עד 42-870-34 או 871 (?).

היוםן כבר רשומים 41 ברישוי.

אחרי הניסוי סביר שיחזור לעבוד בסופרבוס כמו שעבד בה לפניו.
הוא לא מושאל מהיצרן ולא יחזור לסין.
באגד תעבורה יש 40 יוטונג כשהאוטובוס שציינת הוא דווקא אחד משניים עם רישוי נמוך. שאר האוטובוסים בסדרה הם עם הרישוי 42-834-34 עד 42-870-34 או 871 (?).
חיכיתי עד שאקבל עידכון. לא קראת נכון: ציינתי 92 כתחילית ולא 42. יש כרגע 4 מכונות עם תחילית 92 באגד תעבורה מסדרת יוטונג. עם תחילית 42 יש 37 מכונות.
42-871-34 שייך לאגד תעבורה ומספרו הפנימי הינו: 45732. שלדה של 871 שווה:
LZYTMTF66E1046310.

המספרים הפנימיים לא מצויינים על גבי המכונות

חיכיתי עד שאקבל עידכון. לא קראת נכון: ציינתי 92 כתחילית ולא 42. יש כרגע 4 מכונות עם תחילית 92 באגד תעבורה מסדרת יוטונג. עם תחילית 42 יש 37 מכונות.
42-871-34 שייך לאגד תעבורה ומספרו הפנימי הינו: 45732. שלדה של 871 שווה:
LZYTMTF66E1046310.
תוכל לרשום אותם בבקשה
?

צריך לשבת ולהעתיק אחד אחד. יקח זמן. אנסה להעלות

תוכל לרשום אותם בבקשה
?
צריך לשבת ולהעתיק אחד אחד. יקח זמן. אנסה להעלות
לך צילום מסך של חלק.
לא הולך עם אקספלורר 11. ניסיתי שוב ושוב. אנסה אחר-כך עם דפדפן אדג'.

בסוף הצליח. לא כולם פורסמו. בטבלה יש

תוכל לרשום אותם בבקשה
?
בסוף הצליח. לא כולם פורסמו. בטבלה יש
אצלי רישום מדוייק של כל 514 האוטובוסים של אגד תעבורה בארץ. לכל אוטובוס יש המון טורים ובהם מידע רב על כל אחד מהם אפילו מספר הסים שלו, מספרי מנוע, גיר, ועוד ועוד. שבת-שלום.

הופה גולדן

גולדן דרגון ניסיוני באגד
כרגע נמצא בחיפה
הופה גולדן
אישית אני מקווה שלא יעבור את הניסוי,ובכל זאת יצאתי לצלם. תמונה טרייה מלפני שעתיים .
&nbsp
מי שרוצה לנסוע בו,הוא יוצא היום ב20:30 מקריית שמונה בקו 840.

מצב
הנושא נעול.
למעלה